Julia Bokhoven

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTJV & KTNM - 9e Klimomloop van Ulestraten Junior-Vrouwen 22-09-2019 2
KTJV & KTNM - 9e Klimomloop van Ulestraten Junior-Vrouwen Bergklassement 22-09-2019 1
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women Eindklassement 15-09-2019 10
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women 15-09-2019 8
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women 14-09-2019 25
KTNM - Watersley Ladies Challenge (Women Juniors 2.Ncup + Nwl.Ms. meerdaagse) Junior Women 13-09-2019 23
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 08-09-2019 13
Excelsior's Wielerdag (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-08-2019 1
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-08-2019 11
28 e Ronde van Noordeloos (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-08-2019 21
47e Wielerronde van Oostzaan (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-08-2019 15
69e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-07-2019 9
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Junior-Vrouwen 19-06-2019 21
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 16-06-2019 37
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 30
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 41
Omloop door het land van Bartje Junior-Vrouwen 18-05-2019 10
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women Eindklassement 28-04-2019 13
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 28-04-2019 44
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 27-04-2019 15
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 26-04-2019 17
D´n Bergse wielerronde Junior-Vrouwen 22-04-2019 10
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 20-04-2019 14
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 14-04-2019 12
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 14-04-2019 34
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 13-04-2019 69
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 12-04-2019 36
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junior-Vrouwen 06-04-2019 18
18e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 09-03-2019 4
6e editie Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 23-09-2018 8
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 16-09-2018 22
Watersley Ladies Challenge Junior Women Eindklassement 09-09-2018 42
Watersley Ladies Challenge Junior Women 09-09-2018 42
Watersley Ladies Challenge Junior Women 08-09-2018 39
Watersley Ladies Challenge Junior Women 07-09-2018 49
81e Kermisronde Roosendaal Junior-Vrouwen 02-09-2018 39
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen Eindklassement 02-09-2018 28
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 02-09-2018 39
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 30
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 19
Ronde van Uithoorn (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 8
NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium Junior-Vrouwen 19-08-2018 24
Ronde van Twente Junior-Vrouwen 07-07-2018 20
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 37
9e Kasteelronde van Mill (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 14
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 10
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 23
de Jumbo Ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2018 11
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 27-05-2018 2
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Junior-Vrouwen 21-05-2018 5
Wielerronde van Uden (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-05-2018 8
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 12-05-2018 18
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Junior-Vrouwen 08-05-2018 3
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 22-04-2018 57
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 22-04-2018 39
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 93
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 108
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 08-04-2018 88
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 08-04-2018 85
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 07-04-2018 88
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 06-04-2018 97
D'n Bergsewielerronde Junior-Vrouwen 02-04-2018 19
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 51
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 16
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 29-04-2017 31
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 9
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Nieuweling-Meisjes 08-04-2017 8
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 32
Klimomloop van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 03-07-2016 25
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 36
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 12-06-2016 10
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 11-06-2016 20
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 9
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 11
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 24-04-2016 20
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 17
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 6
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 35
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 23
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2015 26
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 22
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 12
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 5 14-09-2014 9
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 13-09-2014 11
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 4
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 24-08-2014 14
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 13
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 28-06-2014 12
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 15-06-2014 13
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 20
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2014 21
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 7
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 18-05-2014 7
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 13
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 12
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 21-04-2014 8
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 20-04-2014 9
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2014 8
Criterium Jeugd Cat. 5 06-04-2014 6
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 23-03-2014 26
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-01-2014 16
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 27
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 21
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 32
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 08-12-2013 24
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 01-12-2013 18
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2013 24
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 25
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 27
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 23
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 27
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2013 12
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 6
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 17
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 25
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 13-07-2013 11
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 30-06-2013 4
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 15
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 17
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 14
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2013 8
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-05-2013 9
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 19-05-2013 4
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 14
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 15
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 10
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 4 21-04-2013 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-04-2013 5
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 14-04-2013 8
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 06-04-2013 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 9
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 9
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2013 14
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 4 06-01-2013 31
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2012 27
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 15-12-2012 26
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2012 18
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 4 24-11-2012 20
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 18-11-2012 19
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 4 27-10-2012 21
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 16-09-2012 6
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 09-09-2012 7
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 02-09-2012 9
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 01-09-2012 4
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 01-07-2012 7
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 23-06-2012 6
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 17-06-2012 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 11
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 02-06-2012 7
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 11
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 26-05-2012 7
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 20-05-2012 7
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 13
RABO Komtoer Jeugd Cat. 3 13-05-2012 12
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 14
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 3 29-04-2012 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 21-04-2012 8
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2012 14
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 3 09-04-2012 13
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2012 16
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 11 jaar 21-01-2012 16
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 15-01-2012 21
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 3 08-01-2012 21
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 17-12-2011 22
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 03-12-2011 24
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 26-11-2011 14
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-11-2011 19
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2011 13
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 30-10-2011 22
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 15-10-2011 19
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 25-09-2011 10
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 18-09-2011 9
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 9
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2011 12
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 28-08-2011 19
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2011 14
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 16-07-2011 5
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2011 8
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 13
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 26-06-2011 5
st Linie Crossers Jeugd Cat. 2 19-06-2011 7
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 2 04-06-2011 6
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 02-06-2011 13
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 28-05-2011 7
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 2 22-05-2011 7
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 15-05-2011 10
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 2 08-05-2011 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 01-05-2011 15
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2011 11
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2011 12
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-04-2011 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 Meisjes 03-04-2011 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-01-2011 12
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2011 15
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 29-12-2010 11
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 12-12-2010 14
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 05-12-2010 14
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 27-11-2010 13
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 2 20-11-2010 16
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 14-11-2010 17
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 31-10-2010 16
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 23-10-2010 14
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 2 16-10-2010 11
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 26-09-2010 14
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 1 12-09-2010 11
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 05-09-2010 10
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 04-07-2010 11
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 27-06-2010 8
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 1 20-06-2010 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2010 16
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 05-06-2010 7
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 1 30-05-2010 6
Baanomnium Jeugd Cat. 1 24-05-2010 3
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 1 16-05-2010 8
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2010 8
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 24-04-2010 6
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 1 18-04-2010 8
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 1 11-04-2010 7
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 04-04-2010 10
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 1 27-03-2010 12
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 20-09-2009 18
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 06-09-2009 12
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 26-07-2009 16
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 19-07-2009 17
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 1 12-07-2009 9
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 05-07-2009 20
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 18
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 21-06-2009 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 13-06-2009 15
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 06-06-2009 15
Baanomnium Jeugd Cat. 1 01-06-2009 6
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 1 21-05-2009 18
Ronde van Velden Jeugd Cat. 1 17-05-2009 5
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 19-04-2009 16
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 12-04-2009 12
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 1 05-04-2009 13
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2009 20

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.