Raoul Drunen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 29-09-2019 48
Ronde van Lisse Amateurs 22-09-2019 38
Paardenmarktronde Alblasserdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-07-2019 33
Rond Om De Graaf (B)-Amateurs/Junioren 29-06-2019 22
NHC - De Ronde van Utrecht Amateurs 23-06-2019 35
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Amateurs/Sportklasse 10-06-2019 21
24 e Draai rond de Kraai Amateurs 11-05-2019 43
72e Wielerronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Junioren 14-04-2019 44
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 30-09-2018 53
15 e Ronde van Ameide Junioren 15-09-2018 16
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Junioren 08-09-2018 29
Excelsiors Wielerdag Amateurs 26-08-2018 27
69e Wielerspektakel van Naaldwijk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-08-2018 32
46e Editie Profronde Westland Junioren 02-08-2018 20
69e Ronde van Poeldijk Junioren 29-07-2018 15
37e Ronde van Zoeterwoude (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-06-2018 46
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 21-05-2018 24
43e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 10-05-2018 34
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2018 27
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 45
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 102
Wielerronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 15-04-2018 47
52e Grote Ronde van Gerwen Junioren 02-04-2018 61
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 60
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 24-09-2017 39
62ste Ster van Berkel Junioren 09-09-2017 14
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-09-2017 35
13e Vestingronde Nieuwpoort Junioren 26-08-2017 17
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Junioren 27-07-2017 28
68e Ronde van Poeldijk Junioren 23-07-2017 33
32e Ronde van Kwintsheul Junioren 14-07-2017 19
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Junioren 05-06-2017 20
Ronde van Nieuwendijk Junioren 03-06-2017 28
42e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 25-05-2017 40
Afwachtingwedstrijd ZHE Tour Junioren 13-05-2017 20
wielercriterium Steenbergen Junioren 02-04-2017 22
12 e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 24-09-2016 28
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Nieuwelingen 18-09-2016 21
63e Ronde van Hank Nieuwelingen 11-09-2016 28
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 04-09-2016 24
Excelsiors Wielerdag Nieuwelingen 28-08-2016 20
67e Wielerspektakel Naaldwijk Nieuwelingen 16-08-2016 24
61 Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 07-08-2016 16
44e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 28-07-2016 28
67e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 24-07-2016 38
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 63
34e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2016 27
35e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 19-06-2016 30
63e Ronde van Papendrecht Nieuwelingen 04-06-2016 24
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 53
District Kampioenschap Zuid Holland Nieuwelingen 16-05-2016 17
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 01-05-2016 35
Wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 03-04-2016 32
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2016 27
11 e Omloop van ottoland Nieuwelingen 26-09-2015 25
11e vestingronde Nieuwpoort Nieuwelingen 29-08-2015 23
62e Ronde van papendrecht Nieuwelingen 06-06-2015 22
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2015 46
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 19-04-2015 40
49e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 06-04-2015 56
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2015 58
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 28-09-2014 19
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 20-09-2014 12
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 06-07-2014 31
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 29-06-2014 19
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 15-06-2014 25
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 14-06-2014 21
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 7 08-06-2014 6
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 7 01-06-2014 14
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 03-05-2014 19
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2014 23
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 19-04-2014 34
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 12-04-2014 12
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 06-04-2014 17
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 05-04-2014 20
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2013 27
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2013 27
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 21-09-2013 13
Klompenronde Jeugd Cat. 6 14-09-2013 36
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 08-09-2013 33
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 01-09-2013 36
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 6 30-08-2013 10
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 18-08-2013 35
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 10-07-2013 30
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 07-07-2013 30
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 30-06-2013 25
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 23-06-2013 23
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 22-06-2013 17
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 38
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 6 09-06-2013 11
Klimomnium Jeugd Cat. 6 02-06-2013 24
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 25-05-2013 30
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 6 19-05-2013 32
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 04-05-2013 33
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 35
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2013 35
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 14-04-2013 26
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 07-04-2013 36
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 38
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 31-03-2013 31
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2012 28
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 29-09-2012 26
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 15-09-2012 32
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 19-08-2012 12
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 15-07-2012 30
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 07-07-2012 19
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 24-06-2012 18
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 40
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 16-06-2012 21
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 35
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 35
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Jeugd Cat. 5 19-05-2012 15
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 38
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 05-05-2012 32
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 39
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 45
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2012 42
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 14-04-2012 32
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 08-04-2012 31
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 07-04-2012 42
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2012 52
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2011 32
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2011 30
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 17-09-2011 20
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 11-09-2011 34
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2011 27
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 40
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2011 24
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2011 28
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2011 16
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 05-06-2011 27
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 29-05-2011 26
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 22-05-2011 37
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 14-05-2011 23
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 40
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-04-2011 32
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 06-11-2010 32
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 04-09-2010 25
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 37
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 12-06-2010 11
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 32
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 33
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 24-03-2010 24
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 19-09-2009 19
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2009 24
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2009 35
Gouda Jeugd Cat. 2 20-06-2009 26
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 2 07-06-2009 24
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-05-2009 28
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 19-04-2009 27

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.