Aron Vugt

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 06-07-2019 4
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 5 23-06-2019 7
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 16-06-2019 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 43
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 30-05-2019 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 18-05-2019 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2019 6
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 28-04-2019 11
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 22-04-2019 11
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 21-04-2019 3
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 14-04-2019 9
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-04-2019 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-03-2019 27
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 4 09-09-2018 4
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 19-08-2018 3
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 4 07-07-2018 4
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 4 23-06-2018 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 12
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 2
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 03-06-2018 3
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 27-05-2018 3
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 21-05-2018 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 19-05-2018 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 13-05-2018 3
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 12-05-2018 3
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 10-05-2018 4
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 29-04-2018 5
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2018 2
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 2
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2018 3
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 19
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 16
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 18
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 12
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 14
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 14-10-2017 5
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 3 02-07-2017 6
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 3 24-06-2017 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 17
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2017 17
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 20-05-2017 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 14-05-2017 26
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 13-05-2017 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 3 02-04-2017 13
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 14
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 3 10-12-2016 11
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2016 2
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 2 12-06-2016 2
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 28-05-2016 9
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 21-05-2016 2
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 07-05-2016 6
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2016 12
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2016 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-03-2016 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.