Jinthe Nijboer

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
LJC - Bar End Trophy Jeugd Cat. 3 06-07-2019 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 15-06-2019 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 08-06-2019 14
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 3 25-05-2019 9
NOVON schoonmaak jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 18-05-2019 4
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 3 11-05-2019 5
OWC jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 04-05-2019 4
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 3 27-04-2019 4
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 3 21-04-2019 2
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 14-04-2019 2
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 3 13-04-2019 8
Casteel Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 06-04-2019 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 3 30-03-2019 7
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 23-03-2019 12
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-03-2019 5
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 09-03-2019 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 26-01-2019 4
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 3 20-01-2019 6
Alpencross Assen Jeugd Cat. 3 19-01-2019 6
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 3 06-01-2019 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 05-01-2019 5
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 3 27-12-2018 9
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 3 15-12-2018 4
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 3 09-12-2018 7
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2018 10
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 18-11-2018 7
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 3 10-11-2018 5
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 04-11-2018 7
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 28-10-2018 1
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 3 27-10-2018 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 21-10-2018 6
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 20-10-2018 3
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 13-10-2018 8
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 22-09-2018 1
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 2 15-09-2018 7
Jeugd Ronde van Rolde Jeugd Cat. 2 08-09-2018 2
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 2 01-09-2018 7
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 2 14-07-2018 7
Bar End LJC Jeugd Cat. 2 07-07-2018 6
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 2 23-06-2018 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-06-2018 1
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 2 16-06-2018 1
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 2 02-06-2018 5
DK Oost Jeugd in Hasselt, voor renners lid van club in Oost Jeugd Cat. 2 26-05-2018 1
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 2 19-05-2018 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 2 12-05-2018 4
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 2 28-04-2018 2
Streetrace competitie Noord-Oost Nederland DIVLIC 27-04-2018 1
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 2 22-04-2018 1
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 15-04-2018 4
Rabobank Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 07-04-2018 2
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 2 31-03-2018 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 17-03-2018 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 10-03-2018 1
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 30-09-2017 1
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 1 16-09-2017 1
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 1 09-09-2017 5
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 1 24-06-2017 2
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 1 17-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 10-06-2017 2
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 1 03-06-2017 5
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 1 20-05-2017 3
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 1 13-05-2017 3
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 1 07-05-2017 1
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 29-04-2017 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 22-04-2017 1
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 1 17-04-2017 1
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 1 15-04-2017 2
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 08-04-2017 1
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 02-04-2017 1
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 1 01-04-2017 1
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 1 25-03-2017 1
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 1 18-03-2017 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 1 11-03-2017 1
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 01-10-2016 1
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 1 24-09-2016 11
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 10-09-2016 4
NK Streetrace DIVLIC 03-09-2016 17
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 1 09-07-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 04-06-2016 2
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 1 14-05-2016 12
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 05-05-2016 4
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 30-04-2016 7
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 23-04-2016 6
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 1 17-04-2016 6
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 1 16-04-2016 21
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 09-04-2016 5
Jeugdronde van DOETINCHEM (let op gewijzigd!) Jeugd Cat. 1 03-04-2016 6
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 1 28-03-2016 6
LJC Berlicum Jeugd Cat. 1 19-03-2016 13
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 1 12-03-2016 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.