Danijel Agricola

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
de Ronde van De Wijk Jeugd Cat. 6 19-05-2019 4
NOVON schoonmaak jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 18-05-2019 5
Mateboer jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 6 11-05-2019 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2019 4
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 04-05-2019 4
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2019 11
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 27-04-2019 7
Eierrace 2019 Jeugd Cat. 6 22-04-2019 1
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 6 21-04-2019 5
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 20-04-2019 15
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 14-04-2019 13
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 6 13-04-2019 3
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 4
Casteel Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 06-04-2019 4
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 6 31-03-2019 5
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 30-03-2019 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 10
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 23-03-2019 11
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-03-2019 12
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 09-03-2019 19
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 4
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 6 20-01-2019 9
Alpencross Assen Jeugd Cat. 6 19-01-2019 1
Veldrit Uden Jeugd Cat. 6 13-01-2019 1
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 4
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2018 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 4
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 2
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 1
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 6 16-12-2018 4
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 6 15-12-2018 5
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 09-12-2018 6
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 6
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 4
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 6 25-11-2018 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 7
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 18-11-2018 5
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 5
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 4
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 6 10-11-2018 3
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 04-11-2018 5
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 9
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 28-10-2018 4
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 7
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 21-10-2018 7
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 20-10-2018 6
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 30-09-2018 11
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 5 22-09-2018 6
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 16-09-2018 1
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 5 15-09-2018 6
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 3
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 15
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2018 9
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 5 01-09-2018 12
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 26-08-2018 2
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (11-12 jr.) 25-08-2018 5
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 18-08-2018 8
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 15-07-2018 4
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 5 14-07-2018 7
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 5
Bar End LJC Jeugd Cat. 5 07-07-2018 6
Jeugdwedstrijd Corpus den Hoorn NWVG Jeugd Cat. 5 01-07-2018 5
Jeugd ronde van Haarle Jeugd Cat. 5 30-06-2018 8
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 5 23-06-2018 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 12
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 16-06-2018 7
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 10-06-2018 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 09-06-2018 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 12
2e Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 5 27-05-2018 3
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 5 26-05-2018 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 7
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 19-05-2018 17
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 12-05-2018 10
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 05-05-2018 3
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 29-04-2018 8
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 5 28-04-2018 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2018 16
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 5 22-04-2018 2
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 21-04-2018 2
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 15-04-2018 6
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 4
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 07-04-2018 11
Eierrace 2018 Jeugd Cat. 5 02-04-2018 3
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 01-04-2018 3
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 31-03-2018 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 6
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 17-03-2018 12
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-03-2018 9
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 10-03-2018 7
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 10
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 14
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 11
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 12
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2017 19
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 6
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 14
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 13
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 17-12-2017 9
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 9
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 5 02-12-2017 10
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 11
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 7
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 13
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 10
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 05-11-2017 4
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 4
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 29-10-2017 5
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 9
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 6
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 8
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 30-09-2017 11
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 4 24-09-2017 4
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 17-09-2017 4
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 16-09-2017 12
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 4 09-09-2017 6
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 4 02-09-2017 10
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 27-08-2017 4
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 19-08-2017 6
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 4 15-07-2017 3
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 4 01-07-2017 8
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 24-06-2017 7
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 4 17-06-2017 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 11
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 4 03-06-2017 7
Ronde van Villapark te Nijverdal Jeugd Cat. 4 20-05-2017 2
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 4 13-05-2017 4
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 4 07-05-2017 15
Jeugd Ronde van Assen 2017 Jeugd Cat. 4 06-05-2017 7
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2017 10
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 22-04-2017 7
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 4 17-04-2017 13
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 4 15-04-2017 6
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 08-04-2017 2
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 02-04-2017 5
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 4 01-04-2017 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 13
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 4 25-03-2017 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 9
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 4 18-03-2017 12
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 6
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 11-03-2017 15
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 4
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2016 2
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 4
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 18-12-2016 2
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 5
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 7
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2016 7
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 4 03-12-2016 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 27-11-2016 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 10
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 17
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 06-11-2016 5
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 9
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2016 10
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 23-10-2016 8
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 22-10-2016 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 16-10-2016 10
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 3 08-10-2016 6
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 01-10-2016 9
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 3 24-09-2016 7
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 17-09-2016 8
NK Streetrace DIVLIC 03-09-2016 7
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 28-08-2016 8
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (8-10 jr.) 27-08-2016 4
65ste Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 3 20-08-2016 5
37e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 3 09-07-2016 3
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 3 02-07-2016 2
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 25-06-2016 9
Baggelhuizerplas MTB DIVLIC 18-06-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 22
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 3 29-05-2016 3
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2016 19
Ronde van Villapark Jeugd Cat. 3 21-05-2016 3
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 3 15-05-2016 5
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 3 14-05-2016 14
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 30-04-2016 6
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2016 9
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 23-04-2016 17
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 3 17-04-2016 3
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 3 16-04-2016 20
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 09-04-2016 7
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 02-04-2016 1
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 3 28-03-2016 9
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 19-03-2016 15
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 12-09-2015 7
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 2 05-09-2015 5
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 2 15-08-2015 3
3de Rabo Jeugdronde & NK ID wielrennen Weg & Tijdrijden Jeugd Cat. 2 20-06-2015 7
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 30
50ste Kapenga Wonen Ronde van De Harkema (Pompeblêd 2 daagse) Jeugd Cat. 2 30-05-2015 5
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 2 23-05-2015 5
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 14-05-2015 11
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 2 10-05-2015 3
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 27-04-2015 14
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 2 11-04-2015 7
Eierrace Jeugd Cat. 2 06-04-2015 12
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 07-09-2014 5
VanDijkBikes jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 1 30-08-2014 5
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 1 16-08-2014 4
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 1 29-06-2014 10
Rabo Jeugdronde en ID Cycling Stadskanaal Jeugd Cat. 1 21-06-2014 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.