Thomas Huitema

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
de Ronde van De Wijk Jeugd Cat. 5 19-05-2019 1
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 5 18-05-2019 29
Cyclon MTB Zomercup Noord 2019 DIVLIC 12-05-2019 5
Districtskampioenschappen MTB Jeugd Noord Nederland DIVLIC 12-05-2019 4
Mateboer jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 5 11-05-2019 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2019 5
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2019 6
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2019 2
Eierrace 2019 Jeugd Cat. 5 22-04-2019 4
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 14-04-2019 4
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-04-2019 2
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 5 07-04-2019 2
3e Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 5 06-04-2019 2
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 30-03-2019 2
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 5 24-03-2019 2
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 5 23-03-2019 3
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-03-2019 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 3
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 5 20-01-2019 1
Alpencross Assen Jeugd Cat. 5 19-01-2019 3
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 4
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 5 06-01-2019 12
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 7
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 22-12-2018 13
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 5 16-12-2018 4
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 DIVLIC 15-12-2018 1
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 3
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 2
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 17-11-2018 3
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 5 10-11-2018 3
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 4
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 28-10-2018 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 21-10-2018 3
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 20-10-2018 3
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 8
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 3
Jeugd Ronde van Rolde Jeugd Cat. 4 08-09-2018 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2018 5
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 19-08-2018 1
39ste Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 4 14-07-2018 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 7
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 9
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 01-07-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 29-06-2018 3
KOGA Noordelijke Wieler Competitie Jeugd Cat. 5 23-06-2018 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 4
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 10-06-2018 2
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 17
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 20-05-2018 5
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 19-05-2018 1
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 4 12-05-2018 3
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 4 06-05-2018 1
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 4 28-04-2018 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2018 2
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 22-04-2018 2
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 21-04-2018 1
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 15-04-2018 3
2e Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 4 07-04-2018 3
Eierrace 2018 Jeugd Cat. 4 02-04-2018 3
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 31-03-2018 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 17-03-2018 20
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-03-2018 1
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 4
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 2
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 6
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 6
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 5
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 17-12-2017 3
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 10-12-2017 1
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 1
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 1
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 4 02-12-2017 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 5
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 2
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 5
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 5
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 05-11-2017 7
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 29-10-2017 7
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 4 22-10-2017 2
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 21-10-2017 5
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 14-10-2017 3
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 6
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 3 09-09-2017 3
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 3 02-09-2017 3
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 27-08-2017 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 20-08-2017 4
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 3 15-07-2017 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 3
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 02-07-2017 1
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 3 24-06-2017 1
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 18-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 7
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 3 03-06-2017 1
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 3 21-05-2017 1
Ronde van Villapark te Nijverdal Jeugd Cat. 3 20-05-2017 1
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Jeugd Cat. 3 13-05-2017 2
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 3 07-05-2017 1
Jeugd Ronde van Assen 2017 Jeugd Cat. 3 06-05-2017 2
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 29-04-2017 1
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2017 2
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 22-04-2017 1
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 3 17-04-2017 2
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 15-04-2017 2
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 3
Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 3 08-04-2017 1
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 01-04-2017 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 19-03-2017 3
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 1
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 3 21-01-2017 2
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 5
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2016 6
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 7
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 3 18-12-2016 3
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 3 10-12-2016 2
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 4
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 3 03-12-2016 5
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 6
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 12-11-2016 5
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 8
Nationale veldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2016 2
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 23-10-2016 1
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 22-10-2016 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 08-10-2016 1
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 2 25-09-2016 2
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 18-09-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 5
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 2 10-09-2016 1
Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 2 04-09-2016 2
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 2 03-09-2016 1
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 28-08-2016 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 21-08-2016 1
37e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 2 09-07-2016 1
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 01-07-2016 2
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 26-06-2016 1
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 2 19-06-2016 1
4de RABO Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 2 18-06-2016 2
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 2 12-06-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 9
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 2 29-05-2016 4
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 2 28-05-2016 2
Ronde van Villapark Jeugd Cat. 2 21-05-2016 5
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 2 15-05-2016 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 05-05-2016 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 01-05-2016 3
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 30-04-2016 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 27-04-2016 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 23-04-2016 1
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 2 17-04-2016 2
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 09-04-2016 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 03-04-2016 2
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 02-04-2016 1
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 2 28-03-2016 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 2
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 23-01-2016 1
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 16-01-2016 1
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2016 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2015 2
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2015 2
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 2 20-12-2015 1
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 19-12-2015 3
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 13-12-2015 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 12-12-2015 2
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2015 2
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 2 05-12-2015 3
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2015 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 28-11-2015 2
ICW Noord wintercompetitie DIVLIC 22-11-2015 3
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 15-11-2015 4
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 2 14-11-2015 3
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 08-11-2015 3
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2015 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 25-10-2015 1
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 24-10-2015 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 18-10-2015 2
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 2 17-10-2015 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 2
7e Jeugd Ploegentijdrit Jeugd Cat. 1 13-09-2015 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 12-09-2015 2
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 06-09-2015 1
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 1 05-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 1 30-08-2015 3
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 23-08-2015 1
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 22-08-2015 2
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 1 15-08-2015 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 2
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 21-06-2015 3
3de Rabo Jeugdronde & NK ID wielrennen Weg & Tijdrijden Jeugd Cat. 1 20-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 2
4de Criterium Sappemeer Jeugd Cat. 1 31-05-2015 1
50ste Kapenga Wonen Ronde van De Harkema (Pompeblêd 2 daagse) Jeugd Cat. 1 30-05-2015 1
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 1 23-05-2015 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 14-05-2015 2
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 1 10-05-2015 1
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 1 27-04-2015 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 25-04-2015 1
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 1 19-04-2015 1
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 1 11-04-2015 1
Eierrace Jeugd Cat. 1 06-04-2015 2
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 04-04-2015 1
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 28-03-2015 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 17-01-2015 2
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 10-01-2015 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 1 04-01-2015 2
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 03-01-2015 1
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2014 3
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 1 13-12-2014 3
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 07-12-2014 2
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 1 30-11-2014 1
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 29-11-2014 1
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 23-11-2014 2
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 1 22-11-2014 1
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 16-11-2014 3
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-11-2014 3
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 1 02-11-2014 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 1 26-10-2014 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 19-10-2014 2
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 1 18-10-2014 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 12-10-2014 3
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 16
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 1 14-09-2014 7
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 13-09-2014 7
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 1 07-09-2014 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.