Teun Paaimans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 5 19-05-2019 7
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 18-05-2019 9
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 5 11-05-2019 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2019 9
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 28-04-2019 8
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2019 8
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 22-04-2019 4
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 21-04-2019 10
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2019 12
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-04-2019 16
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 06-04-2019 18
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 5 31-03-2019 8
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 30-03-2019 19
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 5 24-03-2019 10
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 30-09-2018 13
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 15
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 4 09-09-2018 6
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2018 14
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 4 02-09-2018 9
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 26-08-2018 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 08-07-2018 13
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 01-07-2018 4
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 30-06-2018 3
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 4 23-06-2018 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 16
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 16-06-2018 3
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 12
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 18
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 20-05-2018 11
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 4 13-05-2018 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 10-05-2018 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2018 12
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 4 05-05-2018 6
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 29-04-2018 11
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 4 27-04-2018 5
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 22-04-2018 7
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2018 11
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 4
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 07-04-2018 7
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 20
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 11
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 24-09-2017 5
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 20
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 3 10-09-2017 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 03-09-2017 12
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 20-08-2017 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 10
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 01-07-2017 5
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 3 25-06-2017 7
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 18-06-2017 7
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 3 17-06-2017 7
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 3 11-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 22
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 3 03-06-2017 10
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2017 16
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-05-2017 4
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 3 20-05-2017 11
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 14-05-2017 12
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 3 07-05-2017 2
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 3 29-04-2017 5
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2017 10
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 3 23-04-2017 4
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 16-04-2017 12
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 2
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 3 08-04-2017 10
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 02-04-2017 5
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 3 01-04-2017 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 19
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 15
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 2 25-09-2016 3
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 17
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2016 6
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2016 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 7
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2016 8
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 02-07-2016 5
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2016 10
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 2 19-06-2016 7
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2016 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 21
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 2 22-05-2016 4
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 2 21-05-2016 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 11
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 2 05-05-2016 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2016 7
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2016 9
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 2 24-04-2016 5
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 23-04-2016 7
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2016 19
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-04-2016 7
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 03-04-2016 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 14
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 1 20-09-2015 8
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 13-09-2015 12
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2015 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2015 10
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 04-07-2015 6
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2015 10
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 14-06-2015 6
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 18
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 1 30-05-2015 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 14
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2015 8
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 1 14-05-2015 8
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 10-05-2015 4
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 1 09-05-2015 4
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2015 7
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2015 3
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 1 19-04-2015 2
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 1 18-04-2015 7
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 12-04-2015 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-04-2015 9
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 29-03-2015 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.