Kaj Niekerk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 08-12-2019 9
Jeugdveldrit WWV Jeugd Cat. 6 07-12-2019 15
GP DESTIL jeugd Jeugd Cat. 6 30-11-2019 14
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2019 12
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 16-11-2019 9
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 10-11-2019 10
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 6 09-11-2019 7
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 03-11-2019 8
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2019 12
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 6 26-10-2019 7
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 20-10-2019 11
NK MTB Jeugd 2019 Jeugd Jongens Cat. 5 21-09-2019 12
MTB LJC Bavelse Berg(let op clubparkoers WV Bredaen let op de gewijzigde starttijden. Jeugd Cat. 5 07-09-2019 19
MCO Zomer Trophy LJC Jeugd Cat. 5 31-08-2019 24
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Jeugd Cat. 5 24-08-2019 12
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 5 22-06-2019 15
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 51
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 32
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 5 19-05-2019 3
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 11-05-2019 9
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 20-04-2019 11
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 13-04-2019 3
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 5 07-04-2019 8
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 23-03-2019 14
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 12
Alpencross Assen Jeugd Cat. 5 19-01-2019 6
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 12
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 5
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2018 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2018 5
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 8
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 22-12-2018 14
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 6
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 6
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 7
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 17-11-2018 8
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 04-11-2018 8
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 5
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 5 27-10-2018 7
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 7
ASC OLYMPIA - VONDELGAMES Interclubwedstrijd 2018 Jeugd Cat. 4 15-09-2018 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 09-06-2018 3
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 8
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 4 26-05-2018 3
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 4 19-05-2018 5
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 21-04-2018 2
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 4 15-04-2018 4
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 5
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 4 02-04-2018 6
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd Diverse Licentiecategorieen 11-03-2018 3
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 2
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 8
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 9
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 10
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 13
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 9
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 8
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 4 02-12-2017 4
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 9
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 8
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 30-09-2017 9
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 3 16-09-2017 13
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 3 09-09-2017 17
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 3 02-09-2017 12
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 3 24-06-2017 12
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 3 17-06-2017 10
MTB Jeugdcup EJ LJC Jeugd Cat. 3 10-06-2017 8
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 3 03-06-2017 7
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 3 20-05-2017 7
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 29-04-2017 10
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 3 15-04-2017 13
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 3 25-03-2017 15
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 3 18-03-2017 12
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 11-03-2017 14
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 3 21-01-2017 11
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 12
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.