Lars Timmers

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 22-09-2019 9
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELERMEMORIAL, onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-09-2019 4
Wielerronde Heerle Elite-Mannen/Beloften 15-07-2019 8
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 60
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Beloften 12-06-2019 3
64ste Ronde van ZEIST (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 02-06-2019 3
Van den Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 31-03-2019 36
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 19-06-2018 24
Kermisronde van Kaatsheuvel Junioren 02-07-2017 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junioren 17-06-2017 41
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Junioren 05-06-2017 31
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 14-05-2017 12
51e Grote Ronde van Gerwen Junioren 17-04-2017 8
V.D. Akker Aqua Service Tour Junioren 19-03-2017 1
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 05-03-2017 6
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Junioren 16-05-2016 11
v.d. Akker Aqua Service Tour Junioren 20-03-2016 2
Omloop van Schijndel Junioren 06-03-2016 29
42 e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 11-07-2015 17
33e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 27-06-2015 24
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 67
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 14-06-2015 30
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuwelingen 25-05-2015 18
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuwelingen 05-04-2015 6
65ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 29-03-2015 17
Ronde van Zuidland Nieuwelingen 23-08-2014 36
44 e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 21-06-2014 28
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 11-05-2014 15
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Nieuwelingen 13-04-2014 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwelingen 23-03-2014 25
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 29-09-2013 10
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuwelingen 22-09-2013 36
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 21-09-2013 15
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 7 15-09-2013 14
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 29-06-2013 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 23-06-2013 11
Ronde van Gramsbergen (omloop Holtheme) Jeugd Cat. 7 15-06-2013 12
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 7 09-06-2013 6
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 7 01-06-2013 5
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 26-05-2013 19
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 25-05-2013 15
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 7 12-05-2013 23
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 7 21-04-2013 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-04-2013 8
Woonexpo Kapenga Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 13-04-2013 5
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 07-04-2013 10
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 7 06-04-2013 11
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 01-04-2013 19
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 31-03-2013 8
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 30-09-2012 10
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2012 12
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 6 23-09-2012 15
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 12
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 02-09-2012 10
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 07-07-2012 14
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 23
27e Rabobank Wielerronde Jeugd Cat. 6 28-06-2012 11
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 23-06-2012 19
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 10-06-2012 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 09-06-2012 42
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 03-06-2012 14
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 02-06-2012 6
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 27-05-2012 10
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 26-05-2012 11
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 20-05-2012 10
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 27
RABO Komtoer Jeugd Cat. 6 13-05-2012 9
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 12-05-2012 7
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2012 24
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 32
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 21-04-2012 12
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2012 15
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 08-04-2012 22
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 07-04-2012 13
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 01-04-2012 16
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 11
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 18-09-2011 11
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 17-09-2011 18
5de Open Friese Jeugd Kampioenschappen Jeugd Cat. 5 11-09-2011 8
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 04-09-2011 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2011 13
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 16
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 15
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 09-07-2011 17
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 25
26e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 30-06-2011 10
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 26-06-2011 24
st Linie Crossers Jeugd Cat. 5 19-06-2011 14
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 12-06-2011 27
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Jeugd Cat. 5 11-06-2011 11
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 05-06-2011 7
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 5 04-06-2011 6
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 28-05-2011 7
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 5 22-05-2011 11
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 15-05-2011 14
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 14-05-2011 16
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 5 08-05-2011 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 20
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 24-04-2011 16
Jeugdwedstrijd wielerbaan Drachten. Jeugd Cat. 5 23-04-2011 4
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2011 21
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2011 18
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 Jongens 03-04-2011 5
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2011 29
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 27-11-2010 23
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 25
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 25
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 4 12-09-2010 19
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 05-09-2010 21
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 29-08-2010 32
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 23
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 11-07-2010 11
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 04-07-2010 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 28
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 4 20-06-2010 16
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 31
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 05-06-2010 5
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 30-05-2010 16
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 23
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 22-05-2010 18
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 4 16-05-2010 15
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 29
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 24
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 24
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-04-2010 19
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 4 18-04-2010 16
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 23
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 23
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 4 04-04-2010 19
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 27
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 4 27-03-2010 22
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 21
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 17
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 18
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 19-09-2009 9
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 12-09-2009 10
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 14
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 30-08-2009 18
Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 23-08-2009 23
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-07-2009 15
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-07-2009 19
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 3 12-07-2009 12
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 05-07-2009 18
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 3 28-06-2009 8
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 21-06-2009 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 57
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 07-06-2009 13
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 06-06-2009 17
Baanomnium Jeugd Cat. 3 01-06-2009 10
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 30-05-2009 23
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 21-05-2009 19
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2009 13
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 26-04-2009 16
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 3 25-04-2009 21
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 12-04-2009 6
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 11-04-2009 18
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 3 05-04-2009 12
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 24
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 28-09-2008 16
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 21-09-2008 19
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 20-09-2008 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 23
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 13-09-2008 7
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 07-09-2008 11
klimcriterium Jeugd Cat. 2 06-09-2008 15
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 2 24-08-2008 13
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 17-08-2008 28
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 13-07-2008 25
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 06-07-2008 20
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 34
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 22-06-2008 21
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 07-06-2008 13
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 2 31-05-2008 8
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 2 25-05-2008 24
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 2 24-05-2008 18
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 20-04-2008 17
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-04-2008 24
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 30-03-2008 23
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 16-09-2007 17
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 19-08-2007 15
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 1 08-07-2007 26
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 17-06-2007 24

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.