Colin Strik

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 7 14-07-2019 12
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 07-07-2019 11
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 07-07-2019 17
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 22-06-2019 8
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 08-06-2019 33
Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Jeugd Cat. 7 15-05-2019 5
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 7 12-05-2019 8
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 23
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2019 21
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 7 31-03-2019 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 9
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 7 06-01-2019 15
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 7 15-12-2018 7
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 7 08-12-2018 4
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 02-12-2018 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2018 6
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 17-11-2018 2
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 11-11-2018 5
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 03-11-2018 5
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 13-10-2018 7
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 16-09-2018 5
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 6 09-09-2018 5
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 6 02-09-2018 6
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 15-07-2018 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 9
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 13
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 28
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 6 16-06-2018 4
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 6 10-06-2018 5
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 10
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 21-05-2018 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 13-05-2018 8
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 05-05-2018 9
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 11
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 11
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 27-01-2018 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 20-01-2018 5
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 4
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 23-12-2017 13
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 6 17-12-2017 7
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 5
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 03-12-2017 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 3
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 2
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 3
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 3
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 3
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 24-09-2017 4
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 7
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 10-09-2017 3
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 5 03-09-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 15
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 5 25-06-2017 5
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 17-06-2017 1
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 11-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 17
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 5 03-06-2017 6
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-05-2017 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 5
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 20-05-2017 16
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 14-05-2017 4
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 11
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 23-04-2017 5
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 16-04-2017 14
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 16
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 5 21-01-2017 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 2
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2016 2
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 3
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 5 10-12-2016 3
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 4
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 5 13-11-2016 3
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 5
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 3
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 25-09-2016 2
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 18-09-2016 4
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 04-09-2016 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 21-08-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 3
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 7
1ste Jeugdronde De Rooëjbes (trialcriterium) Jeugd Cat. 4 18-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 5
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 28-05-2016 3
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 21-05-2016 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 08-05-2016 5
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 05-05-2016 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 5
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 24-04-2016 4
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 4
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-03-2016 5
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 23-01-2016 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 9
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 4
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 10
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 2
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 5
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2015 6
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2015 4
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 3
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 4
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 01-11-2015 3
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 24-10-2015 3
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 20-09-2015 3
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 3 13-09-2015 2
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 3 30-08-2015 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 12-07-2015 4
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 05-07-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 6
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 31-05-2015 4
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 3 16-05-2015 15
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 14-05-2015 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 09-05-2015 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2015 7
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 3 26-04-2015 5
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 3 19-04-2015 2
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 12-04-2015 3
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 3 05-04-2015 4
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 24-01-2015 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-01-2015 6
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 5
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 03-01-2015 7
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 3
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 3 13-12-2014 6
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 23-11-2014 3
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-11-2014 2
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 3 08-11-2014 3
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 01-11-2014 4
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 26-10-2014 5
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-10-2014 4
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 12-10-2014 5
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 2 28-09-2014 2
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 21-09-2014 5
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 2 14-09-2014 3
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 2 31-08-2014 4
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 24-08-2014 4
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 13-07-2014 4
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 06-07-2014 5
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 28-06-2014 1
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 15-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 9
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 29-05-2014 3
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 25-05-2014 2
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 2 18-05-2014 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 04-05-2014 6
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 2 27-04-2014 7
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 20-04-2014 3
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 2 13-04-2014 3
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 2 06-04-2014 5
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.