Vic Esselink

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 15-09-2019 6
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 6 14-09-2019 27
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 08-09-2019 41
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 24-08-2019 3
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 18-08-2019 1
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 30-06-2019 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 40
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 8
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 6 02-06-2019 3
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 30-05-2019 21
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 3
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 6 12-05-2019 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2019 15
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 28-04-2019 9
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 14-04-2019 2
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 1
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 6 31-03-2019 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 9
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 23
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 12
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2018 10
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 19-08-2018 9
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 01-07-2018 8
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 5 23-06-2018 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 35
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 03-06-2018 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 17
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 27-05-2018 10
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 19-05-2018 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 13-05-2018 13
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 28
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 5 22-04-2018 9
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2018 18
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 24
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 02-04-2018 18
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 16
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 34
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 46
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 39
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 4 10-09-2017 9
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 03-09-2017 11
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 4 02-07-2017 15
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 4 01-07-2017 5
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 18-06-2017 23
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-05-2017 21
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 29
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 20-05-2017 15
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 22
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 16-04-2017 18
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 4 02-04-2017 16
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 31
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 26
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 25
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 31
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 26
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 3 25-09-2016 14
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 18-09-2016 15
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 26
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2016 9
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 21-08-2016 8
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2016 6
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 02-07-2016 3
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 21
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 12-06-2016 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 40
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 18
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 14
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 17
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 20
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 10-04-2016 16
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-04-2016 13
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 24
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 20
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 21
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 28
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 20
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 21
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 12
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 23-08-2015 8
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2015 9
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 14-06-2015 9
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 31
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 30-05-2015 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 17
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 14-05-2015 12
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 09-05-2015 14
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 2 19-04-2015 8
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 06-04-2015 11
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 08-03-2015 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.