Tom Manders

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
60e Ronde van Uden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-05-2019 42
53e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 22-04-2019 45
72e Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 14-04-2019 26
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-04-2019 48
Van den Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 31-03-2019 69
65e Ronde van Hank (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-09-2018 32
Vagtechniek ronde van Nuenen Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 27
52e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 25
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 01-07-2018 26
Ronde van Elden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-06-2018 47
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Beloften 21-05-2018 33
Wielerronde van Uden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-05-2018 17
43e Wielerronde van Maren-Kessel Elite-Mannen/Beloften 10-05-2018 33
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 48
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 53
V.D. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 31
65e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 10-03-2018 107
64e Ronde van Hank (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-09-2017 35
36e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 14-08-2017 27
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Elite-Mannen/Beloften 25-06-2017 32
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Beloften 05-06-2017 18
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 28-05-2017 17
42e Wielerronde van Maren-Kessel Elite-Mannen/Beloften 25-05-2017 28
62e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 23
Wielerronde van Uden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-05-2017 17
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 41
76e profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 33
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 25
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 30
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-04-2017 54
V.D. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 21
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Elite-Mannen/Beloften 05-03-2017 29
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 18-09-2016 22
36e Wielerronde van Abbenbroek Junioren 04-09-2016 13
Ronde van Twente Junioren 09-07-2016 44
41e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 02-07-2016 42
Acht van Bladel Junioren Eindklassement 26-06-2016 75
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 63
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 86
Acht van Bladel Junioren 25-06-2016 61
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 69
46e Ronde van Nieuwendijk Junioren 04-06-2016 20
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 139
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 117
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 20-05-2016 127
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Junioren 18-05-2016 25
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Junioren 16-05-2016 25
61e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 15-05-2016 11
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 01-05-2016 35
50e Grote Ronde van Gerwen Junioren 28-03-2016 31
Omloop van Schijndel Junioren 06-03-2016 25
Wielerronde van Uden (dag 1) Junioren 12-09-2015 14
Bergcriterium Berg en Terblijt (Adelante Challenge) Junioren 23-08-2015 25
60e Raboprofronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-08-2015 30
Ronde van Ransdaal Junioren 02-08-2015 21
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 90
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 80
66e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 28-06-2015 85
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 27-06-2015 91
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 26-06-2015 95
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 85
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 45
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 45
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 49
Wielerronde van Erp Junioren 31-05-2015 16
RK ZUID (Elite/Junioren/Masters) Junioren 25-05-2015 2
60e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 17-05-2015 21
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 03-05-2015 33
74e profronde van Made Junioren 26-04-2015 21
Wielerronde van Woensdrecht Junioren 15-03-2015 34
Omloop van Schijndel Junioren 08-03-2015 34
Veldrit Zeeland Junioren 12-10-2014 22
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 30
Wielerronde van Uden - dag 1 Nieuwelingen 13-09-2014 22
65e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 27-07-2014 20
Ronde van Veldhoven Nieuwelingen 14-07-2014 11
Geonius ronde van Schinnen Nieuwelingen 13-07-2014 14
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Nieuwelingen 05-07-2014 27
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 28-06-2014 13
44 e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 21-06-2014 6
Amstel wielerronde van Erp Nieuwelingen 15-06-2014 17
RK en DK Zuid Nieuwelingen 09-06-2014 12
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Nieuwelingen 28-05-2014 9
Bergcriterium Nieuwelingen 25-05-2014 43
59e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 18-05-2014 10
51e Flevotour Nieuwelingen 10-05-2014 45
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 04-05-2014 46
8e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2014 78
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 64
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 80
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 110
64ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-03-2014 53
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 09-03-2014 26
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 27-10-2013 20
D&D Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 22-09-2013 32
Wielerronde van Uden Nieuwelingen 14-09-2013 32
60e Ronde van Hank Nieuwelingen 08-09-2013 12
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuwelingen 31-08-2013 56
39e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 18-08-2013 28
38ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 06-07-2013 49
40e ronde van Schaijk Nieuwelingen 30-06-2013 22
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Nieuwelingen 22-06-2013 23
CSgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 16-06-2013 33
Amstel Wielerronde van Erp Nieuwelingen 02-06-2013 24
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 25-05-2013 76
Regio Kampioenschap Zuid-Oost, Zuid-West en Limburg Nieuwelingen 20-05-2013 30
58e Grote Bavaria-Ronde van Lieshout Nieuwelingen 19-05-2013 11
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuwelingen 28-04-2013 20
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2013 48
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Nieuwelingen 14-04-2013 19
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuwelingen 07-04-2013 19
Wielerronde van Oploo Nieuwelingen 31-03-2013 42
Omloop van de IJzerenman Nieuwelingen 24-03-2013 25
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 7 30-09-2012 13
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 7 23-09-2012 8
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 16-09-2012 13
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 02-09-2012 9
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 01-09-2012 10
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 7 26-08-2012 20
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 7 19-08-2012 9
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 01-07-2012 20
27e Rabobank Wielerronde Jeugd Cat. 7 28-06-2012 9
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 23-06-2012 16
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 10-06-2012 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 62
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 03-06-2012 12
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 27-05-2012 14
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 20-05-2012 16
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 7 17-05-2012 20
RABO Komtoer Jeugd Cat. 7 13-05-2012 9
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 06-05-2012 19
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 7 30-04-2012 27
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 21-04-2012 7
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 15-04-2012 13
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 7 08-04-2012 11
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 7 01-04-2012 7
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 25-03-2012 17
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 18-09-2011 19
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 6 10-09-2011 11
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2011 15
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 6 21-08-2011 12
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-07-2011 18
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 26-06-2011 28
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 6 19-06-2011 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 55
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 05-06-2011 15
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 42
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 28-05-2011 13
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 6 22-05-2011 19
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 15-05-2011 16
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 6 08-05-2011 30
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 01-05-2011 29
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 24-04-2011 18
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2011 20
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 Jongens 03-04-2011 23
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 19-09-2010 31
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 05-09-2010 22
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 04-07-2010 21
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 5 20-06-2010 26
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 5 13-06-2010 24
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 06-06-2010 21
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 5 30-05-2010 21
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-04-2010 22
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 5 18-04-2010 27
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 27
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 04-04-2010 25
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 5 27-03-2010 42
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 40
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 19-07-2009 36
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 4 28-06-2009 24
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 33
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 07-06-2009 21
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 37
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 33
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 12-04-2009 28
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 29-03-2009 24
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 21-09-2008 26
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 13-07-2008 20
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 08-06-2008 18
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 3 31-05-2008 10
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 3 25-05-2008 25
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 3 06-04-2008 19
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 23-03-2008 19
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 16-09-2007 12
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 2 08-07-2007 13
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 2 09-04-2007 9
Jeugdronde van Uden Jeugd Cat. 1 17-09-2006 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.