Mark Groeneveld

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
European Junior Cycling Tour Assen Nieuwelingen 29-07-2019 15
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 85
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuwelingen 19-06-2019 27
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 2
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 16-06-2019 15
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 15-06-2019 49
District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Nieuwelingen 10-06-2019 1
Ronde van het Purmerplein Nieuwelingen 30-05-2019 1
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nieuwelingen 24-05-2019 2
DK Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 22-05-2019 2
Grote Prijs Steenbergen Nieuwelingen 19-05-2019 2
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 3
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 46
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Nieuwelingen 04-05-2019 48
Kasseiencriterium Eijsden Nieuwelingen 28-04-2019 10
63 e Ronde van Werkendam Nieuwelingen 22-04-2019 6
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 6
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 5
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 10-03-2019 5
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 20-01-2019 3
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 13-01-2019 4
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuwelingen 06-01-2019 2
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuwelingen 27-12-2018 1
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 1
NK Baan Teamsprint DIVLIC 25-11-2018 2
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 32
37e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 17-06-2018 8
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 1
District kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 3
48e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 19-05-2018 15
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 3
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 10
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 33
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 13
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 24
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 39
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 21-01-2018 4
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 14-01-2018 6
Wooning Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 07-01-2018 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 24-09-2017 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 7 16-09-2017 3
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 7 02-09-2017 9
56e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 16-07-2017 5
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 7 15-07-2017 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 7
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 28-05-2017 5
Ronde van Villapark te Nijverdal Jeugd Cat. 7 20-05-2017 3
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Jeugd Cat. 7 13-05-2017 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 07-05-2017 3
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 7 29-04-2017 2
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 17
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 7 22-04-2017 9
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 7 17-04-2017 2
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 7 08-04-2017 8
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 7 02-04-2017 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 5
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Jeugd 15-01-2017 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Jeugd 06-11-2016 1
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 25-09-2016 4
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 24
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 33
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 31
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 6 02-07-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 8
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 23
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 3
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 6 14-05-2016 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 10
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 2
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 30-04-2016 4
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 24-04-2016 9
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 23-04-2016 3
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 6 17-04-2016 2
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 09-04-2016 6
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 6 28-03-2016 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-03-2016 3
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR DIVLIC 17-01-2016 6
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT DIVLIC 03-01-2016 8
NK Derny's & Jeugdomnium DIVLIC 06-12-2015 16
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 5
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 3
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 27-09-2015 4
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 20-09-2015 13
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 5 05-09-2015 2
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 15
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 5 22-08-2015 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 23
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 14
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 27-06-2015 3
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 21-06-2015 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 14-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 5
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 5 30-05-2015 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 8
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 17-05-2015 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 14-05-2015 2
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 5 10-05-2015 1
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 5 09-05-2015 2
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2015 2
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 25-04-2015 1
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 5 19-04-2015 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 4
Eierrace Jeugd Cat. 5 06-04-2015 2
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 04-04-2015 5
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-03-2015 3
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 28-09-2014 1
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 4 14-09-2014 3
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 4 29-06-2014 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 22-06-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 29-05-2014 2
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 4 25-05-2014 3
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 18-05-2014 1
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 4 11-05-2014 1
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 10-05-2014 2
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 03-05-2014 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 27-04-2014 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 5
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 13-04-2014 1
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 4 06-04-2014 1
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 29-03-2014 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 2
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 15-03-2014 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 3
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2013 2
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 3 21-09-2013 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 14-09-2013 4
VanDijkBikes Jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-08-2013 3
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 3 17-08-2013 3
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 3 30-06-2013 3
34e Ronde van Kloosterburen + Rabo Dikkebanden Race Jeugd Cat. 3 29-06-2013 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 23-06-2013 3
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 02-06-2013 3
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 01-06-2013 4
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 3 26-05-2013 1
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 19-05-2013 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 5
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 28-04-2013 4
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 3 27-04-2013 4
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 3 20-04-2013 2
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 3 14-04-2013 2
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 07-04-2013 2
Eierrace Jeugd Cat. 3 01-04-2013 8
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 2 23-09-2012 5
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 15-09-2012 2
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 09-09-2012 2
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2012 5
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 2 18-08-2012 3
Criterium Volendam Jeugd Cat. 2 08-07-2012 2
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 01-07-2012 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 24-06-2012 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 2
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-06-2012 1
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 27-05-2012 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-05-2012 10
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 13-05-2012 3
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 2 05-05-2012 1
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2012 14
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 2 21-04-2012 2
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 2 15-04-2012 3
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 2 09-04-2012 6
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 2 07-04-2012 3
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 01-04-2012 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 17-03-2012 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2011 3
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 11-09-2011 1
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2011 6
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 03-09-2011 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2011 14
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 1 17-07-2011 6
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2011 4
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 1 03-07-2011 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 25-06-2011 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 12-06-2011 3
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 1 05-06-2011 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 02-06-2011 4
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 1 28-05-2011 1
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 22-05-2011 2
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 15-05-2011 1
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 1 08-05-2011 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2011 4
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 1 17-04-2011 2
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 1 10-04-2011 2
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 1 03-04-2011 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.