Laura Zwaan

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-11-2019 9
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-11-2019 12
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-10-2019 5
19e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-10-2019 23
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-10-2019 4
Veldrit van Albrandswaard Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-10-2019 4
4e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-10-2019 9
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-09-2019 22
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 9
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Junior-Vrouwen 10-06-2019 22
De Jumbo ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-06-2019 28
18e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 09-03-2019 18
Vestingcross Hulst Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-02-2019 29
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-01-2019 17
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junior-Vrouwen 30-12-2018 3
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-12-2018 13
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Junior-Vrouwen 09-12-2018 3
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Junior-Vrouwen 08-12-2018 5
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junior-Vrouwen 25-11-2018 4
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-11-2018 1
TC - Janet Memorial Veldrit Junior-Vrouwen 17-11-2018 4
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-11-2018 2
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junior-Vrouwen 10-11-2018 3
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-10-2018 4
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-10-2018 20
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2018 33
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-10-2018 12
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 30-09-2018 2
Ronde van Twente Junior-Vrouwen 07-07-2018 23
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 01-07-2018 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 19
49e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 13
45 e Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 16-06-2018 5
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 19
de Jumbo Ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2018 14
D'n Bergsewielerronde Junior-Vrouwen 02-04-2018 16
Vestingcross Hulst Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-02-2018 30
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-01-2018 17
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junior-Vrouwen 13-01-2018 3
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junior-Vrouwen 06-01-2018 4
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Junior-Vrouwen 28-12-2017 1
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-12-2017 7
25e Veldrit van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-12-2017 4
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Junior-Vrouwen 10-12-2017 2
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Junior-Vrouwen 09-12-2017 4
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junior-Vrouwen 26-11-2017 4
Janet Memorial Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-11-2017 4
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Junior-Vrouwen 04-11-2017 1
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junior-Vrouwen 28-10-2017 1
17e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-10-2017 16
6e Nationale veldrit van Rhenen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-10-2017 5
Veldrit van Albrandswaard Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2017 6
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-10-2017 4
9e Veldrit van Montfoort Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-10-2017 4
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-10-2017 33
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 24-09-2017 2
35e Ronde van Sliedrecht (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-06-2017 23
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 45
Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl Nieuweling-Meisjes Eindklassement 11-06-2017 22
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 11
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 15-04-2017 20
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Nieuweling-Meisjes 08-04-2017 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 7
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 13
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuweling-Meisjes 21-01-2017 2
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Nieuweling-Meisjes 14-01-2017 5
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuweling-Meisjes 07-01-2017 6
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 28-12-2016 3
24e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 17-12-2016 5
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuweling-Meisjes 11-12-2016 3
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 10-12-2016 4
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 27-11-2016 6
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuweling-Meisjes 26-11-2016 3
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 20-11-2016 4
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuweling-Meisjes 19-11-2016 5
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 12-11-2016 7
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuweling-Meisjes 05-11-2016 3
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 25-10-2016 5
Veldrit Zeeland Nieuweling-Meisjes 16-10-2016 2
veldrit van Albrandswaard Nieuweling-Meisjes 15-10-2016 2
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Nieuweling-Meisjes 09-10-2016 1
Rabocyclocross Lierop Nieuweling-Meisjes 08-10-2016 3
8e Veldrit van Montfoort Nieuweling-Meisjes 01-10-2016 1
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 25-09-2016 4
55e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 17-07-2016 5
Klimomloop van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 03-07-2016 12
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 14
42e Ronde van Groot Ammers (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2016 6
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 14
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuweling-Meisjes 28-05-2016 8
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 12
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 7
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2016 17
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Nieuweling-Meisjes 17-04-2016 6
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 16-04-2016 16
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 15
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 10
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 8
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 18
5e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuweling-Meisjes 23-01-2016 1
NK VELDRIJDEN Nieuweling-Meisjes 09-01-2016 2
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuweling-Meisjes 03-01-2016 1
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-12-2015 7
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2015 11
23e Veldrit van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-12-2015 4
Rabo Weekend Cyclocross Nieuweling-Meisjes 13-12-2015 2
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-12-2015 11
Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 28-11-2015 2
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Nieuweling-Meisjes 21-11-2015 3
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 15-11-2015 4
11BERGEN VELDRITTEN 2015 Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-11-2015 12
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Nieuweling-Meisjes 31-10-2015 2
Veldrit Zeeland Nieuweling-Meisjes 25-10-2015 6
Rabocyclocross van Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-10-2015 19
15e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 20-10-2015 1
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-10-2015 10
7e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-10-2015 14
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-09-2015 17
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-09-2015 9
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 16
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 9
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 9
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 14-06-2015 9
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 6 13-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 18
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 31-05-2015 12
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 6 30-05-2015 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 17
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-05-2015 5
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 16-05-2015 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 13
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2015 2
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 12-04-2015 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 12
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 21
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 6 05-04-2015 17
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 13
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 9
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 28
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-01-2015 2
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 11
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 6 04-01-2015 18
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 03-01-2015 9
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 6 13-12-2014 8
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 07-12-2014 12
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 29-11-2014 11
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2014 13
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 6 22-11-2014 19
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 10
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 10
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 16
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 17
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 26-10-2014 11
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 19
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 13
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 5 21-09-2014 3
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 5 20-09-2014 7
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 12
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 5 07-09-2014 9
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 11
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 31-08-2014 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 29-06-2014 7
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 12
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 15
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 2
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 31-05-2014 4
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 5 29-05-2014 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 25-05-2014 7
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 24-05-2014 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 18-05-2014 2
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 17-05-2014 8
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 12
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 5
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 2
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 20-04-2014 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2014 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 17
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 1
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-01-2014 3
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 9
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 07-12-2013 8
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 11
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 7
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 12
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 13
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 10
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 13-10-2013 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 21-09-2013 3
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 4
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 4
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 8
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 01-09-2013 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 7
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 23-06-2013 2
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 22-06-2013 1
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 3
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 4
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 3
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 25-05-2013 4
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 9
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 19-05-2013 3
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 2
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 4 20-04-2013 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 15
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 31-03-2013 4
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2013 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 7
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 4 06-01-2013 8
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 13
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2012 7
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 4 22-12-2012 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 15-12-2012 10
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 09-12-2012 3
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 08-12-2012 7
pietencross Jeugd Cat. 4 25-11-2012 4
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 4 24-11-2012 4
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 18-11-2012 3
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 17-11-2012 7
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 10-11-2012 7
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2012 4
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 4 14-10-2012 6
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 13-10-2012 12
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 15-09-2012 5
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 12
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 8
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 10
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 3
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 03-06-2012 2
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-06-2012 2
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 3 28-05-2012 3
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 2
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 26-05-2012 4
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 13-05-2012 4
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2012 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 21-04-2012 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2012 1
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 08-04-2012 5
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2012 2
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2012 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 11 jaar 21-01-2012 3
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 3 14-01-2012 10
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 3 08-01-2012 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 07-01-2012 6
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 17-12-2011 14
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 10-12-2011 3
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 03-12-2011 8
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 26-11-2011 4
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 12-11-2011 7
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2011 5
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2011 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 17-09-2011 4
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2011 6
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2011 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2011 2
st Linie Crossers Jeugd Cat. 2 19-06-2011 2
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2011 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 12-06-2011 3
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-06-2011 5
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 05-06-2011 3
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 04-06-2011 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 02-06-2011 7
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2011 5
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 28-05-2011 2
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 3 22-05-2011 9
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 15-05-2011 21
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 14-05-2011 6
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 2 17-04-2011 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 10-04-2011 8
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2011 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 02-01-2011 7
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 18-12-2010 8
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-12-2010 5
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 27-11-2010 7
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 2 21-11-2010 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 13-11-2010 6
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 06-11-2010 11
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 09-10-2010 11
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 26-09-2010 5
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 9
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 05-09-2010 6
linie crossers Jeugd Cat. 1 20-06-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2010 5
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-06-2010 3
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 02-06-2010 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 3
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 1 16-05-2010 4
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 3
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2010 2
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 18-04-2010 2
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 1 17-04-2010 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 11-04-2010 4
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 10-04-2010 1
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 05-04-2010 2
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 04-04-2010 3
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 03-04-2010 1
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 24-03-2010 2
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 15
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 30-08-2009 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 10
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 21-06-2009 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 13-06-2009 2
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 1 07-06-2009 8
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 1 27-05-2009 5
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 1 24-05-2009 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-05-2009 13
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 11-04-2009 16
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 04-04-2009 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.