Daan Eijnden

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Kermisronde Bergeijk Nieuwelingen 16-07-2019 10
45e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 07-07-2019 16
50e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk - Ronde Hoep Nieuwelingen 15-06-2019 16
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Nieuwelingen 12-06-2019 12
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuwelingen 10-06-2019 11
57e Wielerronde van Wernhout Nieuwelingen 30-05-2019 9
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nieuwelingen 24-05-2019 17
3e Ronde van Woerden Nieuwelingen 12-05-2019 12
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2019 8
63 e Ronde van Werkendam Nieuwelingen 22-04-2019 24
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 41
16e Jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 30-03-2019 8
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 47
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 23-12-2018 29
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 36
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Nieuwelingen 11-11-2018 16
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Nieuwelingen 27-10-2018 19
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 23-10-2018 36
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 31
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 7 16-09-2018 33
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 7 09-09-2018 10
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2018 9
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 7 26-08-2018 9
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 7 15-07-2018 13
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 08-07-2018 12
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 08-07-2018 21
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 01-07-2018 4
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 7 23-06-2018 11
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 16
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 7 10-06-2018 1
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 02-06-2018 12
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 27-05-2018 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 20-05-2018 2
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 7 13-05-2018 4
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 10-05-2018 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 06-05-2018 4
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 7 05-05-2018 4
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 7 27-04-2018 3
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 22-04-2018 5
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 15-04-2018 13
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 08-04-2018 6
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 02-04-2018 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 11-03-2018 7
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 27-01-2018 30
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 20-01-2018 18
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 7 13-01-2018 28
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 7 06-01-2018 21
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 29-12-2017 20
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2017 26
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 23-12-2017 23
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 7 09-12-2017 29
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 25-11-2017 23
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 7 19-11-2017 8
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 18-11-2017 21
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 11-11-2017 24
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 04-11-2017 20
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 7 22-10-2017 18
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 14-10-2017 21
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 41
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 6 10-09-2017 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 03-09-2017 3
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 6 26-08-2017 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 20-08-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 25
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 01-07-2017 4
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 6 25-06-2017 3
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 18-06-2017 7
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 11-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 46
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 04-06-2017 8
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 6 03-06-2017 16
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 6 28-05-2017 4
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-05-2017 9
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 6 07-05-2017 2
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 06-05-2017 19
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 6 29-04-2017 9
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 10
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 6 23-04-2017 12
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 6 08-04-2017 18
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 02-04-2017 5
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 6 01-04-2017 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 34
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 29
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 6 21-01-2017 14
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 14-01-2017 12
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 6 08-01-2017 20
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2016 11
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 18-12-2016 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 11-12-2016 6
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 6 10-12-2016 22
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2016 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 26-11-2016 14
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 6 13-11-2016 6
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2016 14
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2016 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2016 13
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2016 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 23
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 34
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2016 10
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2016 9
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 5 22-05-2016 8
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 5 21-05-2016 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 13
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 5 05-05-2016 3
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2016 16
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 23-04-2016 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-03-2016 24
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 23-01-2016 20
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 16-01-2016 15
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2016 13
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 18
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2015 2
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 5 20-12-2015 16
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 12-12-2015 23
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 13-09-2015 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2015 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 29-08-2015 11
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 23-08-2015 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 9
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2015 8
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 11
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 30-05-2015 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 24-05-2015 1
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2015 3
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 4 14-05-2015 1
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 10-05-2015 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 8
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2015 5
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 4 18-04-2015 3
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 12-04-2015 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 04-04-2015 4
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 29-03-2015 3
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 10-01-2015 11
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 03-01-2015 17
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2014 15
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 20-12-2014 21
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 4 13-12-2014 24
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 01-11-2014 19
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-10-2014 13
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 3 21-09-2014 1
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 14-09-2014 2
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 3 07-09-2014 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 30-08-2014 7
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 3 24-08-2014 2
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 3 17-08-2014 4
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 13-07-2014 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 29-06-2014 3
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 15-06-2014 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 08-06-2014 16
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 3 01-06-2014 2
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 3 29-05-2014 1
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 3 18-05-2014 4
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 11-05-2014 9
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 04-05-2014 3
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 19-04-2014 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 13-04-2014 4
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 05-04-2014 1
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 30-03-2014 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-03-2014 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-01-2014 17
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 28-12-2013 19
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 22-12-2013 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 14-12-2013 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 08-12-2013 5
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 3 30-11-2013 9
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 3 23-11-2013 13
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 3 17-11-2013 9
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 3 09-11-2013 7
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 02-11-2013 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 27-10-2013 12
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 19-10-2013 5
Klompenronde Jeugd Cat. 2 14-09-2013 9
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 08-09-2013 2
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 01-09-2013 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 25-08-2013 5
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 18-08-2013 1
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 2 07-07-2013 2
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 30-06-2013 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 23-06-2013 2
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 09-06-2013 7
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 2 02-06-2013 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-05-2013 3
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 25-05-2013 4
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 2 20-05-2013 1
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 12-05-2013 6
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 2 11-05-2013 1
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 09-05-2013 2
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-05-2013 1
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 21-04-2013 1
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 2 14-04-2013 2
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 07-04-2013 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 30-03-2013 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 10-03-2013 7
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 2 26-01-2013 14
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 2 27-10-2012 10
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 1 30-09-2012 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 09-09-2012 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 02-09-2012 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 18-08-2012 8
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 01-07-2012 11
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 24-06-2012 8
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 17-06-2012 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.