Lucas Dijk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 16-06-2019 12
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 30-05-2019 29
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 28-04-2019 13
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 21-04-2019 21
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 7 14-04-2019 19
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 52
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 7 06-01-2019 25
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 02-12-2018 33
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2018 31
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 13-10-2018 39
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 03-06-2018 34
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 27-05-2018 29
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 21-05-2018 39
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 13-05-2018 30
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2018 29
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 6 22-04-2018 18
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2018 35
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 02-04-2018 28
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 42
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 20-01-2018 36
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 44
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 41
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 44
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 36
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 01-07-2017 8
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 11-06-2017 14
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 5 05-06-2017 14
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 5 04-06-2017 19
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-05-2017 26
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 14-05-2017 34
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 30
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 16-04-2017 43
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 40
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 48
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 5 21-01-2017 37
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 31
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 30
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 32
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 33
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2016 31
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 37
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 08-10-2016 24
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 04-09-2016 15
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 4 19-06-2016 21
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 22-05-2016 26
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 39
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 41
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 10-04-2016 24
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-03-2016 33
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 23-01-2016 35
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 28
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 42
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 27
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2015 30
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2015 31
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 29
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 25-10-2015 20
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 24-10-2015 26
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 14-05-2015 26
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 09-05-2015 23
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 3 19-04-2015 21
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 06-04-2015 25
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 21
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 22-03-2015 22
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-01-2015 23
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 3 04-01-2015 16
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 03-01-2015 21
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 3 13-12-2014 29
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 07-12-2014 20
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 23-11-2014 19
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 3 22-11-2014 19
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-11-2014 23
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 26-10-2014 19
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-10-2014 19
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 19-10-2014 12
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 18-10-2014 10
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 12-10-2014 17
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 2 14-09-2014 15
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 2 07-09-2014 15
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 24-08-2014 18
Baanomnium Jeugd Cat. 2 22-06-2014 5
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 15-06-2014 16
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 25-05-2014 10
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 11-05-2014 19
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 04-05-2014 17
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 20-04-2014 13
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 2 06-04-2014 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 23-03-2014 22
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-01-2014 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 28-12-2013 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 22-12-2013 11
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 15-12-2013 8
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 14-12-2013 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 08-12-2013 14
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 01-12-2013 11
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 24-11-2013 6
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 2 23-11-2013 8
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 2 17-11-2013 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 16-11-2013 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 27-10-2013 10
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 06-10-2013 6
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 15-09-2013 11
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 25-08-2013 16
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 30-06-2013 4
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 22-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 09-06-2013 16
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 02-06-2013 3
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 26-05-2013 7
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 12-05-2013 14
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 09-05-2013 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 05-05-2013 8
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 1 28-04-2013 12
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 21-04-2013 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 20-04-2013 4
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 1 06-04-2013 6
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 01-04-2013 8
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 31-03-2013 5
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 1 26-01-2013 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 20-01-2013 7
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 05-01-2013 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 28-12-2012 5
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 1 23-12-2012 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 15-12-2012 6
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 02-12-2012 5
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 01-12-2012 10
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 1 24-11-2012 4
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 18-11-2012 6
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 17-11-2012 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 04-11-2012 7
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 1 13-10-2012 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.