Xavier Ketelaars

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
48e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 26
52e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 8
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 17
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Beloften 21-05-2018 25
Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 15-04-2018 30
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 17-09-2017 14
64e Ronde van Hank (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-09-2017 32
Ronde van Hoogerheide Elite-Mannen/Beloften 03-09-2017 12
69e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 02-08-2017 29
51e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 24
43e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 11
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Elite-Mannen/Beloften 25-06-2017 24
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 28-05-2017 13
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 23
2e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 85
70e Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 13
Wielerdag Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 26-03-2017 57
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 12-03-2017 113
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Junioren 03-08-2016 4
Acht van Chaam Junioren 27-07-2016 1
Ronde van Twente Junioren 09-07-2016 11
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 22-05-2016 39
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 22-05-2016 38
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 102
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 131
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 20-05-2016 109
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Junioren 16-05-2016 26
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 01-05-2016 48
EPZ-Omloop van Borsele 2016 Junior Heren Junioren 24-04-2016 33
66 ste Ronde van Huijbergen Junioren 03-04-2016 2
wielerronde "Hart van Oosterhout" Junioren 20-09-2015 22
62e Ronde van Hank Junioren 13-09-2015 5
Ronde van Hoogerheide Junioren 30-08-2015 9
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Junioren 03-08-2015 17
49e Ronde van Oudenbosch Junioren 19-07-2015 37
Ronde van Twente Junioren 11-07-2015 42
Ronde van Heusdenhout Junioren 05-07-2015 25
82ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 04-07-2015 4
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 139
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 130
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2015 90
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 17-05-2015 15
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junioren 26-04-2015 65
Ronde van Oud Gastel Junioren 19-04-2015 24
32 e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 18-04-2015 45
Volta Limburg Classic afwachtingswedstrijd Junioren 04-04-2015 58
Criterium Steenbergen Junioren 29-03-2015 8
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 8
61e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2014 21
77e Kermisronde Nieuwelingen 11-09-2014 17
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID Nieuwelingen 24-08-2014 30
40e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 17-08-2014 5
Ronde van Enter Rabo dikke banden race 16-08-2014 57
Pure Energie Tour R v T Nieuwelingen 16-08-2014 57
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) Nieuwelingen 10-08-2014 23
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 06-08-2014 8
Acht van Chaam Nieuwelingen 30-07-2014 8
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 06-07-2014 3
81ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 28-06-2014 14
44 e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 21-06-2014 2
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 11-06-2014 16
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Nieuwelingen 09-06-2014 14
47e Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 08-06-2014 15
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 31-05-2014 54
Ronde van 't Ginneken Nieuwelingen 25-05-2014 1
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 24-05-2014 33
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuwelingen 18-05-2014 21
66ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Nieuwelingen 11-05-2014 18
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 04-05-2014 22
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 6
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 59
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2014 6
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 54
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 100
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2014 27
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuwelingen 22-09-2013 10
76e Kermisronde Nieuwelingen 12-09-2013 7
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 01-09-2013 10
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 31-07-2013 26
48e Ronde van Philippine Nieuwelingen 13-07-2013 20
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-06-2013 30
31e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 22-06-2013 18
32e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 16-06-2013 34
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 26-05-2013 10
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 25-05-2013 45
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Nieuwelingen 20-05-2013 14
Omloop van Margraten Nieuwelingen 12-05-2013 53
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2013 30
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 04-05-2013 35
72e Profronde van Made Nieuwelingen 28-04-2013 12
7e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 27-04-2013 85
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-04-2013 18
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 13-04-2013 75
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 07-04-2013 20
criterium Steenbergen Nieuwelingen 06-04-2013 26
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 15-09-2012 13
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2012 17
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2012 18
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 01-09-2012 16
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 26-08-2012 18
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 14-07-2012 10
Criterium Volendam Jeugd Cat. 7 08-07-2012 14
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 01-07-2012 30
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 17-06-2012 28
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 10-06-2012 10
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-06-2012 23
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 7 27-05-2012 17
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 26-05-2012 14
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 7 17-05-2012 17
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 7 13-05-2012 21
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 06-05-2012 16
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 05-05-2012 19
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 7 30-04-2012 31
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 28-04-2012 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2012 33
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 7 15-04-2012 18
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 7 09-04-2012 19
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 01-04-2012 16
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 31-03-2012 23
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 17-03-2012 19
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 7 11-03-2012 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2011 8
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 18-09-2011 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 17-09-2011 8
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2011 22
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 04-09-2011 13
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 03-09-2011 17
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2011 23
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 21-08-2011 18
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 16-07-2011 11
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-07-2011 13
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 6 09-07-2011 8
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2011 32
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 26-06-2011 23
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 25-06-2011 24
st Linie Crossers Jeugd Cat. 6 19-06-2011 13
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 43
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 6 05-06-2011 6
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 04-06-2011 23
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 22
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 6 29-05-2011 13
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 28-05-2011 8
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 6 22-05-2011 9
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 6 21-05-2011 21
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 15-05-2011 6
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 14-05-2011 13
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 08-05-2011 18
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 01-05-2011 34
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 6 30-04-2011 25
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 50
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 8
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 02-04-2011 26
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 26-09-2010 6
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2010 18
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 05-09-2010 2
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 28-08-2010 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 22-08-2010 4
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 17-07-2010 8
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 11-07-2010 3
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 10-07-2010 10
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 04-07-2010 24
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 27-06-2010 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 26-06-2010 12
linie crossers Jeugd Cat. 5 20-06-2010 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2010 22
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 05-06-2010 6
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 9
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 29-05-2010 22
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 5 23-05-2010 21
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 5 16-05-2010 3
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 5 15-05-2010 2
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 5 13-05-2010 10
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 13
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 5 02-05-2010 5
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2010 2
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 25-04-2010 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 24-04-2010 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 18-04-2010 4
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 5 17-04-2010 12
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 17
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 10-04-2010 4
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 9
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 04-04-2010 3
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 3
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 6
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 24-03-2010 13
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 4 27-09-2009 2
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 18
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 19-09-2009 1
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2009 13
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2009 7
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2009 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 29-08-2009 2
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 6
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-07-2009 22
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 20
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 3
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-06-2009 16
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 21-06-2009 5
Gouda Jeugd Cat. 4 20-06-2009 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 19
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 4 07-06-2009 9
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 06-06-2009 4
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 17
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 19
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2009 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-05-2009 8
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 10-05-2009 10
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 4 09-05-2009 2
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 10
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2009 7
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 7
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 5
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 4 05-04-2009 8
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 04-04-2009 11
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 28-09-2008 2
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 20-09-2008 1
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 07-09-2008 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 30-08-2008 3
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 24-08-2008 3
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 06-07-2008 8
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 5
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 3 22-06-2008 3
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 3 15-06-2008 5
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 3 08-06-2008 5
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-1 31-05-2008 5
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 3 24-05-2008 2
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 3 12-05-2008 4
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-1 11-05-2008 17
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 10-05-2008 5
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 3 04-05-2008 3
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 01-05-2008 6
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-1 27-04-2008 2
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 12-04-2008 8
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-04-2008 2
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3 05-04-2008 17
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 15-03-2008 5
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 22-09-2007 9
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 2 16-09-2007 7
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 2 09-09-2007 5
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2007 3
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 2 02-09-2007 3
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2007 7
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 2 08-07-2007 7
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 2 01-07-2007 2
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 17-06-2007 5
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 2 09-06-2007 13
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 20-05-2007 5
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 17-05-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 12-05-2007 10
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 2 06-05-2007 4
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 05-05-2007 6
34e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 22-04-2007 6
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 14-04-2007 2
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 2 09-04-2007 4
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2007 6
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 2 28-03-2007 6
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 17-03-2007 3
Gouda’s Jeugddag Jeugd Cat. 1 19-08-2006 9
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 18-06-2006 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.