Wout Poets

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 29
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 18-09-2016 21
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 31
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 21-08-2016 10
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 05-05-2016 13
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 22
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 24-04-2016 11
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 17-04-2016 16
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 10-04-2016 10
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 03-04-2016 12
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 27
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 21
Pietencross Jeugd Cat. 7 29-11-2015 16
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 15-11-2015 15
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 7 24-10-2015 13
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 14
Ronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 30-08-2015 2
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 23-08-2015 7
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 05-07-2015 13
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 13-06-2015 11
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 30-05-2015 9
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 14-05-2015 7
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 09-05-2015 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 6
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 6 19-04-2015 9
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 12-04-2015 3
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 6 05-04-2015 3
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 2
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 6 13-12-2014 16
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2014 9
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 12
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 13
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 26-10-2014 20
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 7
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 4
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 13-09-2014 3
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 7
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 5 15-08-2014 2
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 2
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 28-06-2014 5
Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 26-06-2014 4
Wielerweekend Buchten Jeugd Cat. 5 21-06-2014 2
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 11
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2014 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 5
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 5 18-05-2014 3
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 17-05-2014 4
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 16
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 5 13-04-2014 1
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 06-04-2014 11
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 15
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 8
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 08-12-2013 10
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 01-12-2013 13
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2013 2
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 7
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 1
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 4
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2013 2
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 4
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 4 07-07-2013 1
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 8
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-05-2013 4
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 6
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 2
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2013 1
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 4 21-04-2013 2
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 4 14-04-2013 1
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 4 07-04-2013 2
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 06-04-2013 3
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 1
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 4 06-01-2013 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2012 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 15-12-2012 7
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2012 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 6
pietencross Jeugd Cat. 4 25-11-2012 1
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 17-11-2012 4
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 10-11-2012 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 04-11-2012 1
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 4 27-10-2012 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 13-10-2012 9
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 3 23-09-2012 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 16-09-2012 2
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 01-09-2012 2
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 3
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 3 19-08-2012 1
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 15-07-2012 2
Criterium Volendam Jeugd Cat. 3 08-07-2012 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 01-07-2012 1
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 23-06-2012 2
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-06-2012 1
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 4
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 20-05-2012 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 5
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 3 29-04-2012 2
Ronde van Velden Jeugd Cat. 3 22-04-2012 2
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2012 4
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 3 09-04-2012 2
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 3 01-04-2012 1
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2012 2
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 15-01-2012 3
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 3 14-01-2012 3
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 3 08-01-2012 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2011 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 17-12-2011 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 11-12-2011 1
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2011 2
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 03-12-2011 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 27-11-2011 1
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-11-2011 1
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 12-11-2011 1
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 30-10-2011 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 23-10-2011 10
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 25-09-2011 3
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 18-09-2011 1
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 3
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 2 10-09-2011 2
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2011 1
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 28-08-2011 5
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 2 21-08-2011 3
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2011 3
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 1
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 26-06-2011 1
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 19-06-2011 3
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 2 04-06-2011 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 02-06-2011 3
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 2 28-05-2011 1
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 2 22-05-2011 1
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 15-05-2011 1
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 2 08-05-2011 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 01-05-2011 2
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2011 1
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2011 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-01-2011 3
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 2 15-01-2011 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2011 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 29-12-2010 2
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 18-12-2010 1
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 12-12-2010 1
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 05-12-2010 3
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 04-12-2010 1
pietencross Jeugd Cat. 2 28-11-2010 4
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 20-11-2010 1
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 14-11-2010 1
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 31-10-2010 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2010 1
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 09-10-2010 2
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 26-09-2010 2
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 19-09-2010 2
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 1 12-09-2010 1
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 1 11-09-2010 2
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 05-09-2010 1
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 29-08-2010 2
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 1 11-07-2010 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 27-06-2010 2
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 1 20-06-2010 1
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 1 13-06-2010 1
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 05-06-2010 2
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 1 30-05-2010 1
Baanomnium Jeugd Cat. 1 24-05-2010 1
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 1 16-05-2010 1
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 02-05-2010 2
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 1 25-04-2010 1
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 1 18-04-2010 2
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 1 11-04-2010 2
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 04-04-2010 1
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 1 27-03-2010 1
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 1 17-01-2010 1
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 10-01-2010 1
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 03-01-2010 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 19-12-2009 1
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 1 13-12-2009 5
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 1 05-12-2009 1
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 22-11-2009 7
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 1 15-11-2009 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 08-11-2009 1
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 1 01-11-2009 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.