Veerle Muller

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 09-06-2019 10
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 34
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 5 19-05-2019 7
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 12-05-2019 18
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 11-05-2019 6
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 13-04-2019 4
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 5 07-04-2019 4
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 5 31-03-2019 15
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 30-09-2018 9
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 10
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 4 09-09-2018 11
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 15-07-2018 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 11
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 4 23-06-2018 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 09-06-2018 2
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 03-06-2018 9
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 27-05-2018 2
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 4 26-05-2018 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 20-05-2018 6
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 4 19-05-2018 3
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2018 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 06-05-2018 5
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-04-2018 4
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 21-04-2018 4
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 4 15-04-2018 3
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 6
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 4 02-04-2018 4
Kampioenschap van Amsterdam 2018 Jeugd DIVLIC 11-03-2018 16
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 27
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 3 24-06-2017 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 10-06-2017 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-05-2017 6
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 3 21-05-2017 2
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 3 06-05-2017 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 29-04-2017 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2017 9
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 3 17-04-2017 9
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 15-04-2017 4
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 5
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 02-04-2017 4
Regiokampioenschap van de Zaanstreek DIVLIC 26-03-2017 5
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 21-01-2017 8
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 06-11-2016 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2016 4
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 2 09-07-2016 4
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 26-06-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 04-06-2016 2
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 2 14-05-2016 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2016 13
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 2 24-04-2016 3
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 2 17-04-2016 4
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 10-04-2016 5
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 03-04-2016 6
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 30-08-2015 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 8
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 05-07-2015 3
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 27-06-2015 4
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 21-06-2015 6
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 07-06-2015 9
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 31-05-2015 2
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 1 17-05-2015 5
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 1 10-05-2015 4
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 1 25-04-2015 5
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 1 19-04-2015 4
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 12-04-2015 6
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 1 21-03-2015 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.