Melanie Klement

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 4
Nederlands Studenten Kampioenschap DIVLIC 07-10-2018 18
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 48
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 46
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 50
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-07-2018 24
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 8
Ronde van Markelo, onderdeel VIRO cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-07-2018 17
Luba Ladies Classic (open voor UCI rensters) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2018 96
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2018 31
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 25
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 48
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 32
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 41
DK Tijdrijden Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-05-2018 6
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 32
District Kampioenschap Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 4
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 35
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 54
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-04-2018 27
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-04-2018 13
TCV - EPZ Omloop van Borsele Elite-Vrouwen Elite Women 21-04-2018 72
NHC 1 - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2018 8
Healthy Ageing Tour Elite Women 04-04-2018 103
TCV - Drentse 8 van Westerveld Elite Women 09-03-2018 91
B E A T Track Series "ENDURANCE" Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-12-2017 11
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 2
Nederlands Studenten Kampioenschap DIVLIC 24-09-2017 14
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 13
Ronde van de Weebosch (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-09-2017 7
Ronde van Markelo, telt mee voor het VIRO CCT klassement (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-08-2017 4
36e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-08-2017 9
Gouden Pijl (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-08-2017 8
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 meter) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-08-2017 7
spektakel van Steenwijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-08-2017 7
7e (Prof) Cityronde Tiel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-07-2017 10
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-07-2017 6
Daags na de Tour (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-07-2017 19
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 11-07-2017 3
7e Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-07-2017 7
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 21
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 19
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 17
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 18
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen 24-06-2017 27
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-06-2017 3
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2017 4
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2017 27
DK Tijdrijden Oost Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-06-2017 7
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 48
RK Midden+Oost (Vr./Jun.Vr./Nw.Ms.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 24
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-06-2017 37
Omloop van Wervershoof (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-05-2017 11
Kermisronde van Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-05-2017 4
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 21
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 11
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2017 2
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-05-2017 9
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Elite Women 22-04-2017 8
EPZ-Omloop van Borsele 2017 TT Elite Vrouwen Elite-Vrouwen 21-04-2017 26
Ronde van Gelderland 2017 Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 4
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-04-2017 1
Drentse 8 van Westerveld Elite Women 12-03-2017 56
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 4
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 1
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 18-12-2016 8
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-11-2016 8
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 3
R&TC Groenewoud Nederlands Studenten Kampioenschap Wielrennen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-09-2016 6
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-08-2016 14
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2016 48
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal.VIRO CCT klassement Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-08-2016 5
Ronde van Goor. VIRO CCT Klassement Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-08-2016 5
Ronde van Markelo. VIRO CCT klassement Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-08-2016 12
35e Wielerronde van Steensel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-08-2016 6
Ronde van Beverwijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-08-2016 4
Ronde van Nootdorp Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-08-2016 5
Rabobank Gouden Pijl (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-08-2016 6
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 km.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-08-2016 2
EPO - Tour d'Oospel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-08-2016 3
32e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-08-2016 4
59e Kermisronde van Duizel Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-08-2016 7
6e (Prof) Cityronde van Tiel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2016 14
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 20
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 27-06-2016 35
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-06-2016 40
Tweedaagse Peize-Nieuw Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2016 10
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Elite-Vrouwen 24-06-2016 14
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 6
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 19
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 14
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 9
Parel van de Veluwe, Powered by Trek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-06-2016 74
Ronde van Haren Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2016 4
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 13
Ronde van De Wijk Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2016 2
REGIO KAMPIOENSCHAP MIDDEN&OOST Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-05-2016 1
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 07-05-2016 33
3e Grote Prijs Toyota Mengelers Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-05-2016 44
EPZ-Omloop van Borsele 2016 UCI 1.1 Elite Women Elite Women 23-04-2016 90
Ronde van Gelderland 2016 Ladies Elite Women 17-04-2016 63
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-04-2016 23
35e Rabo Koepel Race Lierop Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-03-2016 57
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 9
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen DIVLIC 27-02-2016 22
Rabobank Gouden Pijl Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-08-2015 17
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 m.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-08-2015 11
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 62
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 29-06-2015 13
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 27
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-06-2015 79
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Elite-Vrouwen 27-06-2015 71
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Elite-Vrouwen 24-06-2015 36
11e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-06-2015 46
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-06-2015 24
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-06-2015 32
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2015 4
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 07-06-2015 5
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 10
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-06-2015 39
Wiek op Wiel'n 2015 Ladies Night Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-05-2015 13
Regio Kampioenschap Midden & Oost (Vrouwen) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-05-2015 5
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 51
Ronde van Overijssel Woman Elite Women 01-05-2015 34
"De Win fietsen" Ronde van Geldrop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-04-2015 15
Ronde van Gelderland 2015 Ladies Elite Women 19-04-2015 104
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-04-2015 22
Ronde van Ureterp Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2015 7
RABOBANK Wielerronde van Oploo Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-04-2015 29
34e Rabo Koepel Race Lierop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-03-2015 44
Kwalificatiewedstrijden NK Achtervolging en Tijdrit Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 06-12-2014 2
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-06-2014 33
51e Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-04-2014 15
Ronde van Ureterp (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-04-2014 20
Ronde van Oud Gastel Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-04-2014 3
Trainingsomloop Sleen DIVLIC 01-03-2014 12
Nederlandse Baankampioenschappen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-12-2013 3
Nederlandse Baankampioenschappen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 28-12-2013 4
Nederlandse Baankampioenschappen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-12-2013 4
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Elite-Vrouwen 24-11-2013 3
NK Omnium Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-11-2013 6
Grand Prix Sprint Elite-Vrouwen 06-10-2013 4
GP Sprint Elite-Vrouwen 03-02-2013 6
NK Baan Duur/Sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-12-2012 6
NK Baan Duur/Sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 28-12-2012 6
NK Baan Duur/Sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-12-2012 7
GP Sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 24-11-2012 6
GP Sprint Elite-Vrouwen 04-11-2012 4
GP Sprint Elite-Vrouwen 07-10-2012 5
Rabobank Gouden Pijl Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-08-2012 41
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 28-05-2012 1
GP Sprint Junior-Vrouwen 20-04-2012 3
Energiewacht tour 2012 Elite Women 04-04-2012 124
11e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 17-03-2012 43
GP Sprint Junior-Vrouwen 11-03-2012 2
GP Sprint Junior-Vrouwen 05-02-2012 2
GP Sprint Junior-Vrouwen 22-01-2012 1
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Junior-Vrouwen 30-12-2011 3
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Junior-Vrouwen 29-12-2011 6
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Junior-Vrouwen 28-12-2011 2
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Junior-Vrouwen 27-12-2011 5
RK veldrijden Noord en Oost Junior-Vrouwen 29-10-2011 3
11e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-10-2011 25
EuropeanJuniorCyclingTour Assen Junior-Vrouwen 01-08-2011 24
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 27-07-2011 10
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Junior-Vrouwen 10-07-2011 2
NK 15-18 jarigen en Elite zonder contract Junior-Vrouwen 19-06-2011 13
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 13-06-2011 3
Omloop van de IJsseldelta Junior-Vrouwen 04-06-2011 12
District Kampioenschap Tijdrijden Noord Junior-Vrouwen 31-05-2011 3
Ronde van het Villapark Nijverdal Junior-Vrouwen 21-05-2011 6
Rabobank Eierrace DIVLIC 25-04-2011 15
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2011 71
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 24-04-2011 66
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 23-04-2011 76
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 23-04-2011 51
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen 22-04-2011 86
Omloop Nieuwlande Diverse Licentiecategorieen (E) 09-04-2011 12
Jeugd Ronde van Doetinchem Diverse Licentiecategorieen (E) 03-04-2011 3
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 26-03-2011 14
30e MEEÙS RACE Junior-Vrouwen 20-03-2011 29
10e Omloop Van Strijen Junior-Vrouwen 19-03-2011 37
Regiokampioenschappen Noord-Oost Junior-Vrouwen 30-10-2010 2
Rabobank Omloop van Noordbroek DIVLIC 05-09-2010 8
Ronde van Staphorst Nieuweling-Meisjes 21-08-2010 11
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 10-07-2010 36
DK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 16-06-2010 5
Grote Prijs Vijfhuizen Nieuweling-Meisjes 30-05-2010 7
Districts Kampioenschappen Weg Noord Nieuweling-Meisjes 24-05-2010 7
31e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 17-04-2010 23
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 27-08-2009 20
KNWU NK Wielrennen 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 20-06-2009 38
Grote Prijs Vijfhuizen Nieuweling-Meisjes 07-06-2009 10
Rabobank Districts Kampioenschappen Weg ( Noordbroek ) Nieuweling-Meisjes 01-06-2009 6
7e meisjesdag van de Merwelanden Nieuweling-Meisjes 24-05-2009 9
Ronde van Noordhorn Nieuweling-Meisjes 16-05-2009 9
28e Meeus Race Nieuweling-Meisjes 22-03-2009 9
33e Internationale Nissan Topsport Vlaanderen Super Prestige Cyclocross Vrouwen 30-11-2008 24
regio kampioenschappen Noord-Oost veldrijden Nieuweling-Meisjes 25-10-2008 2
7e Nationale Veldrit te Almelo Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-10-2008 20
2e Nationale veldrit Nieuwkuijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-10-2008 20
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 7 21-06-2008 16
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 14 jaar 14-06-2008 3
Jeugd Ronde Wildervank Jeugd Cat. 7 08-06-2008 10
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7-1-M 31-05-2008 2
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 01-05-2008 25
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 7-2-Meisjes 19-04-2008 3
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 7-2 19-04-2008 22
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 13-01-2008 17
JSW Almelo Jeugd Cat. 6 05-01-2008 24
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 6 01-12-2007 13
3e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 18-11-2007 8
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2007 14
Open Fries Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 6 02-09-2007 1
Jeugd Ronde Klazinaveen Jeugd Cat. 6 26-08-2007 11
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 13 jaar 09-06-2007 4
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 6 17-05-2007 20
Eierrace meerdijk Jeugd Cat. 6 09-04-2007 5
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 07-04-2007 26
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2007 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 12 jaar 20-01-2007 3
Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 6 13-01-2007 12
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 6 07-01-2007 16
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 06-01-2007 8
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 23-12-2006 15
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-12-2006 12
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 18-11-2006 13
12e Jeugdveldrit Driebergen Jeugd Cat. 5 11-11-2006 1
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 5 14-10-2006 10
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 5 09-09-2006 4
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 5 15-07-2006 6
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 5 08-07-2006 3
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 5 03-06-2006 8
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 5 07-05-2006 5
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 4 03-09-2005 9
Jeugdronde van Papendal Jeugd Cat. 4 21-08-2005 7
Jeugd Omloop van ‘t Hooge Holt Jeugd Cat. 4 09-07-2005 6
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 3e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 29-05-2005 10
Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 4 21-05-2005 10
9e Jeugdronde van Gasselte Jeugd Cat. 3 15-05-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 23-04-2005 10
Jeugd Veldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2004 3
1e Jeugd Veldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 02-11-2003 9
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 2 13-09-2003 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 31-08-2003 9
Ronde van Exloo Jeugd Cat. 2 08-06-2003 5
Reinders Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 2 07-06-2003 10
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 25-05-2003 8
7e Jeugdronde van Gasselte Jeugd Cat. 2 18-05-2003 8
RABObank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 2 04-05-2003 10
Oranjeronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 1 30-04-2003 4
Eierrace Jeugd Cat. 1 21-04-2003 8
Jeugdronde Hoogeveen Jeugd Cat. 1 12-04-2003 7
8e Veldrit Driebergen Jeugd Cat. 1 30-11-2002 10
Landelijke Jeugd Cyclo-Cross Jeugd Cat. 1 24-11-2002 10
Jeugdcross van Dommelen Jeugd Cat. 1 10-11-2002 6
Jeugd Cross Jeugd Cat. 1 02-11-2002 5