Teun Galen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junioren 16-06-2018 17
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 24
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 21-04-2018 40
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 30-12-2017 5
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 29-12-2017 10
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 29-12-2017 14
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 28-12-2017 20
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Junioren 17-12-2017 11
B E A T Track Series "ENDURANCE" Junioren 03-12-2017 11
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 8
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 7
Beat Track Series Endurance Junior mannen Junioren 11-11-2017 9
DK Tijdrijden Noord Holland Junioren 10-05-2017 18
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 22-04-2017 60
51e Grote Ronde van Gerwen Junioren 17-04-2017 19
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 19
KNWU Grote Prijs Jan Derksen 2017 Junioren 22-01-2017 6
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 6
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 6
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 17-12-2016 6
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 16-12-2016 9
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 16-12-2016 5
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Junioren 10-12-2016 3
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Junioren 20-11-2016 14
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 26-06-2016 8
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) Nieuwelingen 12-06-2016 23
DK Noord-Holland (Nwl./Ma./Am-Sp.) Nieuwelingen 16-05-2016 14
62e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2016 31
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 31
5e Trainingsomloop "de Vlietlanden Diverse Licentiecategorieen 28-02-2016 3
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuwelingen 17-01-2016 9
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 3
Wielerweekend Munstergeleen Nieuwelingen 29-08-2015 55
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 28-06-2015 16
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 89
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Nieuwelingen 30-05-2015 56
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 25-05-2015 2
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 40
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2015 12
74e profronde van Made Nieuwelingen 26-04-2015 27
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 95
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) Nieuwelingen 05-04-2015 29
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Nieuwelingen 21-03-2015 21
4e Trainingsomloop "de Vlietlanden" Diverse Licentiecategorieen 01-03-2015 25
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 29-12-2014 12
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 29-12-2014 11
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 7
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 8
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuwelingen 08-11-2014 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 08-06-2014 37
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 31-05-2014 19
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 29-05-2014 20
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 7 25-05-2014 10
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7 24-05-2014 12
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 18-05-2014 16
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 7 11-05-2014 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 04-05-2014 24
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 03-05-2014 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 27-04-2014 18
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2014 27
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 19-04-2014 30
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 13-04-2014 12
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 06-04-2014 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 23-03-2014 18
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 15-03-2014 15
GP sprint Diverse Licentiecategorieen 09-02-2014 5
NK Omnium Diverse Licentiecategorieen 09-11-2013 13
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 6 28-09-2013 17
Klompenronde Jeugd Cat. 6 14-09-2013 21
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 01-09-2013 43
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 25-08-2013 40
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 6 17-08-2013 11
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 07-04-2013 33
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 54
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 16-03-2013 28
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 09-09-2012 25
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 26-08-2012 24
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 15-07-2012 32
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 01-07-2012 19
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 4 05-06-2011 13
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 17-04-2011 15
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 03-04-2011 20
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 19-09-2010 16
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 04-04-2010 17

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.