Pim Klundert

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
45e Wielerronde van Nispen (B)-Amateurs/Junioren 07-07-2019 3
Kermiskoers Steen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-07-2019 35
63 e Ronde van Werkendam (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 22-04-2019 9
72e Wielerronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Junioren 14-04-2019 2
Ronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-03-2019 22
71e Ronde van Oud-Vossemeer Amateurs 16-03-2019 16
6e editie Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 23-09-2018 6
65e Ronde van Hank (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-09-2018 20
Ronde van Oudewater Elite-Mannen/Beloften 25-08-2018 14
Grote prijs Emergo Elite-Mannen/Beloften 24-08-2018 13
Vagtechniek ronde van Nuenen Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 13
70e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 08-08-2018 32
Wielerronde van Haamstede (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-08-2018 10
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 32
48e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 30
Wielerronde Heerle (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-07-2018 26
52e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 17
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 06-07-2018 9
kermiskoers Steen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-06-2018 16
36e Wielerronde van Numansdorp Elite-Mannen/Beloften 11-06-2018 30
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 30
Kermisronde Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 26-05-2018 16
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Beloften 21-05-2018 15
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 13-05-2018 11
56e Wielerronde van Wernhout Elite-Mannen/Beloften 10-05-2018 25
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 23
Wim Hendriks Trofee - 36e Elite/Beloften eendaagse Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 23
62e Ronde van Werkendam Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 48
Ronde van Hoogerheide Elite-Mannen/Beloften 03-09-2017 33
Grote Prijs EMERGO (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-08-2017 18
11de profronde Etten-Leur Professionals 13-08-2017 27
Rond om de Graaf Elite-Mannen/Beloften 12-08-2017 16
Wielerronde Haamstede (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2017 27
69e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 02-08-2017 16
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 26-07-2017 50
47e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2017 16
51e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 22
52 ste Ronde van Philippine (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-07-2017 35
Wielerronde Heerle Elite-Mannen/Beloften 10-07-2017 35
43e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 13
84ste Wielerronde van Kruiningen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-07-2017 18
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 30-06-2017 27
kermiskoers Steen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-06-2017 20
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Elite-Mannen/Beloften 25-06-2017 27
35e Wielerronde van Numansdorp Elite-Mannen/Beloften 12-06-2017 26
62e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 27
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 14-05-2017 12
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 13
Haagse Wielerdag (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-04-2017 15
76e profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 11
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 26
70e Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 18
Wielerdag Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 26-03-2017 63
Ronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-03-2017 40
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften 27-11-2016 6
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 20-11-2016 11
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Elite/Beloften 12-11-2016 23
Rabocyclocross Lierop Elite/Beloften 08-10-2016 2
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Beloften 02-10-2016 31
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 25-09-2016 11
Grote Prijs Emergo Group (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-08-2016 16
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Elite-Mannen/Beloften 03-08-2016 16
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 27-07-2016 52
50e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 17-07-2016 14
Wielerronde Heerle (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-07-2016 9
42e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 10-07-2016 16
83ste Wielerronde van Kruiningen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-07-2016 12
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 01-07-2016 21
Kermiskoers Steen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-06-2016 6
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 26-06-2016 4
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 86
Smits Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 12-06-2016 34
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 96
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 05-06-2016 67
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 04-06-2016 30
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 29-05-2016 2
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Beloften 16-05-2016 13
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 43
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 17
Cyclocross de Kogelvanger Etten - Leur Elite/Beloften 01-11-2015 9
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 27-09-2015 26
wielerronde "Hart van Oosterhout" Elite-Mannen/Beloften 20-09-2015 25
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Elite-Mannen/Beloften 05-08-2015 10
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Elite-Mannen/Beloften 03-08-2015 28
Wielerronde van Haemstede (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-08-2015 14
45e Ronde van Barendrecht Elite-Mannen/Beloften 25-07-2015 6
49e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 19-07-2015 29
54e Wielerdag van Monster (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-07-2015 33
41e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 12-07-2015 24
82ste Wielerronde van Kruiningen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-07-2015 8
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 03-07-2015 19
Ronde van St.Jansteen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-06-2015 27
49e Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 29-06-2015 24
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 95
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 31-05-2015 5
40e Wielerronde van Yerseke Elite-Mannen/Beloften 30-05-2015 3
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Beloften 27-05-2015 4
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Beloften 25-05-2015 7
67ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 10-05-2015 37
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 03-05-2015 5
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 06-12-2014 7
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Elite/Beloften 29-11-2014 5
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Elite/Beloften 22-11-2014 12
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 16-11-2014 9
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Beloften 01-11-2014 4
Acht van Chaam Junioren 30-07-2014 14
65e Ronde van Poeldijk Junioren 27-07-2014 32
Wielerronde Heerle (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-07-2014 67
Ronde van Heusdenhout Junioren 06-07-2014 9
81ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 28-06-2014 10
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2014 128
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2014 113
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2014 81
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Junioren 18-05-2014 5
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 8
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 8
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 9
Bergomloop Simpelveld Junioren 04-05-2014 29
Wielerronde van Yerseke Junioren 03-05-2014 6
73e profronde van made Junioren 27-04-2014 2
31e Omloop Alblasserwaard Junioren 19-04-2014 24
Criterium Junioren 06-04-2014 7
Afwachtingswedstrijd Volta Limburg Classic Junioren 05-04-2014 16
64ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-03-2014 46
Wielerronde van Woensdrecht Junioren 16-03-2014 1
Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. M.J. Oomen Groep Junioren 18-01-2014 6
NK veldrijden Junioren 12-01-2014 6
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 04-01-2014 1
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Junioren 26-12-2013 1
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junioren 14-12-2013 4
38e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Junioren 24-11-2013 34
Veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 12-10-2013 5
Rabocyclocross Lierop Junioren 06-10-2013 6
5e Veldrit van Montfoort Junioren 05-10-2013 1
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Junioren 29-09-2013 5
60e Ronde van Hank Junioren 08-09-2013 6
Ronde van Heusdenhout Junioren 01-09-2013 6
34e JUMBO Draai van de Kaai Junioren 29-07-2013 14
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 106
80ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 29-06-2013 3
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-06-2013 25
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Junioren 16-06-2013 7
Jeugdronde Moerdijk Junioren 02-06-2013 5
Districtskampioenschap tijdrijden 2013 Zuid-West en Zuid Oost Junioren 29-05-2013 17
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Junioren 20-05-2013 20
5e Tour de Leur Junioren 12-05-2013 7
Ronde van Hoogerheide Junioren 10-05-2013 21
Hel van Voerendaal Junioren 05-05-2013 54
De Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2013 10
72e Profronde van Made Junioren 28-04-2013 11
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 21-04-2013 59
criterium Steenbergen Junioren 07-04-2013 4
47e Grote Ronde van Gerwen Junioren 01-04-2013 41
Volta Limburg Classic afw. Junioren Junioren 30-03-2013 31
Wielerronde van Woensdrecht Junioren 17-03-2013 14
UCI WorldCup Cyclocross/14e GP Adrie van der Poel Junioren 20-01-2013 37
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Junioren 13-01-2013 11
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junioren 06-01-2013 9
2e Veldrit Oudewater Junioren 05-01-2013 1
32e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Junioren 26-12-2012 6
Rabobank veldrit Boxtel Junioren 24-12-2012 6
20e Veldrit Wijkpark Woerden Junioren 22-12-2012 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 16-12-2012 8
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junioren 15-12-2012 10
Rabo Weekend Cyclocross Junioren 02-12-2012 9
4e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Junioren 01-12-2012 2
33e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 18-11-2012 4
8e veldrit van Schaijk Junioren 17-11-2012 5
Rabobank veldrit van Veldhoven Junioren 11-11-2012 4
Veldrit Zeeland Junioren 04-11-2012 3
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nederland Junioren 03-11-2012 5
34e Veldrit van Harderwijk Junioren 27-10-2012 9
Veldrit van Albrandswaard Junioren 20-10-2012 8
Rabocyclocross Lierop Junioren 13-10-2012 9
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuwelingen 02-09-2012 17
30e Jeugdronde van Numansdorp Nieuwelingen 01-09-2012 1
Ronde van Pijnacker Nieuwelingen 18-08-2012 3
51e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 18-07-2012 8
47e Ronde van Philippine Nieuwelingen 14-07-2012 2
37ste Wieler Ronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 08-07-2012 4
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 01-07-2012 8
79ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 30-06-2012 3
Wielerronde van IJzendijke Nieuwelingen 10-06-2012 1
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 09-06-2012 16
62ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 03-06-2012 8
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 13-05-2012 11
Ronde van Lewedorp Nieuwelingen 12-05-2012 2
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 02-05-2012 7
71e Profronde van Made Nieuwelingen 29-04-2012 6
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 31
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2012 3
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 14-04-2012 73
26e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 07-04-2012 3
Omloop van Grevenbicht Nieuwelingen 01-04-2012 1
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2012 2
Grote Prijs Adrie van der Poel Nieuwelingen 22-01-2012 8
KNWU NK Veldrijden Nieuwelingen 07-01-2012 9
Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 31-12-2011 10
31e Kerstveldrit Reusel Nieuwelingen 26-12-2011 9
Rabobank Veldrit Boxtel Nieuwelingen 18-12-2011 4
RABO Weekend Cyclocross Nieuwelingen 04-12-2011 11
3e Janet Memorial Parket Tree Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 26-11-2011 6
32e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2011 11
56e Ronde van de Molen Nieuwelingen 02-10-2011 22
Ronde van Dongen Nieuwelingen 18-09-2011 13
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Nieuwelingen 28-08-2011 3
Klimomloop Munstergeleen Nieuwelingen 27-08-2011 7
46e Ronde van Philippine Nieuwelingen 16-07-2011 6
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2011 24
78ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 02-07-2011 23
District Kampioenschap Zuid-West & Regio Kampioenschap Zuid (Vrouwen+Masters) Nieuwelingen 13-06-2011 29
41e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 11-06-2011 17
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 28-05-2011 48
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 25-05-2011 9
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 15-05-2011 20
Omloop van Margraten Nieuwelingen 08-05-2011 39
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 07-05-2011 13
70e Profronde van Made Nieuwelingen 01-05-2011 41
Jeugdwielerronde Eijsden Nieuwelingen 25-04-2011 15
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 41
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2011 18
61ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 27-03-2011 23
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 22
Nieuwelingen Veldrit GP Adrie van der Poel Nieuwelingen 23-01-2011 26
Nationale CycloCross Huijbergen Nieuwelingen 15-01-2011 22
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 26-09-2010 2
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 19-09-2010 15
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 7 12-09-2010 8
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 05-09-2010 8
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 04-09-2010 16
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 29-08-2010 7
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 22-08-2010 16
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 17-07-2010 12
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 7 11-07-2010 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 27-06-2010 6
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 7 26-06-2010 1
linie crossers Jeugd Cat. 7 20-06-2010 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2010 25
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 29-05-2010 10
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 7 23-05-2010 24
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 7 16-05-2010 13
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 7 13-05-2010 7
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 7 02-05-2010 6
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2010 10
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 25-04-2010 8
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 18-04-2010 9
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 11-04-2010 8
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-04-2010 15
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 03-04-2010 14
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 7 28-03-2010 14
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 7 14-03-2010 12
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 27-09-2009 3
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 20-09-2009 11
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2009 6
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 30-08-2009 2
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 5
Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 23-08-2009 9
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 12-07-2009 22
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 05-07-2009 17
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2009 15
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 21-06-2009 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2009 47
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 07-06-2009 5
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 06-06-2009 10
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 30-05-2009 18
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 6 29-05-2009 8
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 6 21-05-2009 18
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2009 19
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-05-2009 19
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2009 17
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 6 26-04-2009 6
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 19-04-2009 16
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 13-04-2009 10
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 6 05-04-2009 11
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 04-04-2009 18
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2009 17
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 28-09-2008 3
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 21-09-2008 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 14-09-2008 11
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 07-09-2008 6
klimcriterium Jeugd Cat. 5 06-09-2008 6
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-08-2008 6
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 24-08-2008 10
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 17-08-2008 13
37e Ronde Van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 09-07-2008 11
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 06-07-2008 5
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 5 29-06-2008 12
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 22-06-2008 8
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 5 08-06-2008 5
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-06-2008 6
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 5 28-05-2008 14
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 5 25-05-2008 8
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 5 12-05-2008 13
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-1 11-05-2008 21
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 5 04-05-2008 6
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 5 01-05-2008 14
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-1 27-04-2008 3
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5 13-04-2008 10
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 12-04-2008 16
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-04-2008 7
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 30-03-2008 16
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 17-11-2007 10
JSW Yerseke Jeugd Cat. 5 20-10-2007 9
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 23-09-2007 2
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 16-09-2007 10
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 4 09-09-2007 17
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 4 02-09-2007 5
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 01-09-2007 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 19-08-2007 9
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4 12-08-2007 8
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 4 08-07-2007 18
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 4 01-07-2007 8
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 4 24-06-2007 9
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 17-06-2007 10
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 4 09-06-2007 26
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 4 28-05-2007 6
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 17-05-2007 21
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 13-05-2007 12
Waranda jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2007 27
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 4 09-04-2007 8
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2007 14
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 4 01-04-2007 11
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 18-11-2006 8
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 4 14-10-2006 11
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 25-06-2006 5
9e Mol Klim Jeugd Cat. 2 04-06-2006 5
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 2 28-05-2006 8
Omloop van de Hoekse Waard (criteriums) Jeugd Cat. 2 26-05-2006 4
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 25-05-2006 7
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 2 21-05-2006 3
28e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 06-05-2006 9
20e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 01-04-2006 8
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 1 04-09-2005 5
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 1 08-06-2005 8
De Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-06-2005 9
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 29-05-2005 8
Ronde van Kapelle Jeugd Cat. 1 30-04-2005 9
Jeugdronde Bert van Gils Jeugd Cat. 1 17-04-2005 6
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 1 10-04-2005 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.