Tristan Timmermans

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
64e Profronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Junioren 11-08-2019 42
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 88
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Junioren 09-06-2019 26
49e Ronde van Nieuwendijk Junioren 08-06-2019 16
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 50
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 145
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 24-05-2019 49
Grote Prijs Steenbergen Junioren 19-05-2019 16
72e Wielerronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Junioren 14-04-2019 29
Ronde van Twente Junioren 07-07-2018 41
85ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 30-06-2018 5
Kermisronde van Oud-Vossemeer Junioren 14-06-2018 11
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Junioren 10-06-2018 15
Ronde van Nieuwendijk Junioren 09-06-2018 41
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 26-05-2018 55
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Junioren 21-05-2018 31
56e Wielerronde van Wernhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-05-2018 14
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 19
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 03-09-2017 16
38e Draai van de Kaai Jeugd Cat. 7 31-07-2017 10
Acht van Chaam Nieuwelingen 26-07-2017 40
84ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 01-07-2017 12
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Nieuwelingen 18-06-2017 6
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 11
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 06-05-2017 50
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 23
wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 02-04-2017 9
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 14
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 20
54e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 18-09-2016 20
79e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 08-09-2016 13
50E Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 16-07-2016 29
83ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 02-07-2016 21
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 51
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Nieuwelingen 07-05-2016 25
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 17
Wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 03-04-2016 17
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2016 24
68e Ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 19-03-2016 27
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 41
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 06-09-2015 21
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 04-07-2015 6
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 20-06-2015 14
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 14-06-2015 17
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 7 13-06-2015 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 24-05-2015 27
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 7 16-05-2015 5
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 7 14-05-2015 7
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 10-05-2015 8
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 7 09-05-2015 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 17
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 25-04-2015 8
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 18-04-2015 15
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 12-04-2015 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 08-03-2015 17
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 14-09-2014 12
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 07-09-2014 13
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 6 24-08-2014 7
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 23-08-2014 9
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 14
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 6 15-08-2014 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 16
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 28-06-2014 7
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 18
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 15-06-2014 16
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 21
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 6 29-05-2014 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 25-05-2014 12
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 6 18-05-2014 13
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 11
Wielerronde van Yerseke Jeugd Cat. 6 03-05-2014 5
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2014 9
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 26-04-2014 8
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 6 19-04-2014 9
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2014 12
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 05-04-2014 8
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 17
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 11
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 13
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 01-09-2013 10
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 8
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 5 16-08-2013 6
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 11
80ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 29-06-2013 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 23-06-2013 13
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 20
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 22
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 5 02-06-2013 10
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2013 3
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 25-05-2013 8
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 7
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 11-05-2013 12
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-05-2013 11
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 12
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 27-04-2013 9
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 12
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 14-04-2013 6
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 07-04-2013 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-03-2013 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 7
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 10
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 8
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 11
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 13
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 23-06-2012 6
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 11
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 11
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 02-06-2012 9
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 26-05-2012 10
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 19-05-2012 4
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 9
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 3
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 4
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 2
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 21-04-2012 7
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2012 9
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 13
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 07-04-2012 4
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 8
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2012 4
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 14
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 16-07-2011 8
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 15
st Linie Crossers Jeugd Cat. 3 19-06-2011 10
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 3 05-06-2011 3
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 3 28-05-2011 4
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 15-05-2011 9
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 11
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2011 9
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2011 12
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-04-2011 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2011 9
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2011 9
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 13
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 17-07-2010 6
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 2 26-06-2010 5
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 11
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 2 13-06-2010 3
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 11
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 2 16-05-2010 8
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 18-04-2010 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 9
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 14
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 2 28-03-2010 8
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 2 14-03-2010 7
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 1 27-09-2009 8
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 20-09-2009 14
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2009 8
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 18-07-2009 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.