Lean Booy

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Klompenronde Jeugd Cat. 7 07-09-2019 10
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 7 17-08-2019 5
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 7 29-07-2019 52
59e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 7 17-07-2019 18
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 7 22-06-2019 15
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 59
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 09-06-2019 21
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 01-06-2019 9
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 26-05-2019 20
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 7 18-05-2019 8
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 12-05-2019 14
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 7 05-05-2019 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-04-2019 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 22-04-2019 21
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 17
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 14-04-2019 11
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 06-04-2019 14
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 30-03-2019 15
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 7 24-03-2019 11
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 20-01-2019 18
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 13-01-2019 15
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Jeugd Cat. 6 06-01-2019 13
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 2
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 7
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 30-09-2018 13
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 22
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 17
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 26-08-2018 13
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 19-08-2018 9
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 6 18-08-2018 10
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 6 23-07-2018 6
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 11-07-2018 9
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 22
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 21
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-07-2018 15
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 15
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 12
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2018 20
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 6 23-06-2018 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 44
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 6 10-06-2018 8
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 03-06-2018 15
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 35
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 27-05-2018 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 19
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 12
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2018 20
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 06-05-2018 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 21-04-2018 10
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2018 7
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 12
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 07-04-2018 20
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 02-04-2018 7
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 16
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 14
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 25
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2017 15
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2017 16
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 37
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 03-12-2017 23
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 19-11-2017 10
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 25
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 27
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 28
57e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 5 05-07-2017 5
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 8
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 5 25-06-2017 8
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 5 24-06-2017 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 18-06-2017 12
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 11-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 27
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 8
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 5 20-05-2017 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 4
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 5 07-05-2017 7
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 06-05-2017 5
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 20
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 7
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2017 7
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 5 17-04-2017 10
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 12
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 7
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 6
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 01-04-2017 7
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 8
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 11
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 5 21-01-2017 11
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 18
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 13
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 20
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 11-12-2016 12
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 5 10-12-2016 3
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 27-11-2016 13
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 14
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 16
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 19
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 11
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 17
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2016 12
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 6
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2016 14
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 14
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 20-08-2016 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 10
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 01-07-2016 12
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 6
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 4 19-06-2016 13
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2016 5
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 4 12-06-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 24
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 8
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 21-05-2016 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 4 05-05-2016 11
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 13
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 10
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 4 24-04-2016 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2016 18
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 17-04-2016 18
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 11
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 09-04-2016 20
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 6
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 25
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 15
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 6
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 23-01-2016 11
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 19
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 16
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 19
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 17
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 23
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 4 20-12-2015 17
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 14
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 19
NK Derny's & Jeugdomnium Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 15
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 9
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 15-11-2015 20
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 20
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 16
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 12
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 20-09-2015 8
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2015 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2015 4
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2015 5
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 29-08-2015 10
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 8
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 8
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 14
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 5
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 3 13-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 19
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 31-05-2015 5
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 12
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 14-05-2015 8
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 3 10-05-2015 6
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 25-04-2015 6
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 19-04-2015 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 18-04-2015 5
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-04-2015 20
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 12
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 28-03-2015 8
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 21-03-2015 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 08-03-2015 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-01-2015 18
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 20
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 03-01-2015 14
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 21
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 29-11-2014 13
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 9
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 2 20-09-2014 3
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 9
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-09-2014 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2014 5
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 2 24-08-2014 3
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 6
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 06-07-2014 6
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 21-06-2014 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2014 12
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 2 08-06-2014 1
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 2 01-06-2014 9
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 29-05-2014 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 13
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 10
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 11-05-2014 12
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 10-05-2014 7
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 04-05-2014 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 27-04-2014 11
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 21-04-2014 13
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 19-04-2014 15
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2013 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 31-08-2013 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.