Zara Ansems

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 4 18-05-2019 1
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 12-05-2019 3
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 4 11-05-2019 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2019 7
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 21-04-2019 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 20-04-2019 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 14-04-2019 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2019 7
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 07-04-2019 6
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 06-04-2019 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2019 5
Alpencross Assen Jeugd Cat. 4 19-01-2019 7
Veldrit Uden Jeugd Cat. 4 13-01-2019 12
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 4 06-01-2019 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2018 10
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2018 7
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 22-12-2018 6
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 4 16-12-2018 6
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 09-12-2018 17
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 4 08-12-2018 13
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 14
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 4 25-11-2018 8
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 18-11-2018 11
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-11-2018 17
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 21
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 04-11-2018 17
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2018 12
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 12
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 23
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 30-09-2018 1
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2018 10
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 3 09-09-2018 11
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2018 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2018 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 25-08-2018 1
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 19-08-2018 15
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 3 15-07-2018 6
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 11
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 5
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 3 23-06-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 4
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 13
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 3
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 27-05-2018 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 4
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 3 13-05-2018 4
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 12-05-2018 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2018 1
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 05-05-2018 4
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 29-04-2018 1
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 3 27-04-2018 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-04-2018 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 21-04-2018 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2018 1
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 3
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 07-04-2018 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 3
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 27-01-2018 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 15
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 13-01-2018 14
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 19
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2017 11
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 9
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 17-12-2017 12
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 16
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 03-12-2017 12
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 14
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 05-11-2017 7
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 3 22-10-2017 7
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 21-10-2017 9
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 14-10-2017 12
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 2 24-09-2017 2
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 21
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 2 10-09-2017 4
Klompenronde Jeugd Cat. 2 09-09-2017 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 03-09-2017 6
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 27-08-2017 9
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 2 26-08-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 7
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 2 02-07-2017 1
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 01-07-2017 4
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 2 25-06-2017 2
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 11-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 3
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 2 05-06-2017 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 04-06-2017 2
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 2 28-05-2017 4
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 21-05-2017 5
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 13-05-2017 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 07-05-2017 3
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 2 29-04-2017 4
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 6
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 2 23-04-2017 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 16-04-2017 1
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 3
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 2 08-04-2017 2
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 02-04-2017 3
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 2 01-04-2017 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 4
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 2 12-03-2017 2
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 21-01-2017 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 10
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2016 2
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 18-12-2016 9
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-12-2016 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 11-12-2016 2
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 2 10-12-2016 3
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2016 3
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 27-11-2016 6
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 2
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2016 4
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 16-10-2016 11
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 08-10-2016 5
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 1 25-09-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 04-09-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 8
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2016 5
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2016 4
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 1 05-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 04-06-2016 7
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 1 22-05-2016 4
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 1 21-05-2016 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 15-05-2016 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 08-05-2016 7
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 1 05-05-2016 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 30-04-2016 4
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2016 4
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 23-04-2016 4
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2016 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-04-2016 4
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2016 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 28-03-2016 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-03-2016 4
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 23-01-2016 10
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 16-01-2016 11
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2016 19
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 1 02-01-2016 11
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2015 6
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 1 20-12-2015 5
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 19-12-2015 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 12-12-2015 9
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 13-09-2015 10
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2015 11
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 23-08-2015 12
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 1 25-07-2015 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 14
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 05-07-2015 7
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2015 11
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 14
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 14-06-2015 7
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 07-06-2015 13
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 1 30-05-2015 12
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 17
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2015 10
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 1 14-05-2015 11
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-05-2015 17
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2015 11
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 1 18-04-2015 6
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 12-04-2015 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-04-2015 10
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 29-03-2015 8
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 24-01-2015 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 17-01-2015 5
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 10-01-2015 7
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2014 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.