Olav Noorloos

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 22
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 5 01-04-2017 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 21
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 22
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 5 21-01-2017 24
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 30
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2016 17
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 23
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 27
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 5 10-12-2016 26
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 23
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 26
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 5 13-11-2016 27
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 27
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 19
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 4 25-09-2016 11
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 18-09-2016 6
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 17
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 26
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2016 14
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 4 19-06-2016 12
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 12-06-2016 14
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 05-06-2016 14
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 48
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 33
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 4 21-05-2016 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 15
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 7
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 4 05-05-2016 6
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 8
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2016 9
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 13
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 23
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 31
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 23-01-2016 25
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 20
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 31
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 23
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 4 20-12-2015 15
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 13-12-2015 23
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2015 18
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2015 18
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 15-11-2015 29
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 28
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 25-10-2015 17
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 16
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 20-09-2015 12
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 3 13-09-2015 7
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2015 5
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 06-09-2015 4
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 19
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 23-08-2015 6
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 25-07-2015 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 12-07-2015 22
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 05-07-2015 6
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 04-07-2015 5
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 27-06-2015 7
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 8
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 30
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 30-05-2015 12
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 9
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2015 4
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 3 14-05-2015 3
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 10-05-2015 5
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 3 09-05-2015 3
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2015 6
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2015 2
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 18-04-2015 3
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 13
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 06-04-2015 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 04-04-2015 1
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 22-03-2015 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 24-01-2015 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-01-2015 22
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 3 04-01-2015 18
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 13
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 3 13-12-2014 25
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 07-12-2014 15
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 23-11-2014 16
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-11-2014 24
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-11-2014 18
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 26-10-2014 18
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 12-10-2014 13
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 2 28-09-2014 4
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 2 21-09-2014 11
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 2 14-09-2014 10
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 7
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 07-09-2014 13
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 31-08-2014 7
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 24-08-2014 13
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 17
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 13-07-2014 12
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 05-07-2014 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 29-06-2014 14
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 15-06-2014 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 20
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 31-05-2014 11
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 29-05-2014 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 20
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 2 18-05-2014 12
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 04-05-2014 8
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2014 7
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 26-04-2014 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 21-04-2014 8
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 19-04-2014 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 13-04-2014 13
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 05-04-2014 7
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 19
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 23-03-2014 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-03-2014 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-01-2014 11
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 28-12-2013 7
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 22-12-2013 16
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 14-12-2013 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 08-12-2013 12
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 01-12-2013 7
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 2 30-11-2013 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 24-11-2013 5
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 2 17-11-2013 9
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 09-11-2013 7
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 02-11-2013 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 27-10-2013 7
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 21-09-2013 10
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 15-09-2013 10
Klompenronde Jeugd Cat. 1 14-09-2013 7
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 07-09-2013 5
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 01-09-2013 10
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 25-08-2013 14
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 18-08-2013 11
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 1 07-07-2013 8
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 30-06-2013 10
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 16-06-2013 10
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 09-06-2013 14
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2013 4
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 26-05-2013 5
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 25-05-2013 5
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 1 19-05-2013 6
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 12-05-2013 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 05-05-2013 10
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2013 8
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 1 28-04-2013 8
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 21-04-2013 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 20-04-2013 5
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 1 14-04-2013 11
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 1 07-04-2013 4
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 1 06-04-2013 4
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 01-04-2013 9
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 31-03-2013 4
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 1 26-01-2013 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 20-01-2013 9
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 1 06-01-2013 7
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 05-01-2013 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 28-12-2012 6
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 1 23-12-2012 6
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 1 22-12-2012 7
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 15-12-2012 7
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 08-12-2012 3
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 02-12-2012 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 01-12-2012 9
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 1 24-11-2012 5
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 18-11-2012 7
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 17-11-2012 8
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 1 10-11-2012 5
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 03-11-2012 3
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 1 27-10-2012 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.