Finn Keunen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 08-06-2019 61
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 25-05-2019 27
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 32
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 7 13-04-2019 33
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 7 06-04-2019 30
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 23-03-2019 33
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 6 22-09-2018 15
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 6 15-09-2018 25
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 6 01-09-2018 10
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 6 14-07-2018 19
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 15
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 14
Bar End LJC Jeugd Cat. 6 07-07-2018 20
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 6 23-06-2018 14
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 24
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 6 10-06-2018 9
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 40
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 6 26-05-2018 9
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 21-05-2018 13
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 11
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 13-05-2018 13
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 12-05-2018 6
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 05-05-2018 17
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 28-04-2018 32
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 15
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2018 18
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 10
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 07-04-2018 15
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 02-04-2018 17
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 20
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 17-03-2018 13
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 10-03-2018 14
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2017 10
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 21
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 16
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 30-09-2017 9
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 24-09-2017 11
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 10-09-2017 6
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 5 09-09-2017 15
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 5 03-09-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 23
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 17
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 5 01-07-2017 17
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 24-06-2017 15
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 11-06-2017 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 31
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 5 03-06-2017 16
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 20-05-2017 12
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 14-05-2017 18
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 5 13-05-2017 16
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 15
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 29-04-2017 8
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 23-04-2017 8
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 16-04-2017 15
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 5 15-04-2017 11
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 10
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 5 01-04-2017 14
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 5 25-03-2017 15
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 5 18-03-2017 19
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 11-03-2017 19
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2016 11
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 20
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 01-10-2016 13
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 25-09-2016 7
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 4 25-06-2016 18
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 4 19-06-2016 13
LJC Wijchen Jeugd Cat. 4 04-06-2016 14
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 28-05-2016 9
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 4 21-05-2016 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 08-05-2016 20
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 05-05-2016 18
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 24-04-2016 8
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 19
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 9
LJC Sittard Jeugd Cat. 4 09-04-2016 17
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 03-04-2016 7
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 26-03-2016 20
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 19-03-2016 22
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 14
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 19-09-2015 23
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 05-07-2015 14
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 3 27-06-2015 12
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 13-06-2015 10
LJC Wijchen Jeugd Cat. 3 06-06-2015 8
LJC Jeugd Cat. 3 30-05-2015 9
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 3 16-05-2015 10
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 3 09-05-2015 9
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 3 02-05-2015 16
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 3 25-04-2015 14
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 12-04-2015 10
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 21-03-2015 13
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 14-03-2015 13
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 14-06-2014 10
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 2 18-05-2014 10
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 2 13-04-2014 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.