Jim Kes

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 34
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 63
Ronde van Aalten Junioren 14-04-2019 9
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junioren 06-04-2019 28
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 31
71e Ronde van Oud-Vossemeer Junioren 16-03-2019 2
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 10-03-2019 17
TC - Koga MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 10-02-2019 37
TC - Flexwinkel MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 27-01-2019 48
TC - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 12-01-2019 132
TC - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Mannen 29-12-2018 55
TC - Deining Strandrace Licentiehouders Mannen 16-12-2018 28
TC - KMC Dijk tot Dijkrace Licentiehouders Mannen 02-12-2018 37
TC - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 03-11-2018 48
TC - MTB Beachrace Hvh- Den Helder Licentiehouders Mannen 28-10-2018 71
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Junioren 16-09-2018 42
Ronde van Sint Pancras Sportklasse 01-09-2018 1
51e Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 01-07-2018 7
KTJ & KTN - CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren 24-06-2018 12
Wielerweekend Roden Junioren 17-06-2018 69
Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 17-06-2018 43
Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2018 81
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Junioren 10-06-2018 24
Ronde van Nieuwendijk Junioren 09-06-2018 25
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junioren 21-05-2018 1
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Junioren 19-05-2018 15
Flevo tour Junioren 12-05-2018 20
43e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 10-05-2018 25
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Junioren 08-05-2018 10
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Junioren 19-04-2018 16
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 45
V.D. Akker Aqua Service Tour Junioren 18-03-2018 7
TC 8 - Koga MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 04-02-2018 40
TC 7 - Flexwinkel MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 21-01-2018 42
TC 6 - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 13-01-2018 47
TC 5 - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Mannen 06-01-2018 53
TC 4 - KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder Licentiehouders Mannen 03-12-2017 29
Subaru Beach Battle Licentiehouders Mannen 26-11-2017 39
TC 3 - Paal 17 Strandrace Licentiehouders Mannen 18-11-2017 34
TC 2 - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 11-11-2017 33
TC 1 - KMC Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder Licentiehouders Mannen 05-11-2017 37
Brabant Beach Battle Licentiehouders Mannen 22-10-2017 40
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 17-09-2017 13
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 03-09-2017 2
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 26-08-2017 15
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 18
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 17
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 21
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 40
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen Eindklassement 02-07-2017 27
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 25-06-2017 3
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 24-06-2017 1
48e "Le Patron" Ronde van Ouderkerk aan de Amstel Nieuwelingen 18-06-2017 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuwelingen 17-06-2017 49
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 7
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 03-06-2017 31
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nieuwelingen 19-05-2017 5
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 23
Afwachtingwedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 13-05-2017 2
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 38
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 31
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 41
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 88
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 47
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 3
TC 10 - Castricum-Camperduin-Castricum DIVLIC 11-02-2017 66
TC 9 - Koga MTB Beachrace Zeeland DIVLIC 05-02-2017 56
TC 8 - D-Day 100 % Strandrace DIVLIC 28-01-2017 41
TC 7 - De Flexwinkel MTB Beachrace Noordwijk DIVLIC 15-01-2017 64
TC 5 - Beach Series Langevelderslag Nederzandt DIVLIC 31-12-2016 29
TC 4 - Beach Series Scheveningen Kurhaus Basisleden Mannen 03-12-2016 21
TC 3 - Paal 17 Strandrace Basisleden Mannen 19-11-2016 14
TC 2 - KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder Basisleden Mannen 13-11-2016 11
Excelsiors Wielerdag Nieuwelingen 28-08-2016 17
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Nieuwelingen 15-08-2016 24
Jeugdronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2016 32
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 57
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 25-06-2016 32
35e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 19-06-2016 17
63e Ronde van Papendrecht Nieuwelingen 04-06-2016 17
Criterium omloop der kempen Nieuwelingen 22-05-2016 16
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) Nieuwelingen 20-05-2016 28
DK Noord-Holland (Nwl./Ma./Am-Sp.) Nieuwelingen 16-05-2016 18
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 08-05-2016 33
62e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2016 53
Interclubwedstrijd ASC Olympia DIVLIC 17-04-2016 3
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 03-04-2016 21
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 7 27-06-2015 10
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 21-06-2015 22
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 17-05-2015 17
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 7 10-05-2015 17
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 25-04-2015 13
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 7 19-04-2015 14
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 12-04-2015 17
Eierrace Jeugd Cat. 7 06-04-2015 23
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 6 20-09-2014 14
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-06-2014 29
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 43
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 6 08-06-2014 15
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 24-05-2014 39
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 18-05-2014 17
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 6 11-05-2014 16
Eierrace Jeugd Cat. 6 21-04-2014 35
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 13-04-2014 15
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 06-04-2014 21
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 23-03-2014 43
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 5 21-09-2013 17
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 5 15-09-2013 15
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 5 01-09-2013 12
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 5 30-06-2013 10
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 34
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 5 26-05-2013 13
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 5 27-04-2013 14
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 5 20-04-2013 12
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 14-04-2013 12
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 07-04-2013 17
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 16-03-2013 12
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 4 29-09-2012 11
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 4 16-09-2012 14
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 09-09-2012 18
Criterium Volendam Jeugd Cat. 4 08-07-2012 17
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 01-07-2012 17
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 24-06-2012 12
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 13-05-2012 19
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2012 24
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 4 21-04-2012 17
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 4 15-04-2012 10
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 4 07-04-2012 18
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 01-04-2012 14
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 17-03-2012 20
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2011 13
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 11-09-2011 16
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 03-07-2011 22
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 26-06-2011 10
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 3 05-06-2011 11
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 22-05-2011 15
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 15-05-2011 9
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 3 25-04-2011 21
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 3 17-04-2011 13
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 03-04-2011 21
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 19-09-2010 14
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 11-09-2010 11
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 2 27-06-2010 11
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 20-06-2010 18
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 16
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 2 22-05-2010 15
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 04-04-2010 9