Noï Moes

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Hollandscheveld Jeugd Cat. 4 13-07-2019 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 11
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 7
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 4 23-06-2019 2
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 16-06-2019 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 15-06-2019 4
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 30-05-2019 7
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 25-05-2019 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 18-05-2019 2
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 4 12-05-2019 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2019 10
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 28-04-2019 4
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 22-04-2019 7
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 21-04-2019 12
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 07-04-2019 9
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 30-03-2019 32
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 12
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 23-03-2019 23
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 09-03-2019 27
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2019 2
Alpencross Assen Jeugd Cat. 4 19-01-2019 4
Veldrit Uden Jeugd Cat. 4 13-01-2019 11
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 4 06-01-2019 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 9
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2018 8
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 22-12-2018 7
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 4 16-12-2018 3
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 09-12-2018 7
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 4 08-12-2018 7
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 11
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 4 25-11-2018 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2018 9
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 18-11-2018 8
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 8
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 4 10-11-2018 5
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 04-11-2018 7
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 28-10-2018 5
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 10
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 21-10-2018 12
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 20-10-2018 14
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 14
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-09-2018 8
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 3 15-09-2018 23
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 3 09-09-2018 12
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 3 01-09-2018 22
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 19-08-2018 7
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 3 18-08-2018 14
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 3 14-07-2018 25
Bar End LJC Jeugd Cat. 3 07-07-2018 34
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 3 23-06-2018 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 11
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 03-06-2018 7
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 27-05-2018 7
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 3 26-05-2018 19
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 21-05-2018 10
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 19-05-2018 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 13-05-2018 7
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 3 12-05-2018 20
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 10-05-2018 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2018 15
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 29-04-2018 12
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 3 27-04-2018 12
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 3 22-04-2018 10
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 13
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2018 16
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 17-03-2018 24
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-03-2018 7
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 27-01-2018 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 13
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 13-01-2018 12
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2017 11
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2017 9
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 11
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 17-12-2017 10
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 3 10-12-2017 3
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 13
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 03-12-2017 11
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 3 02-12-2017 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 11
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 19-11-2017 8
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 16
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 05-11-2017 11
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 04-11-2017 9
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 29-10-2017 7
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 3 22-10-2017 9
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 21-10-2017 7
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 14-10-2017 11
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 2 24-09-2017 6
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 2 17-09-2017 4
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 2 10-09-2017 10
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 27-08-2017 8
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 2 26-08-2017 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 20-08-2017 6
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 2 19-08-2017 5
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 2 02-07-2017 5
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 01-07-2017 6
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 2 25-06-2017 6
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 18-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 16
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 2 05-06-2017 3
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 2 04-06-2017 6
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 28-05-2017 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-05-2017 5
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 25-05-2017 3
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 20-05-2017 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 14-05-2017 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 07-05-2017 8
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 2 30-04-2017 4
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 12
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 2 23-04-2017 6
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 16-04-2017 3
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 2 02-04-2017 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 19-03-2017 4
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 21-01-2017 9
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 6
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 2 08-01-2017 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2016 7
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2016 4
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 18-12-2016 7
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-12-2016 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 11-12-2016 6
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 2 10-12-2016 10
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2016 7
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 2 03-12-2016 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 6
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 9
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 12-11-2016 9
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 06-11-2016 6
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2016 12
Nationale veldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2016 9
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 16-10-2016 16
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 08-10-2016 11
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 1 25-09-2016 4
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 1 18-09-2016 3
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 13
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2016 9
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2016 4
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 28-08-2016 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2016 12
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2016 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 16
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2016 6
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 1 02-07-2016 4
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 1 19-06-2016 8
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 18-06-2016 10
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 12-06-2016 9
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 1 05-06-2016 5
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 21-05-2016 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.