Yilla Threels

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Puntenkoers Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 28-12-2019 12
Nederlandse Kampioenschapppen Ploegachtervolging en Teamsprint Nieuweling-Meisjes 24-11-2019 3
Nederlandse Kampioenschapppen Ploegachtervolging en Teamsprint Nieuweling-Meisjes 24-11-2019 1
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Nieuweling-Meisjes Eindklassement 15-09-2019 41
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Nieuweling-Meisjes 15-09-2019 40
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Nieuweling-Meisjes 14-09-2019 44
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Nieuweling-Meisjes 14-09-2019 44
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Nieuweling-Meisjes 13-09-2019 47
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 08-09-2019 43
7e editie Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 01-09-2019 14
European Junior Cycling Tour Assen Nieuweling-Meisjes 29-07-2019 25
KTJ-KTJV-KTN-KTNM - Pijl van Heerlerheide Nieuweling-Meisjes 21-07-2019 12
KTJV & KTNM - Bergcriterium Eygelshoven IN MEMORIAM JO DORSCHEIDT BOKAAL Nieuweling-Meisjes 30-06-2019 14
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 50
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Nieuweling-Meisjes 19-06-2019 24
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 16-06-2019 21
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Nieuweling-Meisjes 21-05-2019 3
Wielerronde van 't Zand (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 12-05-2019 20
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 17
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2019 11
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Nieuweling-Meisjes 14-04-2019 23
18e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 09-03-2019 24
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 20-01-2019 2
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 13-01-2019 5
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 6
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuweling-Meisjes 27-12-2018 6
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 2
NK Baan Teamsprint Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 3
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 26-08-2018 18
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-07-2018 18
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 7
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 21
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2018 12
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 25
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 6 10-06-2018 29
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 46
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 6 27-05-2018 10
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 6 26-05-2018 14
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 06-05-2018 9
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 18
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2018 6
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 15-04-2018 30
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 24
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 32
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 21
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 3
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 3
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 6
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 7
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 27-08-2017 20
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-07-2017 11
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 15
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-05-2017 16
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-05-2017 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 20
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 07-05-2017 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 18
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2017 13
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 16-04-2017 25
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 20
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 23
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 5 10-12-2016 3
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 17
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 20-08-2016 9
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 01-07-2016 11
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 34
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 14
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 15-05-2016 9
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 22
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 29
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 23-04-2016 5
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 14
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 17
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2016 5
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 02-04-2016 24
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 31

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.