Anouk Meijden

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Junior-Vrouwen 16-07-2017 9
NL Cup - Stappenbelt Trophy Junior-Vrouwen 02-07-2017 2
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XM Junior-Vrouwen 25-06-2017 1
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Junior-Vrouwen 18-06-2017 2
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Junior-Vrouwen 28-05-2017 1
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Junior-Vrouwen 21-05-2017 5
NL Cup - Wollebrand MTB wedstrijd Junior-Vrouwen 14-05-2017 2
NL Cup - Koningscup Junior-Vrouwen 30-04-2017 2
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Junior-Vrouwen 17-04-2017 3
Benelux Cup - GP Stad Beringen Junior-Vrouwen 09-04-2017 4
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Junior-Vrouwen 02-04-2017 3
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Junior-Vrouwen 26-03-2017 2
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Junior-Vrouwen 19-03-2017 2
Pearl Izumi Cup - Esch Sur Alzette (dag 2) Junior-Vrouwen 18-09-2016 4
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Junior-Vrouwen 28-08-2016 8
Pearl Izumi Cup - Houffalize (dag 2) - Benelux Championship MTB 2016 Junior-Vrouwen 31-07-2016 8
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 1 Junior-Vrouwen 16-07-2016 9
Pearl Izumi Cup Landgraaf Junior-Vrouwen 26-06-2016 10
Baggelhuizerplas MTB Junior-Vrouwen 19-06-2016 7
MTB Cup Heeswijk Junior-Vrouwen 12-06-2016 8
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Junior-Vrouwen 05-06-2016 12
MPL Stappenbelt MTB Trophy 2014 (dag 2) Nieuweling-Meisjes 28-09-2014 7
Finale topcompetitie Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 10
Specialized NK Mountainbike Nieuweling-Meisjes 12-07-2014 3
3e Topcompetitie Mountainbike Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 8
MTB Trophy Sittard-Geleen Nieuweling-Meisjes 29-06-2014 4
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuweling-Meisjes 15-06-2014 10
MTB CUP Heeswijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2014 6
KOGA cup Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 13
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Nieuweling-Meisjes 21-04-2014 4
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 5
NK veldrijden Nieuweling-Meisjes 11-01-2014 12
Veldrit Grote Prijs van Brabant Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-10-2013 48
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-09-2013 22
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 01-06-2013 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 09-12-2012 22
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 6 14-10-2012 19
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 31
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 5 (12 jaar) 24-03-2012 18
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 13 jaar 21-01-2012 9
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 5 14-01-2012 17
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 5 08-01-2012 18
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 07-01-2012 15
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 5 18-12-2011 16
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 11-12-2011 13
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2011 11
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 27-11-2011 25
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 26-11-2011 18
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 20-11-2011 11
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-11-2011 16
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 5 13-11-2011 17
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 12-11-2011 16
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 28
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 5 22-10-2011 12
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2011 12
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 4 21-08-2011 16
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 30-04-2011 26
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 10-04-2011 44
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 4 (11 jaar) 19-03-2011 12
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 19
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 02-01-2011 18
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-12-2010 14
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 04-12-2010 19
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 20-11-2010 21
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 06-11-2010 18
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 09-10-2010 18
LJW Honselersdijk Jeugd 10 jaar Categorie 3 25-09-2010 13
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 18-09-2010 28
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 10 jaar Categorie 3 04-09-2010 15
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 29-08-2010 17
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 33
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 10 jaar Categorie 3 19-06-2010 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 30
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 10 jaar Categorie 3 08-05-2010 8
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2010 26
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 23
2e LJC MTB Breda Jeugd 10 jaar Categorie 3 17-04-2010 11
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 17
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 10-04-2010 21
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 25
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2009 28
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 3 21-11-2009 21
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 3 15-11-2009 16
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2009 22
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 3 31-10-2009 26
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 9 jaar Categorie 2 05-09-2009 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2009 21
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 9 jaar Categorie 2 20-06-2009 10
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 2 07-06-2009 20
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 3 24-05-2009 15
LJC MTB Breda Jeugd 9 jaar Categorie 2 25-04-2009 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.