Sanne Lazeroms

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 15
64ste Ronde van ZEIST Nieuweling-Meisjes 02-06-2019 24
Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-05-2019 29
Veldhovens Wielerweekend (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-05-2019 24
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 37
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2019 22
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Nieuweling-Meisjes 07-04-2019 16
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 29
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 09-09-2018 15
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 21
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 25-08-2018 13
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 19-08-2018 17
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 6 18-08-2018 11
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 01-07-2018 12
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 30
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 6 10-06-2018 24
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 48
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 27-05-2018 12
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 21-05-2018 26
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 27
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 6 13-05-2018 18
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 10-05-2018 33
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 6 05-05-2018 23
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2018 15
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2018 25
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 26
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 02-04-2018 15
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 25
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 29
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 5 10-09-2017 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 14
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 26-08-2017 8
Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 02-07-2017 7
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 5 24-06-2017 16
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 18-06-2017 15
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 11-06-2017 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 19
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 04-06-2017 18
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-05-2017 13
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 22
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 20-05-2017 13
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 5 29-04-2017 8
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 23
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 18
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 16-04-2017 23
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 16
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 5 01-04-2017 13
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 25
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 24
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 21
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2016 10
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 23
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2016 10
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 05-06-2016 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 40
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 4 22-05-2016 8
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 4 21-05-2016 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 20
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 18
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 4 05-05-2016 15
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 18
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 18
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 12
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 33
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2016 13
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 21
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 22
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 13-09-2015 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2015 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 20
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 04-07-2015 8
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2015 17
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 20
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 30-05-2015 15
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 29
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2015 13
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 3 14-05-2015 12
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 10-05-2015 14
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2015 6
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 18-04-2015 8
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 17
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 04-04-2015 12
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 22-03-2015 21
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 07-09-2014 12
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 2 24-08-2014 10
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 13
Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 02-08-2014 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 29-06-2014 16
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 21-06-2014 17
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 15-06-2014 15
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 28
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 01-06-2014 8
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 29-05-2014 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 23
Criterium Jeugd Cat. 2 06-04-2014 4
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 05-04-2014 11
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 25
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-03-2014 14
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 1 01-09-2013 5
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 18-08-2013 15
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 07-07-2013 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 23-06-2013 8
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 16-06-2013 12
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 1 09-06-2013 2
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 1 20-05-2013 11
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 1 11-05-2013 6
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-05-2013 10
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 21-04-2013 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.