Beau Izerloo

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Vestingcross Hulst Junioren 17-02-2019 29
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 39
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junioren 30-12-2018 21
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Junioren 23-12-2018 12
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Junioren 09-12-2018 24
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 25-11-2018 13
TC - Janet Memorial Veldrit Junioren 17-11-2018 11
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junioren 10-11-2018 16
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Junioren 27-10-2018 6
18e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 23-10-2018 23
UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 20-10-2018 16
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 14-10-2018 45
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 25
63e RABO Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 12-08-2018 24
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 45
64e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 04-07-2018 9
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 30-06-2018 28
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 33
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 36
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 27-05-2018 4
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 60
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 40
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 20-05-2018 7
2e Ronde van Woerden Nieuwelingen 13-05-2018 9
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 28
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Nieuwelingen 06-05-2018 7
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 54
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 41
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 7
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 75
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 30
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 47
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 14
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 18-02-2018 23
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 34
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 32
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2017 21
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 24-12-2017 21
25e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 16-12-2017 18
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 28
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 26-11-2017 22
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 25-11-2017 16
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 19-11-2017 32
Janet Memorial Nieuwelingen 18-11-2017 23
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Nieuwelingen 04-11-2017 17
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 28
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 22
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 26
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 14-10-2017 16
9e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 07-10-2017 16
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 32
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Nieuwelingen 09-09-2017 75
Wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 26-08-2017 16
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 29
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 42
84ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 01-07-2017 8
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 24-06-2017 19
36e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 18-06-2017 7
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 24
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 04-06-2017 7
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 55
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 26
Afwachtingwedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 13-05-2017 8
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 45
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 74
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 32
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 78
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 29
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 22
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 69
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 46
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2016 28
24e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 17-12-2016 28
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuwelingen 11-12-2016 29
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 27-11-2016 23
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 26-11-2016 25
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 33
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuwelingen 19-11-2016 18
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-11-2016 37
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuwelingen 05-11-2016 28
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 40
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 22-10-2016 31
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 26
veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 15-10-2016 26
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 08-10-2016 33
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 02-10-2016 39
8e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 01-10-2016 16
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 42
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2016 12
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 21-08-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 25
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 22
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 02-07-2016 4
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 26-06-2016 13
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 7 12-06-2016 12
Omloop van Wervershoof Jeugd Cat. 7 29-05-2016 6
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 7 28-05-2016 13
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 21-05-2016 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 15-05-2016 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 16
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 15
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2016 16
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 24-04-2016 18
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2016 24
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 17-04-2016 16
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 09-04-2016 19
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 02-04-2016 18
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 26
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 13-03-2016 18
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 31
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 16-01-2016 27
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 24
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2015 17
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 7 13-12-2015 17
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2015 27
Pietencross Jeugd Cat. 7 29-11-2015 19
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 28-11-2015 24
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 27
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 26
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 24
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 7 24-10-2015 27
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-09-2015 15
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2015 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 29-08-2015 23
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 23-08-2015 14
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 6 16-08-2015 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 47
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 21-06-2015 20
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 14-06-2015 13
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 6 13-06-2015 25
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 29
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 27
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 26
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 6 09-05-2015 6
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 38
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 27
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2015 15
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 12-04-2015 23
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 33
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 47
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 28
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 24
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 20
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-01-2015 32
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 21
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 6 04-01-2015 22
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 21
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 07-12-2014 25
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2014 22
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 21
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 22
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 24
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 25
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 5 20-09-2014 15
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 14-09-2014 15
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 22
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 5 07-09-2014 21
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 25
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 31-08-2014 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 29
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 5 23-08-2014 16
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 26
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 06-07-2014 23
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 29-06-2014 17
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 24
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 25
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 14
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 16
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 31-05-2014 16
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 5 29-05-2014 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 25-05-2014 24
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 24-05-2014 16
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 5 18-05-2014 22
Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 17-05-2014 19
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 30
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 03-05-2014 33
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 22
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 40
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 43
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2014 31
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 41
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 06-04-2014 26
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 30
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 31
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 19
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 22
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 29
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 31
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2013 20
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 31
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 19
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 32
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 32
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 21-09-2013 11
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 25
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 26
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 26
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 31
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 24
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 23-06-2013 18
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 31
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 45
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 19
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 01-06-2013 28
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 22
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 28
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 33
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 27
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 33
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 24
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 21
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 19
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 4 20-04-2013 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 20
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 17
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 16
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 31-03-2013 18
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 14
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 4 26-01-2013 21
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 27
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 4 22-12-2012 14
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 10-11-2012 30
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2012 16
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 4 27-10-2012 20
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2012 15
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 15-09-2012 18
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 15
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 01-09-2012 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 18-08-2012 20
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 3 28-05-2012 12
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 20
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 20
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2012 22
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 05-05-2012 22
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 3 30-04-2012 18
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 24
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 23
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2012 17
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 14-04-2012 23
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 3 09-04-2012 16
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2012 19
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2011 15
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 3 22-10-2011 13
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2011 20
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 17-09-2011 15
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 22
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2011 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2011 19
st Linie Crossers Jeugd Cat. 2 19-06-2011 10
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2011 21
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 05-06-2011 18
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 04-06-2011 12
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 02-06-2011 17
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2011 17
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 2 22-05-2011 17
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 15-05-2011 17
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 14-05-2011 16
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 08-05-2011 14
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 30-04-2011 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2011 15
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 2 17-04-2011 12
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-04-2011 18
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 26-09-2010 17
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 18
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 05-09-2010 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 24
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 22-08-2010 18
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 27-06-2010 15
linie crossers Jeugd Cat. 1 20-06-2010 16