Ruben Willemsen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Future Series by eXtropy AR & TV De Adelaar wedstrijddag 4 Jeugd Cat. 6 30-11-2019 10
Nederlandse Kampioenschapppen Ploegachtervolging en Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 24-11-2019 9
Nederlandse Kampioenschapppen Ploegachtervolging en Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 24-11-2019 6
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 5 14-09-2019 40
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 5 08-09-2019 26
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 5 29-07-2019 31
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 53
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 48
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 25-05-2019 15
NOVON schoonmaak jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 18-05-2019 9
Mateboer jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 5 11-05-2019 11
OWC jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 04-05-2019 26
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 5 21-04-2019 18
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 14-04-2019 36
Casteel Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 06-04-2019 27
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 20
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 09-09-2018 10
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 4 02-09-2018 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 29
DK Oost Jeugd in Hasselt, voor renners lid van club in Oost Jeugd Cat. 4 26-05-2018 7
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 19-05-2018 14
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 4 12-05-2018 16
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 4 28-04-2018 11
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 4 22-04-2018 15
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 15-04-2018 21
Rabobank Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 07-04-2018 14
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 01-04-2018 19
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 3 24-09-2017 5
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 15
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 3 10-09-2017 4
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 02-09-2017 7
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 27-08-2017 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 22
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 3 24-06-2017 13
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 18-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 34
Ronde van Villapark te Nijverdal Jeugd Cat. 3 20-05-2017 19
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 29-04-2017 20
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2017 6
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 22-04-2017 9
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 3 17-04-2017 14
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 08-04-2017 19
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 02-04-2017 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 23
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 3 10-12-2016 6
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 2 18-09-2016 4
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 13
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 10-09-2016 5
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 2 03-09-2016 8
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 28-08-2016 15
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 21-08-2016 5
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 2 09-07-2016 9
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 26-06-2016 11
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 2 12-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 23
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 28-05-2016 12
Ronde van Villapark Jeugd Cat. 2 21-05-2016 10
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 2 14-05-2016 13
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 05-05-2016 14
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 30-04-2016 6
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 27-04-2016 11
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 23-04-2016 11
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 2 17-04-2016 18
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 09-04-2016 14
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 2 28-03-2016 19
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 17
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 12-09-2015 15
Districts Kampioenschap Jeugd Oost Jeugd Cat. 1 05-09-2015 10
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 30-08-2015 11
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 22-08-2015 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 18
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 05-07-2015 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 27-06-2015 7
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 21-06-2015 12
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 12
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 12
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 1 30-05-2015 6
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 1 09-05-2015 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-05-2015 14
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 25-04-2015 8
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 1 19-04-2015 7
Ronde van Borculo Jeugd Cat. 1 12-04-2015 6
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 04-04-2015 9
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 28-03-2015 9
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 22-03-2015 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 13

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.