Olivier Pelt

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
28 e Ronde van Noordeloos Elite-Mannen/Beloften 05-08-2019 22
49e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-07-2019 15
58e Wielerdag van Monster (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2019 30
39e wielerronde van Abbenbroek (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-07-2019 10
55e Slag van Ambacht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-07-2019 30
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 03-07-2019 91
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 67
53e Kermisronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 24-06-2019 44
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Beloften 10-06-2019 8
CCM - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 05-06-2019 71
57e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 30-05-2019 34
CCM - ZHE Tour Elite-Mannen/Beloften 18-05-2019 123
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2019 31
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen ZC/Beloften 22-04-2019 9
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-04-2019 4
Ronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-03-2019 35
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 23-09-2018 24
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 23-09-2018 84
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 22-09-2018 98
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 82
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 83
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 100
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 101
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 61
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 70
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 105
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 106
Wielerronde van Zuidland Elite-Mannen/Beloften 25-08-2018 7
27 e Ronde van Noordeloos Elite-Mannen/Beloften 06-08-2018 22
38e Wielerronde van Abbenbroek (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2018 21
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 86
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 06-07-2018 20
54e Slag van Ambacht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-07-2018 14
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 79
55e Ronde van Honselersdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-06-2018 24
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 25-06-2018 40
Wielerronde van Albrandswaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-06-2018 37
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 88
de Jumbo Ronde van Papendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-06-2018 28
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 19
District Kampioenschap Zuid-Holland Beloften 21-05-2018 7
56e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen ZC/Beloften 10-05-2018 36
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 36
Wielerronde van Albrandswaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-06-2017 28
35e Wielerronde van Numansdorp Elite-Mannen/Beloften 12-06-2017 6
35e Wielerronde van Numansdorp Elite-Mannen/Beloften 12-06-2017 13
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Beloften 05-06-2017 16
de Jumbo Ronde van Papendrecht Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 15
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 28-05-2017 15
Ronde van Katendrecht 2017 Elite-Mannen/Beloften 19-05-2017 14
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 14-05-2017 31
22e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 13
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 29
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2017 28
76e profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 21
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-04-2017 46
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 33
70e Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 26
36e Wielerronde van Abbenbroek Elite-Mannen/Beloften 04-09-2016 27
Wielerronde van Zuidland Elite-Mannen/Beloften 27-08-2016 19
Ronde van Oudewater (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 29-08-2015 46
52e Ronde van Honselersdijk Junioren 25-06-2015 18
Hart van Gilze (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-06-2015 37
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 25-05-2015 15
Ronde van Vreewijk Nieuwelingen 22-09-2013 10
43 ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 22-06-2013 19
25e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 08-06-2013 37
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuwelingen 02-09-2012 31
30e Jeugdronde van Numansdorp Nieuwelingen 01-09-2012 18
49e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 28-06-2012 38
30e Ronde van Sliedrecht. Nieuwelingen 23-06-2012 29
42e ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 16-06-2012 27
30e Wielerronde van Numansdorp Nieuwelingen 11-06-2012 20
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 28-05-2012 38
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 26-05-2012 83
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Nieuwelingen 19-05-2012 33
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 06-05-2012 28
26e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 07-04-2012 22
Klompenronde Jeugd Cat. 7 10-09-2011 18
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 7 28-08-2011 25
Kermisronde Jeugd Cat. 7 19-08-2011 8
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 7 12-08-2011 9
62e Ronde Van Naaldwijk Jeugd Cat. 7 09-08-2011 3
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 18-06-2011 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 12-06-2011 55
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 04-06-2011 17
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 7 02-06-2011 17
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 7 27-05-2011 13
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 7 22-05-2011 17
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 7 21-05-2011 14
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 15-05-2011 12
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 14-05-2011 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2011 12
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 7 17-04-2011 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 16-04-2011 24
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 10-04-2011 34
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 02-04-2011 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 28-08-2010 21
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 6 13-08-2010 7
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 6 10-08-2010 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 26-06-2010 20
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2010 47
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 12-06-2010 1
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 05-06-2010 14
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 6 28-05-2010 7
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 6 23-05-2010 21
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 6 15-05-2010 9
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 08-05-2010 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 24-04-2010 13
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 6 18-04-2010 11
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 6 17-04-2010 9
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 10-04-2010 20
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 03-04-2010 16
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 19-09-2009 15
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2009 24
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2009 16
60e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 5 18-08-2009 10
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 05-07-2009 33
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2009 20
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-06-2009 23
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 21-06-2009 21
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2009 20
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 5 07-06-2009 28
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 06-06-2009 18
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-05-2009 26

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.