Stef Hendriks

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Watersley Mountainbike XCO UCI Class 1 Junioren 22-09-2019 13
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Junioren 21-07-2019 9
3 Nations Cup - Bar End Trophy Junioren 07-07-2019 16
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Junioren 23-06-2019 23
Baggelhuizerplas MTB wedstrijden Tevens Districtskampioenschap Noord Junioren 16-06-2019 16
Zwiep Trek mtb cup Junioren 12-05-2019 9
Koningscup Junioren 28-04-2019 9
Grote prijs Kivada Junioren 24-03-2019 13
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Junioren 16-09-2018 18
NLcup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Junioren 02-09-2018 12
3 Nations Cup (N-dag 2) Zoetermeer - C2 Junioren 26-08-2018 24
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Junioren 22-07-2018 20
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Junioren 01-07-2018 41
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Junioren 24-06-2018 33
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Junioren 09-06-2018 34
25ste NLcup - Heeswijk Junioren 27-05-2018 24
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Junioren 06-05-2018 43
NLcup - Koningscup Havelte Junioren 29-04-2018 28
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Junioren 22-04-2018 32
3 Nations Cup Saalhausen (D) - C2 Junioren 15-04-2018 31
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Junioren 08-04-2018 49
NLcup - Wollebrand Junioren 01-04-2018 17
Benelux Cup Nieuwelingen 26-08-2017 18
Benelux Cup - Vayamundo MTB Cup Nieuwelingen 30-07-2017 32
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Nieuwelingen 15-07-2017 19
NL Cup - Stappenbelt Trophy Nieuwelingen 02-07-2017 27
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Nieuwelingen 24-06-2017 17
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Nieuwelingen 18-06-2017 33
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Nieuwelingen 14-06-2017 7
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 28-05-2017 37
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Nieuwelingen 21-05-2017 41
NL Cup - Wollebrand MTB wedstrijd Nieuwelingen 14-05-2017 35
NL Cup - Koningscup Nieuwelingen 30-04-2017 12
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 16-04-2017 38
Benelux Cup - GP Stad Beringen Nieuwelingen 09-04-2017 37
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Nieuwelingen 02-04-2017 21
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuwelingen 26-03-2017 13
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Nieuwelingen 19-03-2017 16
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 08-10-2016 31
Pearl Izumi CUP FINALE - Watersley Sports and Talent Park (dag 1) Nieuwelingen 24-09-2016 17
Pearl Izumi Cup - Esch Sur Alzette (dag 2) Nieuwelingen 18-09-2016 20
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Nieuwelingen 27-08-2016 36
Pearl Izumi Cup - Houffalize (dag 2) - Benelux Championship MTB 2016 Nieuwelingen 31-07-2016 24
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 1 Nieuwelingen 16-07-2016 39
Pearl Izumi Cup Landgraaf Nieuwelingen 25-06-2016 30
Baggelhuizerplas MTB Nieuwelingen 19-06-2016 17
MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 12-06-2016 19
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Nieuwelingen 05-06-2016 39
Koningscup Nieuwelingen 24-04-2016 20
Zwiep Trek MTB Cup Nieuwelingen 17-04-2016 42
Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 2) Nieuwelingen 10-04-2016 37
MPL Stappenbelt Trophy Nieuwelingen 28-03-2016 19
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 20-03-2016 21
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 63
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2016 35
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2015 27
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2015 38
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 15-11-2015 29
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 31-10-2015 25
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 7 26-09-2015 8
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 7 19-09-2015 8
KNWU NK MTB 2015 Kidsrace 18-07-2015 6
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 7 27-06-2015 15
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 13-06-2015 19
LJC Wijchen Jeugd Cat. 7 06-06-2015 7
LJC Jeugd Cat. 7 30-05-2015 9
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 7 16-05-2015 10
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 7 09-05-2015 9
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 7 02-05-2015 13
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 7 25-04-2015 6
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 7 18-04-2015 13
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 7 28-03-2015 8
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 21-03-2015 16
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 14-03-2015 15
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-01-2015 30
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 7 04-01-2015 19
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 23-11-2014 16
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 16-11-2014 15
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 14-06-2014 11
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 29
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 6 06-04-2014 13
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 47
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 5 07-07-2013 13
28e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 27-06-2013 13
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 22-06-2013 24
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 5 01-06-2013 20
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 5 19-05-2013 8
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 5 21-04-2013 15
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 5 14-04-2013 12
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 5 07-04-2013 9
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 30-09-2012 14
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 4 23-09-2012 20
WK Breedte Sport Evenement Jeugd Cat. 4 20-09-2012 8
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 16-09-2012 28
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 02-09-2012 18
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 4 01-09-2012 10
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 4 19-08-2012 12
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 15-07-2012 15
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 23-06-2012 20
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 4 26-05-2012 12
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 4 20-05-2012 7
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 34
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 26
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 22-04-2012 9
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2012 13
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 4 01-04-2012 11
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2012 23
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 25-09-2011 19
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 18-09-2011 25
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2011 22
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 3 21-08-2011 10
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-07-2011 24
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 34
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 19-06-2011 11
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 05-06-2011 13
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 20
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 3 28-05-2011 11
Ronde van Velden Jeugd Cat. 3 15-05-2011 5
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 3 08-05-2011 30
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2011 26
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 Jongens 03-04-2011 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.