Menno Don

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Grote prijs Kivada Elite-Mannen/Beloften 24-03-2019 14
NLcup - Zwiep Trek mtb cup Elite-Mannen/Beloften 23-09-2018 9
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Elite-Mannen/Beloften 16-09-2018 39
3 Nations Cup (N-dag 2) Zoetermeer - C2 Elite-Mannen/Beloften 26-08-2018 17
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Beloften 22-07-2018 8
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Elite-Mannen/Beloften 01-07-2018 31
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Elite-Mannen/Beloften 24-06-2018 25
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Elite-Mannen/Beloften 17-06-2018 6
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 18
3 Nations Cup Erezée (B) - C2 Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 29
NLcup - Koningscup Havelte Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 16
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 29
3 Nations Cup Saalhausen (D) - C2 Elite-Mannen/Beloften 15-04-2018 26
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Elite-Mannen/Beloften 08-04-2018 44
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Junioren 24-09-2017 13
Benelux Cup Junioren 27-08-2017 26
Benelux Cup - Vayamundo MTB Cup Junioren 30-07-2017 19
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Junioren 16-07-2017 4
NL Cup - Stappenbelt Trophy Junioren 02-07-2017 11
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XM Junioren 25-06-2017 19
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Junioren 18-06-2017 8
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Junioren 21-05-2017 25
NL Cup - Wollebrand MTB wedstrijd Junioren 14-05-2017 7
NL Cup - Koningscup Junioren 30-04-2017 4
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Junioren 17-04-2017 25
Benelux Cup - GP Stad Beringen Junioren 09-04-2017 13
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Junioren 02-04-2017 8
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Junioren 26-03-2017 8
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Junioren 19-03-2017 7
Pearl Izumi CUP FINALE - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Junioren 25-09-2016 18
Pearl Izumi Cup - Esch Sur Alzette (dag 2) Junioren 18-09-2016 19
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Junioren 28-08-2016 20
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 2 Junioren 17-07-2016 15
Pearl Izumi Cup Landgraaf Junioren 26-06-2016 38
Baggelhuizerplas MTB Junioren 19-06-2016 4
MTB Cup Heeswijk Junioren 12-06-2016 21
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Junioren 05-06-2016 28
Koningscup Junioren 24-04-2016 9
Zwiep Trek MTB Cup Junioren 17-04-2016 12
MPL Stappenbelt Trophy Junioren 28-03-2016 15
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Junioren 20-03-2016 12
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 1 Nieuwelingen 22-08-2015 4
KNWU NK MTB 2015 Nieuwelingen 18-07-2015 6
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 28-06-2015 18
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuwelingen 14-06-2015 2
MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 31-05-2015 5
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 25-05-2015 11
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Nieuwelingen 16-05-2015 19
Koningscup Nieuwelingen 26-04-2015 6
Zwiep Trek MTB cup Nieuwelingen 19-04-2015 10
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 05-04-2015 13
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 22-03-2015 22
Rabobank Weekend cyclocross Nieuwelingen 14-12-2014 13
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 22-11-2014 24
Regio Kampioenschap Veldrijden NH + ZH Nieuwelingen 01-11-2014 4
MPL Stappenbelt MTB Trophy 2014 (dag 2) Nieuwelingen 28-09-2014 18
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 07-09-2014 12
Finale topcompetitie Nieuwelingen 30-08-2014 17
Specialized NK Mountainbike Nieuwelingen 12-07-2014 33
3e Topcompetitie Mountainbike Nieuwelingen 05-07-2014 43
MTB Trophy Sittard-Geleen Nieuwelingen 29-06-2014 42
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuwelingen 15-06-2014 41
NK veldrijden Nieuwelingen 11-01-2014 43
3e Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 28-12-2013 15
5e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 30-11-2013 35
38e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Nieuwelingen 24-11-2013 24
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 7 01-06-2013 8
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 7 26-01-2013 18
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 05-01-2013 12
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 01-12-2012 13
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 17-11-2012 10
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 10-11-2012 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 04-11-2012 13
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 7 28-10-2012 3
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 7 21-10-2012 3
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 7 07-10-2012 5
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 6 (13 jaar) 24-03-2012 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 21-01-2012 6
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 15-01-2012 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 07-01-2012 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 17-12-2011 10
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 11-12-2011 5
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 03-12-2011 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 27-11-2011 29
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 19-11-2011 11
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 12-11-2011 5
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2011 11
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 30-10-2011 5
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 6 22-10-2011 6
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 15-10-2011 5
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 6 09-10-2011 4
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 17
NK mountainbike jeugd 2011 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 04-06-2011 2
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2011 17
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 7 (14 jaar) 19-03-2011 1
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 5 15-01-2011 5
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2011 16
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 02-01-2011 17
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 31-10-2010 15
LJW Honselersdijk Jeugd 11 jaar Categorie 4 25-09-2010 9
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 11 jaar Categorie 4 04-09-2010 1
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 11 jaar Categorie 4 19-06-2010 1
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 11 jaar Categorie 4 08-05-2010 1
2e LJC MTB Breda Jeugd 11 jaar Categorie 4 17-04-2010 1
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 10 jaar Categorie 3 05-09-2009 1
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 10 jaar Categorie 3 20-06-2009 1
LJC MTB Breda Jeugd 10 jaar Categorie 3 25-04-2009 1
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 9 jaar Categorie 2 15-03-2008 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.