Maarten Trijp

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 5
62ste Ronde van Midden Nederland M_ELITE 26-08-2018 2
Grote prijs Emergo Elite-Mannen/Beloften 24-08-2018 5
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 18
Koga Slag om Norg M_ELITE 11-08-2018 31
39e Amstel Draai van de Kaai Professionals 06-08-2018 5
Mijl van Mares Professionals 04-08-2018 12
Acht van Chaam Professionals 01-08-2018 6
69e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-07-2018 1
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 25-06-2018 1
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Elite-Mannen/Beloften 23-06-2018 10
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 57
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Mannen 21-05-2018 1
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 33
Ronde van Overijssel M_ELITE 12-05-2018 71
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 28-04-2018 2
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 8
TCM - 49e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 07-04-2018 9
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 1
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 3
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 1
Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland M_ELITE 14-10-2017 15
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 16-09-2017 74
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 2
Veenendaal - Veenendaal Classic M_ELITE 18-08-2017 63
62e Raboprofronde van Zevenbergen Professionals 06-08-2017 15
38e Draai van de Kaai Professionals 31-07-2017 5
Acht van Chaam Professionals 26-07-2017 20
67e Ronde van Ochten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2017 1
51e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 1
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 09-07-2017 11
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 10
Ronde van Overijssel M_ELITE 06-05-2017 55
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 29-04-2017 4
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 22-04-2017 5
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 10
Wielerdag Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 26-03-2017 1
Ronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-03-2017 1
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 18-03-2017 11
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 12-03-2017 1
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 17
9e Kernen Omloop Echt-Susteren M_ELITE 04-09-2016 57
60e Ronde van Midden Nederland Elite Men Eindklassement 28-08-2016 23
KOGA Slag om Norg M_ELITE 14-08-2016 49
61 Raboprofronde van Zevenbergen Professionals 07-08-2016 13
37e Draai van de Kaai Professionals 01-08-2016 16
6e (Prof) Cityronde van Tiel Professionals 31-07-2016 26
Acht van Chaam Professionals 27-07-2016 17
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Professionals 25-06-2016 14
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2016 165
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2016 158
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Elite-Mannen 16-05-2016 20
64ste Ronde van Overijssel M_ELITE 14-05-2016 34
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 11
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 23-04-2016 1
32e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 10-04-2016 3
66 ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 03-04-2016 12
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 19-03-2016 6
63e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 12-03-2016 1
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 06-03-2016 15
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 24-05-2015 14
Olympia's 3M Tour M_ELITE 16-05-2015 63
Olympia's 3M Tour M_ELITE 15-05-2015 75
Olympia's 3M Tour M_ELITE 14-05-2015 86
Olympia's 3M Tour M_ELITE 13-05-2015 82
Olympia's 3M Tour M_ELITE 12-05-2015 89
20e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 09-05-2015 13
39ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 08-03-2015 15
55e Internationale Ster van Zwolle M_ELITE 28-02-2015 27
ESJ Wielerweekend Beloften Eindklassement 05-10-2014 11
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 11
ESJ Wielerweekend Beloften 05-10-2014 26
ESJ Wielerweekend Beloften 04-10-2014 2
61e Ronde van Hank (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-09-2014 7
58e Ronde van Midden-Nederland M_ELITE 31-08-2014 149
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID Elite-Mannen/Beloften 24-08-2014 2
Arnhem-Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2014 19
40e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 17-08-2014 1
35e Draai van de Kaai Professionals 04-08-2014 29
Bavaria Profronde Stiphout Professionals 29-07-2014 26
NK Weg Beloften, Vrouwen en Professionals Beloften 28-06-2014 9
44 e Ronde van Nieuwendijk Elite-Mannen/Beloften 21-06-2014 8
45e ronde van Midden Brabant Elite-Mannen/Beloften 08-06-2014 70
Simac Omloop der Kempen M_ELITE 25-05-2014 95
Royal Smilde Olympia's Tour M_ELITE 17-05-2014 48
Royal Smilde Olympia's Tour Elite Men Eindklassement 17-05-2014 44
Royal Smilde Olympia's Tour M_ELITE 16-05-2014 55
Royal Smilde Olympia's Tour M_ELITE 15-05-2014 50
Royal Smilde Olympia's Tour M_ELITE 14-05-2014 9
Royal Smilde Olympia's Tour M_ELITE 13-05-2014 29
Royal Smilde Olympia's Tour M_ELITE 12-05-2014 82
62ste Ronde van Overijssel M_ELITE 03-05-2014 9
30e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 06-04-2014 39
Albert Achterhes Pet Ronde van Drenthe M_ELITE 15-03-2014 60
54ste Internationale Ster van Zwolle M_ELITE 08-03-2014 79
Rabo Baronie Breda Classic M_ELITE 15-09-2013 8
57e Rabo Ronde van Midden-Nederland M_ELITE 01-09-2013 2
Wielerronde van Zuidland Elite-Mannen/Beloften 24-08-2013 25
39e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-08-2013 10
Wielerronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 31-07-2013 41
Profronde Stiphout Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-07-2013 35
Wielerronde Heerle Elite-Mannen/Beloften 15-07-2013 47
Ronde van Westdorpe Elite-Mannen/Beloften 01-06-2013 13
Simac Omloop der Kempen M_ELITE 19-05-2013 6
65ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de Grote Prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 12-05-2013 2
72e Profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 28-04-2013 52
68ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 21-04-2013 109
ZLM tour Under 23 / Espoirs 13-04-2013 8
29e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 07-04-2013 17
53ste Internationale Ster van Zwolle M_ELITE 02-03-2013 6
Jumbo Draai van de Kaai Elite-Mannen/Beloften 30-07-2012 33
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 25-07-2012 8
47e Ronde van Philippine Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2012 7
Wielerronde Heerle Elite-Mannen/Beloften 09-07-2012 9
SIMAC Omloop der Kempen M_ELITE 06-05-2012 37
71e Profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 29-04-2012 24
ARNO WALLAARD MEMORIAL M_ELITE 21-04-2012 9
WK weg Kopenhagen Junioren 24-09-2011 32
62e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 26-06-2011 3
NK 15-18 jarigen en Elite zonder contract Junioren 18-06-2011 9
District Kampioenschap Zuid-West & Regio Kampioenschap Zuid (Vrouwen+Masters) Junioren 13-06-2011 15
55e Ronde van de Molen Junioren 03-10-2010 19
30e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Junioren 05-09-2010 5
Districtskampioenschap Zuid-West Nederland Junioren 24-05-2010 7
EPZ Omloop van Borsele Junioren 25-04-2010 12
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Nieuwelingen 22-08-2009 7
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 05-08-2009 13
Afwachtingswedstrijden 60e BTH Acht van Bladel Nieuwelingen 27-06-2009 10
District Kampioenschap Zuid-West en Regiokampioenschap Zuid (JV en NM) Nieuwelingen 01-06-2009 12
3e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 25-04-2009 6
Regio Kampioenschap Zuid (Elite-Vr. Vr. B) en District Kampioenschap Zuid-West Nieuwelingen 12-05-2008 2
Rabobank cyclo-cross van Lierop Nieuwelingen 10-11-2007 15
29e Nationale openingsveldrit van Harderwijk om de Grote Prijs Shimano Nieuwelingen 29-09-2007 28
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 7 09-09-2007 8
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 7 02-09-2007 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 19-08-2007 1
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 12-08-2007 15
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 7 01-07-2007 5
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 7 24-06-2007 2
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 7 17-06-2007 8
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 7 09-06-2007 4
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 03-06-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 7 20-05-2007 10
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 17-05-2007 7
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 13-05-2007 10
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 7 06-05-2007 5
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 7 05-05-2007 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 21-04-2007 1
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 7 09-04-2007 12
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 7 01-04-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 7 25-03-2007 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 14 jaar 20-01-2007 10
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 7 07-01-2007 12
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 23-12-2006 6
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 7 02-12-2006 6
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 18-11-2006 8
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 7 14-10-2006 10
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 20-08-2006 9
14e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 25-06-2006 10
9e Mol Klim Jeugd Cat. 6 04-06-2006 6
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 03-06-2006 6
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 6 28-05-2006 2
Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Jeugd Cat. 6 07-05-2006 1
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 25-09-2005 1
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 4 18-09-2005 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 11-09-2005 1
23e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2005 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2005 1
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 21-08-2005 2
Jeugdronde en omnium Jeugd Cat. 4 19-06-2005 1
Ronde van de Borchwerf Jeugd Cat. 4 12-06-2005 1
De Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 04-06-2005 1
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 4 22-05-2005 1
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 4 14-05-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 23-04-2005 2
Jeugdronde Bert van Gils Jeugd Cat. 4 17-04-2005 1
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 4 10-04-2005 2
Jeugdwedstrijd DJR Jeugd Cat. 4 03-04-2005 3
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 28-03-2005 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 12-09-2004 1
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2004 1
7e IGAT Klimomnium Jeugd Cat. 3 06-06-2004 3
kNWU jeugdwedstrijd Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 23-05-2004 1
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 3 18-04-2004 1
Bert van Gils Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 28-03-2004 4