Maarten Hendrickx

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 40
Olympia's Tour Under 23 10-09-2017 63
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 44
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 59
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 42
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 77
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 84
Nutrition Company bergomloop ( Simpelveld) Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 20
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 11-07-2017 18
Topcompetitie individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 48
Klimtijdrit Camerig Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 47
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 25-06-2017 20
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 20-06-2017 9
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 11-06-2017 42
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Beloften 07-06-2017 8
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 56
37e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 27-05-2017 23
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 46
Zuidhollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 42
2e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 47
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 16
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 27
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 72
30e Grote omloop van de Veenkoloniën/Eerens Elite-Mannen/Beloften 25-03-2017 75
Olympia's Tour Under 23 02-10-2016 58
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 02-10-2016 68
Olympia's Tour Under 23 01-10-2016 39
Olympia's Tour Under 23 30-09-2016 78
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 82
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 76
Olympia's Tour Under 23 28-09-2016 62
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 17-09-2016 61
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 28-08-2016 24
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 27-08-2016 47
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 12-07-2016 20
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 26-06-2016 18
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 11-06-2016 50
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 05-06-2016 96
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 74
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 04-06-2016 45
2e Kermisronde van Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 28-05-2016 18
ZHE tour Elite-Mannen/Beloften 21-05-2016 70
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Beloften 18-05-2016 5
Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 25
20e Brand Bier Drielandenomloop Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 64
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 19-09-2015 78
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 13-09-2015 29
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 12-09-2015 94
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 14-07-2015 20
49e Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 29-06-2015 28
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Beloften 24-06-2015 32
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 50
Zuid-Hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 16-05-2015 39
8e Nutrition Company Berg-omloop Simpelveld Elite-Mannen/Beloften 10-05-2015 28
49e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 18
49e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 16
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 54
ESJ Wielerweekend Beloften Eindklassement 05-10-2014 47
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 47
ESJ Wielerweekend Beloften 04-10-2014 51
Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 13-09-2014 42
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Elite-Mannen/Beloften 31-08-2014 12
Eurode Omloop Beloften 24-08-2014 39
53e Wielerdag van Monster Elite-Mannen/Beloften 16-07-2014 26
Ronde van Veldhoven Elite-Mannen/Beloften 14-07-2014 33
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 29-06-2014 8
NK Tijdrijden Beloften 25-06-2014 28
Flexpoint Limburgs Mooiste Race Elite-Mannen/Beloften 13-06-2014 51
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Elite-Mannen/Beloften 28-05-2014 11
Zuid-Hollandse Eilanden tour Elite-Mannen/Beloften 17-05-2014 81
Bergomloop Simpelveld Elite-Mannen/Beloften 04-05-2014 49
Meeùs Race Beloften 30-03-2014 84
60e Ronde van Hank Junioren 08-09-2013 12
Bergomloop Simpelveld Junioren 18-08-2013 20
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 68
30e Bergcriterium van Wolder Junioren 30-06-2013 16
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Junioren 16-06-2013 25
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junioren 05-06-2013 14
Districtskampioenschap tijdrijden 2013 Zuid-West en Zuid Oost Junioren 29-05-2013 5
Omloop van Margraten Junioren 12-05-2013 25
30e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 20-04-2013 35
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2013 32
criterium Steenbergen Junioren 07-04-2013 20
47e Grote Ronde van Gerwen Junioren 01-04-2013 22
59e Ronde van Hank Junioren 09-09-2012 15
Bergomloop Simpelveld Junioren 26-08-2012 32
Acht van Chaam Junioren 25-07-2012 17
Ronde van Wolder Junioren 01-07-2012 12
Omloop van de Maasvallei Junioren 09-06-2012 39
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Junioren 28-05-2012 7
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 02-05-2012 10
29e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 21-04-2012 27
Afwachtingswedstrijd Volta Limburg Classic Junioren 31-03-2012 13
Ronde van Woensdrecht Junioren 18-03-2012 30
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2011 27
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 25-06-2011 11
RK Zuid (Junior+Nieuweling Vrouwen) & DK's Limburg en Zuid-Oost (Elite/Beloften/Amateurs) en RK Limburg/Zuid-Oost (Junioren en Nieuwelingen) Nieuwelingen 13-06-2011 9
Omloop van Margraten Nieuwelingen 08-05-2011 42
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 49
Roger Wijnen Klimomloop Munstergeleen Nieuwelingen 28-08-2010 21
Acht van Chaam Nieuwelingen 28-07-2010 43
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 04-07-2010 24
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 26-06-2010 32
10e Rabobank wielerronde van Tilburg-Reeshof Nieuwelingen 09-06-2010 15
Regio en Districtskampioenschappen Zuid-Oost Nederland Nieuwelingen 24-05-2010 20
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 91
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 69
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 103
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 107
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 27-09-2009 20
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 20-09-2009 10
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 06-09-2009 10
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 30-08-2009 30
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 7 12-07-2009 22
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 05-07-2009 15
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 7 21-06-2009 17
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2009 68
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 06-06-2009 11
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 30-05-2009 18
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 7 21-05-2009 28
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 17-05-2009 21
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 09-05-2009 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2009 29
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 7 25-04-2009 29
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 13-04-2009 20
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 7 05-04-2009 16
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 27-12-2008 19
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 29-11-2008 25
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 15-11-2008 24
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 7 08-11-2008 20
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 02-11-2008 15
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 7 25-10-2008 19
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 28-09-2008 34
klimcriterium Jeugd Cat. 6 06-09-2008 30
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 24-08-2008 20
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 6 06-07-2008 14
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 6 22-06-2008 21
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-06-2008 16
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 6 25-05-2008 27
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 6 04-05-2008 28
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 6-1 27-04-2008 27
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 20-04-2008 27
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 6 30-03-2008 48
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 6 23-03-2008 14
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 6 29-12-2007 17
14e Grote Prijs Montferland Jeugd Cat. 6 22-12-2007 19
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 27-10-2007 19
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 5 19-08-2007 18
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 17-06-2007 33
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 03-06-2007 28
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 5 28-05-2007 10
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 5 06-05-2007 27
12e Jeugdveldrit Driebergen Jeugd Cat. 5 11-11-2006 18
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 3 03-12-2005 11