Arno Krimpen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Grote Prijs Steenbergen Nieuwelingen 19-05-2019 12
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 7
Rond de Needse berg (aangepaste starttijden!!) Nieuwelingen 12-05-2019 1
Kasseiencriterium Eijsden Nieuwelingen 28-04-2019 7
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2019 1
63 e Ronde van Werkendam Nieuwelingen 22-04-2019 3
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 11
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 4
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 2
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 6
TC - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 12-01-2019 93
14 e Ronde van Ottoland Nieuwelingen 22-09-2018 8
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 47
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 25-08-2018 2
44e Ronde van De Lier Nieuwelingen 14-08-2018 16
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 30
55e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 28-06-2018 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 36
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 24
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 31
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 22
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 2
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 20-05-2018 6
48e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 19-05-2018 51
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Nieuwelingen 06-05-2018 5
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 27
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Nieuwelingen 19-04-2018 19
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 22
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 23
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 40
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 28
TC 7 - Flexwinkel MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 21-01-2018 76
Brabant Beach Battle DIVLIC 22-10-2017 6
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 24-09-2017 12
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 17-09-2017 10
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 26-08-2017 3
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 20-08-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 40
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 6
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 7 01-07-2017 29
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 7 17-06-2017 12
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 11-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 38
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 7 20-05-2017 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 07-05-2017 7
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 06-05-2017 3
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 6
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 17-04-2017 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 16-04-2017 7
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 7 08-04-2017 4
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 7 25-03-2017 13
Westland MTB Beach Challenge Basisleden Mannen 29-01-2017 36
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 34
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 6
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 28-08-2016 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 26
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 21
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 6 12-06-2016 7
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 15
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 21-05-2016 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 5
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 24-04-2016 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 9
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 2
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 5
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2016 5
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 3
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 26
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 5 13-09-2015 6
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 9
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 23-08-2015 11
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 5 16-08-2015 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 11
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 9
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 15
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 15
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 5 30-05-2015 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 10
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 5 23-05-2015 11
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 14-05-2015 7
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 5 10-05-2015 13
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 9
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2015 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 9
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 19-04-2015 5
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 5 18-04-2015 2
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 8
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 12
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 28-03-2015 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 3
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 14-09-2014 5
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-09-2014 4
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 31-08-2014 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 30-08-2014 4
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 4 24-08-2014 2
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 23-08-2014 14
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 4 17-08-2014 6
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 10
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 06-07-2014 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 29-06-2014 1
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 21-06-2014 2
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 15-06-2014 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 14-06-2014 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 3
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 4 01-06-2014 3
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 31-05-2014 5
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 4 29-05-2014 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 25-05-2014 5
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 24-05-2014 2
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 7
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 10-05-2014 9
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 04-05-2014 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 03-05-2014 1
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 4 27-04-2014 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 21-04-2014 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2014 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 7
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 06-04-2014 6
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 3
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 11
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 21-09-2013 19
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 19-05-2013 7
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 22
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 2 (9 jaar) 24-03-2012 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.