Ryan Ruijmgaard

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
67e Wielerspektakel Naaldwijk Junioren 16-08-2016 28
42e Ronde van De Lier Junioren 09-08-2016 31
62e Ronde van Maasdijk Junioren 03-08-2016 14
44e Wateringse Wielerdag Junioren 28-07-2016 23
67e Ronde van Poeldijk Junioren 24-07-2016 34
31e Ronde van Kwintsheul Junioren 15-07-2016 20
District Kampioenschap Zuid Holland Junioren 16-05-2016 38
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 18
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 12
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 10
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junioren 21-11-2015 20
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 27-09-2015 22
Ronde van Waterland Nieuwelingen 13-09-2015 10
43e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 30-07-2015 16
66e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 26-07-2015 12
58ste Internationale Tour de Junior 2015 Nieuwelingen 25-07-2015 23
30e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 10-07-2015 20
Wielerronde van Erp Nieuwelingen 31-05-2015 27
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 25-05-2015 30
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 10-05-2015 16
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2015 40
61e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2015 65
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) Nieuwelingen 05-04-2015 30
Grote Prijs Koppert Biological Systems Nieuwelingen 01-04-2015 30
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Nieuwelingen 21-03-2015 26
4e Trainingsomloop "de Vlietlanden" Diverse Licentiecategorieen 01-03-2015 22
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 29-12-2014 10
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 13
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 16
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuwelingen 08-11-2014 18
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 28-09-2014 33
10e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 27-09-2014 33
Grote Prijs Zwanenburg Nieuwelingen 20-09-2014 43
Ronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 14-09-2014 41
Wielerronde van Uden - dag 1 Nieuwelingen 13-09-2014 39
Ronde van Zuidland Nieuwelingen 23-08-2014 41
Ronde van Pijnacker Nieuwelingen 16-08-2014 19
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) Nieuwelingen 10-08-2014 36
51e Ronde van Hoogkarspel Nieuwelingen 06-07-2014 14
Ronde van Uitgeest Nieuwelingen 29-06-2014 36
Landelijk Jeugd Toernooi Nieuwelingen 22-06-2014 48
45e Ronde van Ouderkerk (finale De Haan Nieuwelingen klass) Nieuwelingen 15-06-2014 32
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 29
Nieuwelingen & Junioren Omnium Zevenhuizen Nieuwelingen 07-06-2014 40
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Nieuwelingen 21-05-2014 14
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuwelingen 18-05-2014 34
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 17-05-2014 23
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen Nieuwelingen 11-05-2014 37
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 04-05-2014 39
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Nieuwelingen 03-05-2014 47
De Win fietsen Ronde van Geldrop Nieuwelingen 27-04-2014 19
Ronde van de Bult Nieuwelingen 26-04-2014 32
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 96
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Nieuwelingen 06-04-2014 29
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwelingen 23-03-2014 45
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 30-12-2013 9
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 20
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 28-12-2013 17
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 27-12-2013 11
NK Omnium Nieuwelingen 10-11-2013 24
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 29-09-2013 14
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 21-09-2013 25
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 7 15-09-2013 11
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 7 01-09-2013 16
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 06-07-2013 32
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 30-06-2013 14
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 23-06-2013 33
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 15-06-2013 32
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 09-06-2013 72
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 7 05-06-2013 7
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 02-06-2013 12
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 7 26-05-2013 21
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 7 19-05-2013 16
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 7 18-05-2013 11
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 09-05-2013 27
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 04-05-2013 22
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 7 27-04-2013 20
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2013 28
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 7 20-04-2013 13
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 7 14-04-2013 11
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 07-04-2013 22
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 16-03-2013 17
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 6 06-10-2012 12
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 6 29-09-2012 8
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 25
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 09-09-2012 23
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 36
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 28
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 26-08-2012 22
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 01-07-2012 30
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 22
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 03-06-2012 29
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 27-05-2012 20
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 6 26-05-2012 22
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 17-05-2012 37
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 13-05-2012 25
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2012 28
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2012 32
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 35
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2012 31
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 6 21-04-2012 13
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 6 15-04-2012 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 35
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 6 07-04-2012 18
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 01-04-2012 23
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 42
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 31
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 26
Velodrome op Zondag Diverse Licentiecategorieen 15-01-2012 27
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2011 22
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2011 16
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 11-09-2011 23
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 31
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 30
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 5 20-08-2011 10
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 03-07-2011 17
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 33
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 32
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-06-2011 39
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 29-05-2011 17
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2011 31
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 22-05-2011 14
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 20
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 15-05-2011 19
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 5 14-05-2011 14
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 5 08-05-2011 22
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 27
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 30-04-2011 30
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 38
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 5 17-04-2011 22
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 10-04-2011 25
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 18
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 20
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 19-09-2010 20
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-09-2010 24
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 25
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 4 27-06-2010 25
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 26-06-2010 33
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-06-2010 28
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 4 13-06-2010 12
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 22
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 16
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 32
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 4 22-05-2010 15
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 08-05-2010 20
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 03-04-2010 15
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 4 27-03-2010 9
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 24-03-2010 13
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 9
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 7
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 20-09-2009 9
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2009 15
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2009 19
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 3 23-08-2009 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 15
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2009 7
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 21-06-2009 6
Gouda Jeugd Cat. 3 20-06-2009 7
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2009 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 17
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 3 07-06-2009 8
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 06-06-2009 5
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 30-05-2009 13
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 24-05-2009 9
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2009 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-05-2009 10
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 10-05-2009 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2009 12
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 19-04-2009 6
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 13-04-2009 6
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 11-04-2009 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 23
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 21-03-2009 10
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 28-09-2008 6
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 06-07-2008 17
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 15-06-2008 3
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 08-06-2008 8
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2-1 31-05-2008 8
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 24-05-2008 5
Baanomnium Jeugd Cat. 2-1 12-05-2008 5
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-1 11-05-2008 16
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 01-05-2008 14
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-1 27-04-2008 9
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 2 19-04-2008 18
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 12-04-2008 15
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 2 05-04-2008 10
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 30-03-2008 11
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 23-03-2008 8
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 2 15-03-2008 5
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 1 16-09-2007 6
Rabobank jeugdronde van Amstelveen Jeugd Cat. 1 09-09-2007 7
Klompenronde Jeugd Cat. 1 08-09-2007 10
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 1 26-08-2007 7
Olympia landelijke jeugd wedstrijd Jeugd Cat. 1 01-07-2007 4
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 17-06-2007 7
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 1 09-06-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd : 4e Ronde Wheelerplanet Jeugd Cat. 1 26-05-2007 8
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 17-05-2007 10
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 1 05-05-2007 10
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 28-04-2007 8
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 21-04-2007 11
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 14-04-2007 8
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 1 09-04-2007 10
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 07-04-2007 15
Kampioenschap van hoorn Jeugd Cat. 1 01-04-2007 1
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 17-03-2007 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.