Kim Lauwerijssen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 29-06-2019 9
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 4 22-06-2019 19
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 15-06-2019 27
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 43
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 4 11-05-2019 11
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 4 05-05-2019 24
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2019 13
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 21-04-2019 9
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2019 17
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 06-04-2019 26
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 19
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2019 17
Veldrit Uden Jeugd Cat. 4 13-01-2019 19
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 22
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2018 12
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 4 16-12-2018 9
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 09-12-2018 21
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 21
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 18-11-2018 16
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 23
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 19
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 21-10-2018 14
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 20-10-2018 20
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2018 16
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2018 17
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 11
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 17
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 3 23-06-2018 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 13
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 15
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 19
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 27-05-2018 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 14
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 3 13-05-2018 10
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 10-05-2018 14
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 06-05-2018 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 21-04-2018 10
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 12
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 07-04-2018 11
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 15
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 20
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 27-01-2018 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 20
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 13-01-2018 16
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 20
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2017 18
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 13
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 17-12-2017 13
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 3 10-12-2017 5
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 17
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 13
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 18-11-2017 14
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 19
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 05-11-2017 14
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 3 22-10-2017 8
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 21-10-2017 12
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 24-09-2017 9
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 12
Klompenronde Jeugd Cat. 2 09-09-2017 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 03-09-2017 11
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 27-08-2017 11
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 2 26-08-2017 9
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 20-08-2017 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 9
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 2 24-06-2017 7
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 2 18-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 04-06-2017 5
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 2 28-05-2017 8
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 21-05-2017 4
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 13-05-2017 4
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 2 07-05-2017 5
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 06-05-2017 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 29-04-2017 3
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 14
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 2 23-04-2017 8
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 16-04-2017 10
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 6
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 2 08-04-2017 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 02-04-2017 7
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 2 01-04-2017 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 10
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 2 12-03-2017 8
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 21-01-2017 8
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 7
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 2 08-01-2017 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2016 6
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2016 5
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 18-12-2016 4
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-12-2016 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 11-12-2016 5
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 2 10-12-2016 4
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2016 4
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 27-11-2016 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 5
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 6
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 12-11-2016 7
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 06-11-2016 4
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2016 7
Nationale veldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2016 6
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 23-10-2016 5
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 2 22-10-2016 9
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 16-10-2016 4
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 08-10-2016 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2016 5
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 04-09-2016 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2016 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2016 6
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2016 3
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 02-07-2016 3
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2016 6
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 1 19-06-2016 1
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 18-06-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 04-06-2016 8
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 1 22-05-2016 3
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 1 21-05-2016 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 15-05-2016 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 08-05-2016 6
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 1 05-05-2016 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 01-05-2016 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 30-04-2016 3
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2016 8
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 23-04-2016 5
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2016 6
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-04-2016 3
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2016 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 28-03-2016 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-03-2016 5
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 23-01-2016 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 16-01-2016 5
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2016 6
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 1 02-01-2016 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 28-12-2015 6
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2015 5
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 1 19-12-2015 3
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 12-12-2015 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 28-11-2015 8
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 1 14-11-2015 8
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 07-11-2015 10
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 1 24-10-2015 10
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 13-09-2015 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2015 9
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 23-08-2015 9
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 04-07-2015 8
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 07-06-2015 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 15
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2015 6
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 1 14-05-2015 7
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 10-05-2015 8
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 1 18-04-2015 4
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 12-04-2015 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-04-2015 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.