Jette Groot

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Hollandscheveld Jeugd Cat. 6 13-07-2019 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 15-06-2019 1
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 10
EnergyStock Jeugdronde Veendam , NHC Handbike en Amateurs/Junioren Jeugd Cat. 6 26-05-2019 9
de Ronde van De Wijk Jeugd Cat. 6 19-05-2019 2
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 6 11-05-2019 28
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 04-05-2019 9
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2019 8
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2019 7
Eierrace 2019 Jeugd Cat. 6 22-04-2019 9
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 14-04-2019 5
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-04-2019 1
3e Jeugdronde van Leeuwarden Jeugd Cat. 6 06-04-2019 4
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 6 31-03-2019 6
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 30-03-2019 26
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 23-03-2019 19
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-03-2019 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 26-01-2019 2
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 6 20-01-2019 18
Veldrit Uden Jeugd Cat. 6 13-01-2019 4
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 3
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2018 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 8
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 29
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 4
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 6 16-12-2018 5
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 6 15-12-2018 9
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 09-12-2018 9
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 7
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 DIVLIC 25-11-2018 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 12
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 9
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 6 10-11-2018 10
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 28-10-2018 9
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 4
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 21-10-2018 11
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 9
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 5 01-09-2018 14
Jeugd ronde van Haarle Jeugd Cat. 5 30-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-06-2018 1
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 4
DK Oost Jeugd in Hasselt, voor renners lid van club in Oost Jeugd Cat. 5 26-05-2018 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 3
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 19-05-2018 3
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 5 28-04-2018 3
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2018 3
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 5 22-04-2018 1
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 15-04-2018 4
Rabobank Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 07-04-2018 1
Eierrace 2018 Jeugd Cat. 5 02-04-2018 6
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 01-04-2018 16
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-03-2018 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 10-03-2018 17
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 27-01-2018 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 1
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 2
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 2
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 5
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 17-12-2017 3
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 5 02-12-2017 2
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 5
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 05-11-2017 5
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 5
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 11
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 16-09-2017 1
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 4 09-09-2017 4
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 4 15-07-2017 4
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 24-06-2017 20
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 4 17-06-2017 21
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 10-06-2017 1
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 4 03-06-2017 22
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Jeugd Cat. 4 13-05-2017 2
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 4 07-05-2017 1
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 29-04-2017 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2017 10
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 22-04-2017 2
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 4 17-04-2017 9
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 08-04-2017 3
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 21-01-2017 2
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 4 03-12-2016 11
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 11
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 6
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 06-11-2016 10
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2016 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 16-10-2016 5
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 3 08-10-2016 7
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 01-10-2016 4
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 3 24-09-2016 16
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 17-09-2016 6
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2016 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 4
37e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 3 09-07-2016 1
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 25-06-2016 5
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2016 9
Ronde van Villapark Jeugd Cat. 3 21-05-2016 1
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 3 14-05-2016 1
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 30-04-2016 1
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 23-04-2016 6
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 3 17-04-2016 1
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 3 16-04-2016 4
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 09-04-2016 1
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 3 28-03-2016 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 6
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 19-03-2016 4
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 12-03-2016 7
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 23-01-2016 3
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 16-01-2016 2
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 5
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2015 3
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 3
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 3 05-12-2015 4
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 3
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 9
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 3 14-11-2015 7
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 08-11-2015 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 25-10-2015 3
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 2 26-09-2015 4
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 2 05-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 1
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 2 15-08-2015 1
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 2 27-06-2015 1
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 13-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 07-06-2015 1
LJC Jeugd Cat. 2 30-05-2015 13
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 2 23-05-2015 3
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 2 16-05-2015 8
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 2 25-04-2015 7
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 19-04-2015 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 2 18-04-2015 9
Ronde van Borculo Jeugd Cat. 2 12-04-2015 1
Eierrace Jeugd Cat. 2 06-04-2015 1
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 04-04-2015 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 2 28-03-2015 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-01-2015 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 2 04-01-2015 4
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 2 13-12-2014 3
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 2 30-11-2014 4
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 2 22-11-2014 3
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-11-2014 1
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 08-11-2014 3
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 02-11-2014 1
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-10-2014 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 19-10-2014 4
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 12-10-2014 4
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 13-09-2014 1
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 1 31-08-2014 1
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 24-08-2014 1
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 1 17-08-2014 1
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 1 16-08-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 08-06-2014 1
Ronde van Nijverdal-Villapark Jeugd Cat. 1 24-05-2014 1
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 10-05-2014 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 03-05-2014 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8/9 jaar) 04-01-2014 1
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 22-12-2013 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 14-12-2013 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 08-12-2013 2
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 1 01-12-2013 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 16-11-2013 1
Nationale veldrit Jeugd Cat. 1 03-11-2013 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 27-10-2013 2
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 1 13-10-2013 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 15-09-2013 9
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 14-09-2013 1
Rabo Jeugd Ronde van Almelo Jeugd Cat. 1 07-09-2013 2
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 01-09-2013 4
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 1 17-08-2013 2
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 22-06-2013 5
Ronde van Gramsbergen (omloop Holtheme) Jeugd Cat. 1 15-06-2013 1
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 09-06-2013 1
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 01-06-2013 3
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 25-05-2013 2
Ronde van Elim Jeugd Cat. 1 18-05-2013 2
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 12-05-2013 4
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 1 05-05-2013 2
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 04-05-2013 2
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 1 30-04-2013 2
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 20-04-2013 3
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 1 14-04-2013 1
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 07-04-2013 1
Eierrace Jeugd Cat. 1 01-04-2013 5
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 26-01-2013 1
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 1 06-01-2013 5
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 1 05-01-2013 5
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 1 23-12-2012 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 15-12-2012 3
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 01-12-2012 4
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 1 24-11-2012 3
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 17-11-2012 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 04-11-2012 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.