Sven Raats

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Derny Day! Nederlandse Kampioenschappen Derny Omnisport Apeldoorn Elite-Mannen/Beloften 08-12-2019 7
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 86
District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Junioren 10-06-2019 16
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 131
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 135
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 24-05-2019 121
DK Tijdrijden Noord-Holland Junioren 22-05-2019 7
Flevo tour Junioren 11-05-2019 55
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 60
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 10-03-2019 45
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 30-12-2018 6
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 29-12-2018 21
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 27-12-2018 15
NK Derny Junioren 15-12-2018 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junioren 23-06-2018 34
Ronde van Nieuwendijk Junioren 09-06-2018 31
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Junioren 08-05-2018 14
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 79
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 44
52e Grote Ronde van Gerwen Junioren 02-04-2018 46
V.D. Akker Aqua Service Tour Junioren 18-03-2018 18
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 29-12-2017 18
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 27-12-2017 16
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 7
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 8
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 10
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nieuwelingen 19-05-2017 17
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 42
DK Tijdrijden Noord Holland Nieuwelingen 10-05-2017 8
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 39
63e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2017 30
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 37
Ronde van Ureterp Nieuwelingen 17-04-2017 18
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 69
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 61
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 19
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 32
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuwelingen 29-01-2017 18
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 10
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 4
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn/ENERGYSTOCK Nieuwelingen 03-09-2016 70
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 25-06-2016 49
35e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 19-06-2016 25
Ronde van Harkema Nieuwelingen 31-05-2016 17
2e Kermisronde van Westerhoven Nieuwelingen 28-05-2016 29
50e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (2e rit Amstelklassementen) Nieuwelingen 20-05-2016 17
DK Noord-Holland (Nwl./Ma./Am-Sp.) Nieuwelingen 16-05-2016 17
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 08-05-2016 48
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 24-04-2016 26
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 34
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 03-04-2016 25
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 76
Officieus open NK derny nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-11-2015 7
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd cat. 7 19-09-2015 11
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 7 13-09-2015 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 29-08-2015 17
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 7 27-06-2015 17
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 21-06-2015 18
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 20-06-2015 8
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 7 13-06-2015 9
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 31-05-2015 13
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 7 30-05-2015 31
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 17-05-2015 16
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 7 10-05-2015 13
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2015 16
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 25-04-2015 14
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 7 19-04-2015 15
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 25-10-2014 22
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 6 20-09-2014 8
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 41
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 24-08-2014 32
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 22-06-2014 19
Landelijk Jeugd Wielerfestijn Jeugd Cat. 6 08-06-2014 10
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 6 25-05-2014 26
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 24-05-2014 32
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 18-05-2014 13
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 6 11-05-2014 14
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 03-05-2014 18
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 6 27-04-2014 15
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 20-04-2014 17
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 13-04-2014 14
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 06-04-2014 13
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 29-03-2014 33
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 15-03-2014 29
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 38
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 07-12-2013 24
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 6 13-10-2013 24
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 5 29-09-2013 17
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 5 21-09-2013 19
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 5 15-09-2013 20
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 5 30-06-2013 13
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 23-06-2013 25
Klimomnium Jeugd Cat. 5 02-06-2013 19
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 5 26-05-2013 19
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 5 27-04-2013 21
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 5 20-04-2013 15
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 14-04-2013 15
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 07-04-2013 24
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 01-07-2012 24
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 24-06-2012 19
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 4 21-04-2012 19
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 01-04-2012 17
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 17-03-2012 24

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.