Niek Struijs

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-05-2017 12
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 14-05-2017 16
Wielerdag Huijbergen Junioren 26-03-2017 22
Ronde van Woensdrecht Junioren 19-03-2017 39
Ronde van Dongen Nieuwelingen 25-09-2016 7
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 18-09-2016 9
79e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 08-09-2016 8
61 Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 07-08-2016 5
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 03-08-2016 2
37e Draai van de Kaai Nieuwelingen 01-08-2016 12
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2016 12
66 e Ronde van Ochten Nieuwelingen 23-07-2016 9
50E Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 16-07-2016 7
42e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 10-07-2016 9
43 e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 09-07-2016 16
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 26-06-2016 18
Ronde van de Rijen Nieuwelingen 05-06-2016 11
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 47
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 12
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Nieuwelingen 16-05-2016 10
53e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2016 54
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Nieuwelingen 07-05-2016 18
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 9
Wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 03-04-2016 4
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 45
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 36
68e Ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 19-03-2016 19
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 25
62e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2015 37
78e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 10-09-2015 23
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 30-08-2015 29
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 05-08-2015 18
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2015 29
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 05-07-2015 26
33e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 27-06-2015 35
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 31-05-2015 36
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuwelingen 25-05-2015 33
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2015 34
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Nieuwelingen 09-05-2015 15
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2015 29
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2015 46
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 48
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 7 14-09-2014 9
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 7 07-09-2014 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 30-08-2014 9
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 7 24-08-2014 7
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 7 23-08-2014 16
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 06-07-2014 19
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 29-06-2014 10
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 21-06-2014 9
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 15-06-2014 14
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 31-05-2014 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 25-05-2014 4
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 7 18-05-2014 23
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 17-05-2014 22
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 10-05-2014 4
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 04-05-2014 12
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2014 11
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 26-04-2014 13
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 19-04-2014 16
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2014 17
Criterium Jeugd Cat. 7 06-04-2014 7
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 05-04-2014 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 09-03-2014 18
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 21-09-2013 24
Klompenronde Jeugd Cat. 6 14-09-2013 20
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 08-09-2013 16
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 18-08-2013 18
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 6 16-08-2013 13
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 22-06-2013 20
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 28
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 09-06-2013 42
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 6 02-06-2013 7
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 6 01-06-2013 8
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 25-05-2013 11
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 6 20-05-2013 35
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilandentour Jeugd Cat. 6 18-05-2013 16
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 11-05-2013 10
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-05-2013 19
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 25
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 27-04-2013 12
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-04-2013 9
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 14-04-2013 11
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 07-04-2013 11
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 43
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 30-03-2013 16
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 10-03-2013 23
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 09-09-2012 18
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 14
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 5 19-08-2012 7
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 24
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 23-06-2012 25
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 20
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 18
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 02-06-2012 11
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 5 28-05-2012 19
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 17
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 13-05-2012 28
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 15-04-2012 10
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 5 09-04-2012 22
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 07-04-2012 10
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2012 15
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 18-09-2011 14
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 11-09-2011 17
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2011 16
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 37
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 33
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 09-07-2011 25
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 34
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2011 23
st Linie Crossers Jeugd Cat. 4 19-06-2011 7
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 4 05-06-2011 14
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 4 04-06-2011 17
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 4 28-05-2011 7
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 15-05-2011 17
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 08-05-2011 18
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-04-2011 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2011 21
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2011 19
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 29-08-2010 24
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 42
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 11-07-2010 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 24
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 16
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 3 13-06-2010 20
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 05-06-2010 18
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 02-06-2010 20
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 29-05-2010 32
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 24
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 18-04-2010 15
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 22
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-04-2010 24
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 32
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 3 14-03-2010 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.