Sil Bergsma

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 08-09-2019 44
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 6 22-06-2019 27
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 01-06-2019 25
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 33
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 18-05-2019 27
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 12-05-2019 21
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 6 05-05-2019 33
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2019 13
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 20-04-2019 34
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 14-04-2019 19
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 06-04-2019 24
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 21
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 33
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 13
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2018 18
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 25-08-2018 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 01-07-2018 16
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 5 23-06-2018 21
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 09-06-2018 21
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 03-06-2018 16
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 27-05-2018 20
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 16
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2018 20
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 06-05-2018 30
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2018 21
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 21-04-2018 17
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 15
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 14
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 31
Klompenronde Jeugd Cat. 4 09-09-2017 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 03-09-2017 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 26-08-2017 15
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 20-08-2017 16
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 4 25-06-2017 7
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 18-06-2017 13
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 38
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-05-2017 6
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 17
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 30-04-2017 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 12
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 16-04-2017 11
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 10
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 11
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2016 19
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 23
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2016 8
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 16
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2016 14
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 05-06-2016 10
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 3 22-05-2016 10
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 21-05-2016 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 17
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 30-04-2016 26
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2016 15
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 27
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 09-04-2016 11
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 22
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 27-09-2015 13
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2015 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 29-08-2015 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 14
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 15
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 14-06-2015 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 13
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 17-05-2015 7
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 14-05-2015 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 25-04-2015 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 18-04-2015 7
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-04-2015 13
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 21
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 28-03-2015 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 13
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 1 20-09-2014 7
Klompenronde Jeugd Cat. 1 13-09-2014 13
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2014 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 30-08-2014 8
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 21-06-2014 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 14-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 11
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 1 01-06-2014 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 25-05-2014 5
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 10-05-2014 8
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 21-04-2014 7
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 19-04-2014 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 12-04-2014 3
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 05-04-2014 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.