Bart Rutten

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Omloop van Ottoland Nieuwelingen 28-09-2019 11
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 29
7e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 01-09-2019 28
64e Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 11-08-2019 24
40e Draai van de Kaai Nieuwelingen 05-08-2019 22
Acht van Chaam Nieuwelingen 31-07-2019 31
45e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 07-07-2019 18
Kermis ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 30-06-2019 16
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Nieuwelingen 10-06-2019 25
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 55
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 29
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 39
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 40
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 63
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 33
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 18-11-2018 26
65e Ronde van Hank Nieuwelingen 09-09-2018 22
52e Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 08-07-2018 24
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 45
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 30-06-2018 47
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2018 46
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 24-06-2018 28
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 57
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 27-05-2018 44
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 68
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 20-05-2018 23
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 77
Haagse Wielerdag Nieuwelingen 29-04-2018 23
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 37
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Nieuwelingen 31-03-2018 36
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 45
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 44
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 68
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 42
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 26-11-2017 42
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuwelingen 12-11-2017 31
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 61
9e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 07-10-2017 45
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 60
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 17-09-2017 37
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 03-09-2017 9
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 26-08-2017 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 30
Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 02-07-2017 12
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 7 25-06-2017 7
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 18-06-2017 15
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 11-06-2017 12
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 29
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 7 28-05-2017 8
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 21-05-2017 14
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 13-05-2017 14
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 7 07-05-2017 14
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 7 29-04-2017 9
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2017 26
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 7 23-04-2017 9
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 17-04-2017 18
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 7 08-04-2017 22
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 02-04-2017 14
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 7 01-04-2017 7
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 38
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 7 12-03-2017 15
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 39
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 14-01-2017 30
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 7 08-01-2017 21
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2016 27
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2016 29
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 7 13-11-2016 29
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 29
Nationale veldrit Jeugd Cat. 7 30-10-2016 23
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 23-10-2016 17
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 7 22-10-2016 17
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 16-10-2016 31
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 08-10-2016 29
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 27
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 17-07-2016 17
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 41
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 43
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 16
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2016 21
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 12-06-2016 18
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 6 21-05-2016 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 18
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 07-05-2016 16
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 6 05-05-2016 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 30
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2016 17
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 23-04-2016 15
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 43
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-04-2016 11
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2016 14
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 57
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 30
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 34
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 34
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 35
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 29
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 34
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2015 26
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 26
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 14-06-2015 10
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 30-05-2015 21
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 32
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2015 19
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 5 14-05-2015 18
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 5 18-04-2015 12
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 12-04-2015 30
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 9
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-03-2015 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 36
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 10-01-2015 19
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 27
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-10-2014 18
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 14-09-2014 15
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 4 07-09-2014 13
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 4 24-08-2014 11
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 4 17-08-2014 19
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 37
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 31-05-2014 17
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 25-05-2014 12
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 20
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 10-05-2014 12
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 04-05-2014 16
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2014 13
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 26-04-2014 18
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 4 19-04-2014 13
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2014 18
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 05-04-2014 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 24
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 22
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 26
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 4 30-11-2013 15
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 29
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 08-09-2013 13
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 3 01-09-2013 7
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 26
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 30-06-2013 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 23-06-2013 10
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 16-06-2013 13
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 3 09-06-2013 3
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2013 11
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 25-05-2013 9
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 3 20-05-2013 23
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 11-05-2013 17
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-05-2013 10
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 19
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-04-2013 11
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 3 14-04-2013 10
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 07-04-2013 11
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-03-2013 12
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 3 06-01-2013 22

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.