Tim Sondermeijer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlandse Kampioenschapppen Ploegachtervolging en Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 24-11-2019 16
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Jeugd Cat. 7 24-08-2019 25
LJC - Bar End Trophy Jeugd Cat. 7 06-07-2019 9
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 7 22-06-2019 12
LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijden Jeugd Cat. 7 15-06-2019 11
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 25-05-2019 17
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 7 18-05-2019 18
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 7 11-05-2019 11
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 7 27-04-2019 11
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 7 13-04-2019 17
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 7 06-04-2019 9
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 7 30-03-2019 21
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 23-03-2019 9
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 09-03-2019 21
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 35
Veldrit Uden Jeugd Cat. 7 13-01-2019 33
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 7 06-01-2019 19
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 7 16-12-2018 11
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 7 08-12-2018 20
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 02-12-2018 18
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 4
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 13
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 17-11-2018 13
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 28-10-2018 17
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 21-10-2018 12
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 20-10-2018 14
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 13-10-2018 23
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 6 22-09-2018 14
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 6 15-09-2018 24
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 6 01-09-2018 15
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 6 14-07-2018 14
Bar End LJC Jeugd Cat. 6 07-07-2018 5
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 6 23-06-2018 16
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 16-06-2018 10
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 6 26-05-2018 15
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 13
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 12-05-2018 20
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 28-04-2018 8
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 07-04-2018 6
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 31-03-2018 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 17-03-2018 9
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 10-03-2018 10
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 4
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 17
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 30-09-2017 7
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 5 16-09-2017 6
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 5 09-09-2017 4
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 02-09-2017 7
Benelux Cup Jeugd (11-12 jr.) 26-08-2017 6
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 5 01-07-2017 5
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 24-06-2017 6
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 17-06-2017 5
MTB Jeugdcup EJ LJC Jeugd Cat. 5 10-06-2017 6
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 5 03-06-2017 9
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 20-05-2017 6
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 5 13-05-2017 6
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 5 15-04-2017 9
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 08-04-2017 9
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 5 01-04-2017 11
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 5 25-03-2017 9
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 5 18-03-2017 7
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 11-03-2017 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 21
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 4 08-10-2016 9
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 01-10-2016 9
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 4 24-09-2016 10
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 4 17-09-2016 9
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (11-12 jr.) 27-08-2016 16
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 4 16-04-2016 11
LJC Sittard Jeugd Cat. 4 09-04-2016 13
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 26-03-2016 11
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 19-03-2016 21
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 12-03-2016 12
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 3 26-09-2015 4
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 19-09-2015 9
KNWU NK MTB 2015 Kidsrace 18-07-2015 6
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 3 27-06-2015 6
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 13-06-2015 9
LJC Wijchen Jeugd Cat. 3 06-06-2015 3
MTB Cup Heeswijk Jeugd (8-10 jr.) 31-05-2015 2
LJC Jeugd Cat. 3 30-05-2015 11
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 3 16-05-2015 8
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 3 09-05-2015 10
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 3 02-05-2015 9
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 3 25-04-2015 8
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 3 18-04-2015 13
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 28-03-2015 6
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 21-03-2015 10
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 14-03-2015 12
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 14-06-2014 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.