Yara Kastelijn

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NHC - RaboRonde Heerlen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-08-2019 16
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-06-2019 8
NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-06-2019 11
Wielerronde Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 17-06-2019 1
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-06-2019 1
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 17
Vestingcross Hulst Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-02-2019 12
NK Veldrijden Belofte-Vrouwen 13-01-2019 5
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-10-2018 7
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2018 18
Boels Ladies Tour Elite Women 31-08-2018 30
Boels Ladies Tour Elite Women 30-08-2018 45
Boels Ladies Tour Elite Women 29-08-2018 37
Boels Ladies Tour Elite Women 28-08-2018 50
TCV - Veenendaal-Veenendaal classic Elite Women 22-08-2018 86
12de Techno Groep Profronde van Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-08-2018 14
Daags na de Tour Elite-Vrouwen 30-07-2018 7
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-06-2018 30
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 17
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-05-2018 2
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-01-2018 5
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Belofte-Vrouwen 13-01-2018 3
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-10-2017 9
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-10-2017 10
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-09-2017 4
11de profronde Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2017 21
EPO - Tour d'Oospel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-08-2017 15
Ridderronde Maastricht (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-08-2017 14
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 20
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2017 2
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 2
Kermisronde van Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-05-2017 7
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 29
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 13-05-2017 8
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Elite Women 22-04-2017 35
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 48
Drentse 8 van Westerveld Elite Women 12-03-2017 38
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Belofte-Vrouwen 08-01-2017 5
22e Internationale Centrumcross van Surhuisterveen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-01-2017 2
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-12-2016 1
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-11-2016 1
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-11-2016 2
16e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-10-2016 14
Rabocyclocross Lierop Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-10-2016 1
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-10-2016 9
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-09-2016 2
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-08-2016 23
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2016 2
Ridderronde Maastricht Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-08-2016 22
37e Draai van de Kaai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-08-2016 52
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Elite-Vrouwen 24-06-2016 87
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 07-05-2016 56
3e Grote Prijs Toyota Mengelers Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-05-2016 18
EPZ-Omloop van Borsele TT Elite Vrouwen 2016 Elite-Vrouwen 22-04-2016 52
Ronde van Gelderland 2016 Ladies Elite Women 17-04-2016 35
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-04-2016 12
5e Internationale Cyclocross Rucphen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-01-2016 16
Rabo Weekend Cyclocross Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-12-2015 1
Europees Kampioenschap Veldrijden Belofte-Vrouwen 07-11-2015 7
15e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-10-2015 9
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 04-10-2015 10
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 4
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 6
RaboRonde Heerlen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2015 13
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 05-07-2015 1
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen Bergklassement 05-07-2015 1
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junior-Vrouwen 24-06-2015 1
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 6
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 13-06-2015 2
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen Bergklassement 13-06-2015 3
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junior-Vrouwen 27-05-2015 1
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junior-Vrouwen 25-05-2015 8
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 28
2e GP Toyota Mengelers vrouwen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-05-2015 6
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 63
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 8
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 33
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 18
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Junior-Vrouwen 06-04-2015 2
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 05-04-2015 8
65ste Ronde van Huijbergen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 29-03-2015 9
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junior-Vrouwen 16-11-2014 1
Grote Prijs van Brabant Junior-Vrouwen 11-10-2014 1
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Junior-Vrouwen 05-10-2014 1
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen Bergklassement 31-08-2014 1
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 31-08-2014 6
Rabobankronde van Ede (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-08-2014 10
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 30-07-2014 6
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 06-07-2014 1
81ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 28-06-2014 7
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 25-06-2014 8
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 22-06-2014 5
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2014 48
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Junior-Vrouwen 15-06-2014 22
RK en DK Zuid Junior-Vrouwen 09-06-2014 1
Tijdritten Wielerfestival Montferland Junior-Vrouwen 08-06-2014 3
MTB CUP Heeswijk Junior-Vrouwen 01-06-2014 2
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Junior-Vrouwen 28-05-2014 4
GP Groenen Groep voor Meisjes Junior-Vrouwen 25-05-2014 12
Isaac Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 17-05-2014 3
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 04-05-2014 1
Wielerronde van Yerseke Junior-Vrouwen 03-05-2014 8
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 36
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 5
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 30
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 5
Ronde van het Maaskantje Junior-Vrouwen 20-04-2014 1
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Junior-Vrouwen 13-04-2014 1
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 06-04-2014 15
Boels Classic Internationale Cyclocross Heerlen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 16-02-2014 7
NK veldrijden Junior-Vrouwen 11-01-2014 1
13de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-01-2014 1
19e Internationale Centrumcross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-01-2014 2
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 14-12-2013 3
Rabobank veldrit Tempo-Bruns Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 10-11-2013 1
13e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-10-2013 11
Veldrit Grote Prijs van Brabant Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-10-2013 11
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-10-2013 3
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 01-09-2013 3
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 24-08-2013 7
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 25
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 2
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 13
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 32
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuweling-Meisjes 15-06-2013 15
Internationale Cyclocross Heerlen GP Heuts Vrouwen 17-02-2013 11
Internationale Cyclocross Rucphen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-01-2013 6
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Nieuweling-Meisjes 12-01-2013 1
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-01-2013 1
18e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Vrouwen 03-01-2013 4
32e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2012 2
Rabobank veldrit Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-12-2012 2
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-12-2012 2
Rabo Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-12-2012 1
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-11-2012 9
33e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 18-11-2012 3
Rabobank veldrit van Veldhoven Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 11-11-2012 1
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nederland Nieuweling-Meisjes 03-11-2012 1
34e Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-10-2012 5
12e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 23-10-2012 8
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-10-2012 1
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 13-10-2012 8
10e Nationale veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-09-2012 1
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 16-09-2012 20
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuweling-Meisjes 26-08-2012 7
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 15-07-2012 5
79ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 30-06-2012 3
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuweling-Meisjes 16-06-2012 17
VDH Hart van Gilze Nieuweling-Meisjes 10-06-2012 7
62ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 03-06-2012 7
Kleeberg Cycling Classic Nieuweling-Meisjes 26-05-2012 4
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 5
Wielerweekend Buchten Diverse Licentiecategorieen (E) 19-05-2012 1
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuweling-Meisjes 13-05-2012 3
64e Rabobank Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 06-05-2012 5
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 2
26e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 07-04-2012 6
Omloop van Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 01-04-2012 20
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 20
Internationale Cauberg Cyclo Cross Vrouwen 18-02-2012 13
Int. Cyclocross Heerlen GP Heuts Vrouwen 12-02-2012 16
GP Skidome Rucphen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 21-01-2012 8
11de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-01-2012 3
KNWU NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 07-01-2012 1
Grand Prix Groenendaal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-12-2011 7
31e Kerstveldrit Reusel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2011 2
Rabobank Veldrit Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 18-12-2011 4
33e Nat. Wielerveldrit van Amersfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 10-12-2011 5
RABO Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04-12-2011 3
36e Internationale Nissan Super Prestige Veldrit Vrouwen 27-11-2011 13
32e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-11-2011 3
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 13-11-2011 1
Axa Veldrit van Rhenen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-11-2011 4
RK veldrijden ZUID Nieuweling-Meisjes 29-10-2011 1
11e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-10-2011 13
NIBA Walsberg Cross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 23-10-2011 4
Rabobank Cyclocross van Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-10-2011 4
3e Rabo Veldrit Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-10-2011 2
9e Nationale veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-10-2011 4
9e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 02-10-2011 54
33e Openingsveldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-09-2011 7
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 18-09-2011 5
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2011 7
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 15
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 6 21-08-2011 8
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 09-07-2011 5
26e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 6 30-06-2011 6
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 26-06-2011 9
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 05-06-2011 5
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 6 28-05-2011 8
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 6 22-05-2011 1
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 15-05-2011 7
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 6 08-05-2011 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 01-05-2011 12
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2011 8
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2011 17
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 7 22-01-2011 1
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 6 15-01-2011 11
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2011 19
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 29-12-2010 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 18-12-2010 5
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 12-12-2010 18
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 05-12-2010 8
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 04-12-2010 11
pietencross Jeugd Cat. 6 28-11-2010 4
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 6 20-11-2010 5
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 14-11-2010 9
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 31-10-2010 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 30-10-2010 6
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 23-10-2010 7
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 09-10-2010 9
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 5 12-09-2010 4
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 29-08-2010 11
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 5 20-06-2010 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 3
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 06-06-2010 4
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 5 30-05-2010 5
Baanomnium Jeugd Cat. 5 24-05-2010 3
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 5 16-05-2010 5
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 5 13-05-2010 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 02-05-2010 7
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2010 7
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 2
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 04-04-2010 11
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 6
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 5 27-03-2010 5
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 03-01-2010 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-12-2009 3
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 13-12-2009 8
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2009 11
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 5 05-12-2009 7
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2009 8
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 22-11-2009 3
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 5 15-11-2009 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 08-11-2009 6
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 5 31-10-2009 8
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 27-09-2009 14
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 4 13-09-2009 5
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 4 12-09-2009 6
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 30-08-2009 11
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-07-2009 7
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 28-06-2009 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 5
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 07-06-2009 5
Baanomnium Jeugd Cat. 4 01-06-2009 4
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 5 24-05-2009 5
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 6
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 17-05-2009 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2009 8
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 26-04-2009 7
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 19-04-2009 4
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 12-04-2009 7
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 4 05-04-2009 18
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 15
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 18-01-2009 14
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 4 04-01-2009 13
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 27-12-2008 13
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 4 20-12-2008 12
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 4 06-12-2008 8
Pietencross Jeugd Cat. 4 30-11-2008 5
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 23-11-2008 4
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 08-11-2008 5
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-11-2008 6
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 26-10-2008 4
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 06-07-2008 3
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 3 29-06-2008 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 14-06-2008 5
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 07-06-2008 2
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 3 25-05-2008 5
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 01-05-2008 4
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-1 meisjes 27-04-2008 2
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 20-04-2008 4
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3-M 13-04-2008 2
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 3 06-04-2008 7
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 23-03-2008 2
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 13-01-2008 7
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 3 29-12-2007 12
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 28-12-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 3 16-12-2007 4
28e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 09-12-2007 14
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 3 01-12-2007 5
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 17-11-2007 13
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 3 10-11-2007 5
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 04-11-2007 4
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 27-10-2007 4
JSW Yerseke Jeugd Cat. 3 20-10-2007 8
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 23-09-2007 4
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 16-09-2007 4
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 2 01-09-2007 1
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 2 26-08-2007 1
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 2 19-08-2007 4
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 2 12-08-2007 4
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 2 08-07-2007 1
Rabobank Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 2 01-07-2007 1
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 2 24-06-2007 2
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 17-06-2007 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 09-06-2007 4
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 03-06-2007 3
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 2 28-05-2007 1
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 2 27-05-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 2 20-05-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2007 11
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 2 15-04-2007 2
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 2 09-04-2007 5
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 2 01-04-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-03-2007 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 20-01-2007 2
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 2 07-01-2007 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 29-12-2006 4
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 23-12-2006 6
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 2 17-12-2006 1
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 2 10-12-2006 3
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 2 02-12-2006 8
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2006 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 12-11-2006 3
2e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 05-11-2006 1
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 2 28-10-2006 2
Zandbosch cross Jeugd Cat. 2 22-10-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 24-09-2006 3
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 1 17-09-2006 4
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 1 10-09-2006 1
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 1 27-08-2006 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.