Mae Cabaca

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
LJC - Bar End Trophy Jeugd Cat. 5 06-07-2019 2
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 5 22-06-2019 3
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 25-05-2019 10
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 5 11-05-2019 8
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 5 27-04-2019 1
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 23-03-2019 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 09-03-2019 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 26-01-2019 4
Alpencross Assen Jeugd Cat. 5 19-01-2019 4
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 5 06-01-2019 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 6
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 4
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 3
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 5
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 5 25-11-2018 5
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 4
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 5 10-11-2018 4
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 3
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 5 27-10-2018 5
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 21-10-2018 4
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 20-10-2018 9
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 6
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-09-2018 1
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 4 15-09-2018 6
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 4 01-09-2018 2
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (11-12 jr.) 25-08-2018 4
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 4 18-08-2018 1
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 4 14-07-2018 2
Bar End LJC Jeugd Cat. 4 07-07-2018 1
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 4 23-06-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 17-06-2018 3
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 27-05-2018 5
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 4 26-05-2018 4
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2018 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-04-2018 5
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-04-2018 3
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 07-04-2018 2
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 31-03-2018 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 17-03-2018 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 10-03-2018 2
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 27-01-2018 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 5
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 4
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 4
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 3
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 10-12-2017 4
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 10
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 7
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 4 02-12-2017 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 6
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 5
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 15
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 30-09-2017 2
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 3 16-09-2017 8
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 3 09-09-2017 1
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 3 02-09-2017 2
Benelux Cup Jeugd (8-10 jr.) 26-08-2017 2
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 3 01-07-2017 1
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 3 24-06-2017 2
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 3 17-06-2017 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 10-06-2017 2
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 3 03-06-2017 4
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 3 20-05-2017 2
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 3 13-05-2017 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 07-05-2017 4
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 06-05-2017 7
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 30-04-2017 4
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 29-04-2017 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2017 6
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 16-04-2017 7
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 3 15-04-2017 2
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 3 08-04-2017 2
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 3 01-04-2017 1
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 3 25-03-2017 4
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 3 18-03-2017 6
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 11-03-2017 3
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 21-01-2017 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 1
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2016 2
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 2
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 3 18-12-2016 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 11-12-2016 1
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 3 10-12-2016 3
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 1
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 4
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 06-11-2016 2
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 1
Nationale veldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2016 4
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 4
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 2 08-10-2016 1
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 01-10-2016 1
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 2 24-09-2016 1
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 17-09-2016 1
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (8-10 jr.) 27-08-2016 1
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 2 25-06-2016 2
Baggelhuizerplas MTB DIVLIC 18-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 04-06-2016 4
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 28-05-2016 2
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 22-05-2016 2
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 2 21-05-2016 1
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 23-04-2016 3
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 17-04-2016 5
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 2 16-04-2016 4
LJC Sittard Jeugd Cat. 2 09-04-2016 2
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 02-04-2016 3
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 2 26-03-2016 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 19-03-2016 4
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 12-03-2016 1
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 23-01-2016 2
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2016 2
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 1 02-01-2016 1
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2015 1
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 1 20-12-2015 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 13-12-2015 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 12-12-2015 1
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 06-12-2015 1
Pietencross Jeugd Cat. 1 29-11-2015 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 28-11-2015 2
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 1 15-11-2015 1
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 1 14-11-2015 3
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 07-11-2015 1
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 1 01-11-2015 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 25-10-2015 2
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 1 24-10-2015 2
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 18-10-2015 1
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 1 17-10-2015 1
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 1 26-09-2015 1
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 1 19-09-2015 1
KNWU NK MTB 2015 Kidsrace 18-07-2015 9
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 1 27-06-2015 1
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 13-06-2015 1
LJC Wijchen Jeugd Cat. 1 06-06-2015 1
LJC Jeugd Cat. 1 30-05-2015 1
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 1 16-05-2015 1
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 1 09-05-2015 1
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 1 02-05-2015 1
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 1 25-04-2015 8
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 1 18-04-2015 4
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 1 28-03-2015 1
LJC Berlicum Jeugd Cat. 1 21-03-2015 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 1 14-03-2015 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.